Skocz do zawartości
Forum

Parowar


Gość Joga

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie, gotujecie coś w parowarze? Słyszałam że to zdrowsze, bo potrawy zachowują więcej witamin i właściwości, które ulatniają się nawet podczas gotowania. Nie wiem czy takie coś jest trudne w obsłudze? Chciałabym kupić parowar, może pomogłoby mi to schudnąć a na pewno wniosłoby urozmaicenie w dietę i trochę odmiany przy gotowaniu. Warto?
Odnośnik do komentarza

jest proste w obsłudze i faktycznie dzięki temu urządzęniu można smacznie i zdrowo zjeść, a jeżęli już kupować parowar, to tylko ten z wyższej półki, najlepszy wydaje mi się ten: TEFAL VS7001 Vitacuisine Gourmand oprócz przygotowywania normalnych posiłków, można w nim też robić desery i musy, a wszystko zdrowe i odżywcze :)

Odnośnik do komentarza
Parowar to podstawowe urządzenie jeśli myslimy o tym, by przejść na dietę i zacząć zdrowo sie odzywiać.
Jesli chcesz kupić parowar to ten model, który podaje sawyer jest bardzo konkretny.
Sama go kiedyś myslałam by kupić :)

Powodzenia w zdrowej diecie! :)
Odnośnik do komentarza
Od trzech lat używam parowara i bardzo go sobie chwalę. niestety mojemu mężowi nie podchodzą potrawy przygotowane w nim, ponieważ są mało przyprawione.
Najbardziej lubię przygotowywać w nim gołąbki, nie rozpadają się a kapusta (używam włoskiej) zachowuje piękny, zielony kolor. Sos pomidorowy przygotowuję z proszku :D
Odnośnik do komentarza
ja uważam, że parowar to jest świetna rzecz, naprawdę można wiele ciekawych potraw w nim tworzyć i co ważne sa to potrawy zdrowe i i pełno wartościowe , teraz parowary to nie jest jakiś wydatek spokojnie można kupic za o 200 zł, bardzo duży wybór tego rodzaju sprzętu agd widziałam w sklepie magiczna planeta
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...