Skocz do zawartości
Forum

kolorowe lodówki pralki i inne


Gość younglady

Rekomendowane odpowiedzi

Gość younglady

Ostatnio trafiłam w internecie na kilka ciekawych propozycji sprzętu agd do domu, jak na przykład ta lodówka, która wygląda jak angielska budka telefoniczna

Co o tym sądzicie? Mnie się podoba ten trend kolorowych sprzętów bo tak naprawdę każdy może znaleźć coś idealnego dla siebie, coś co będzie odpowiadało jego gustowi i wystrojowi wnętrza w jego domu. Zachęcam do chwalenia się swoimi zdobyczami fajnych sprzętów.
http://www.1komp.pl/zdjecia/2009/38314_1_300.jpg
http://www.1komp.pl/zdjecia/2009/38675_1_300.jpg

Odnośnik do komentarza
Fajna, bardzo pomysłowa;) Ale problem polega na tym, że ciężko ją chyba dopasować do wnętrza. Ja mam kuchnię w ciemnych kolorach. Jeśli chodzi o mnie, to swoje sprzęty w większości kupiłam przez internet na redcoon.pl. Mają tam rzeczy najlepszych producentów i naprawdę korzystne ceny. Nigdzie tez nie wiedziałam takiego dużego wyboru. Ostatnia zdobycz: www.redcoon.pl/index.php/cmd/shop/a/ProductDetail/pid/B117037/cid/6014/Braun_WK_600_Impression_stalowy/
Odnośnik do komentarza
Mnie też się bardzo podobają takie designerskie AGD. Byłam bardzo zaskoczona tym że teraz można kupić tak dużo nietypowych rzeczy do domu:) Np na magicznaplaneta.pl zauroczył mnie czajnik stylizowany na imbryk, albo uroczy czerwony toster;) Bardzo mi się podoba to, że jest tyle nietypowych rozwiązań;)
Odnośnik do komentarza
wow, te lodówki są wprost rewelacyjne, sama chciałabym mieć taką :)
swietne!! nie to co moja biała kobyłka. W ogóle jest coś takiego jak naklejki na lodówki? Wiem, że naklejki na laptopy sa, ale na lodówki czy pralki...?
Odnośnik do komentarza
Gość younglady
Joga faktycznie taka lodówka w kształcie budki telefonicznej nie będzie pasowała do każdego wnętrza, ale podoba mi się fakt, że teraz tak naprawdę każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie - jeśli chce urządzić mieszkanie w stylu angielskim - proszę bardzo. O albo fajnie by to wyglądało w jakiejś knajpce urządzonej na styl angielski. Znalazłam jeszcze fajny okap, patrzcie: www.1komp.pl/produkt-13-184-2043-37577,okapy_okap_akpo_wk_6_helios_60_czarny_%2860cm%29.htm
Tym razem już nie taki oldschoolowy, a nowoczesny ale w fajnym kształcie.
Odnośnik do komentarza
Gość Kruszyna
Ciekawe, chociaz mi sie podobaja lodowki bardziej tradycyjne: biale badz szare. Mozna na nie przyczepiac magnesy, przyklejac wzorki zelowe, a moze nawet mozna ozdobic je takimi nalepkami jak na sciane? Jak doda sie na nie np jakis element dekoracyjny, to juz nasza lodowka nie bedzie taka zwykla :)
Odnośnik do komentarza
Nie można tylko zapominać, że przy wyborze sprzętu, to jednak przede wszystkim powinna decydować funkcjonalność. Co z tego, że lodówka jest budką telefoniczną, jeśli nie ma np. zamrażalnika. Albo głośno chodzi. Wybieram teraz pralkę i zależy mi, żeby była cicha. Ale jeśli przy okazji będzie ładnie wyglądać, to chętnie się na nią skuszę :D
Odnośnik do komentarza
Oj, dobrze, że patrzysz na głośność, potrafi być upierdliwe, zwłaszcza dla sąsiadów :P Moja nowa sąsiadka ma jakiegoś grata, a że kobietka aktywna, to niestety pranie późno wieczorem robi... Masakra!
Wygląd też jest ważny, ale faktycznie powinniśmy głównie płacić za funkcjonalność produktu, bo tak jak mówisz - co z tego, że ładny...
Odnośnik do komentarza
Przyznam się, że bardziej to robię dla siebie :P Mówię o cichej pralce... :P Bardzo się denerwuję, kiedy ktoś puka do mych drzwi z pretensjami, że za głośno czy coś. No i sama nie lubię, jak mi ktoś nad głową hałasuje. Też zdarza mi się późno wstawiać pranie, więc z myślą o mych domownikach, chcę wybrać cichą. No i oczywiście coś ładnego :P Były świetne pralki LG z wzorami, ale u nas w sklepie nie widziałam. Tylko te czerwone lodówki mi się rzuciły w oczy.
Odnośnik do komentarza
No cóż... Trzeba zainstalować filcowe podkładki. Ja za to zawsze słyszę, jak sąsiadowi na górze pieniądze upadają na podłogę - ma źle położone panele i taki rezonans idzie, że za każdym razem podskakuje, bo nie wiem, co się dzieje. Pierdoła niby, ale jednak mało przyjemne. No mam nadzieję, że z nową pralką z tym silnikiem Direct Drive przynajmniej ja nie będę hałasować i będę mogła przychodzić do nich z pretensjami (a oni nie będą mogli się mnie czepnąć :P)
Odnośnik do komentarza
Ta ostatnia lodówka jest świetna. Chętnie bym sobie teką kupiła, choć nie wiem jeszcze jakie wnętrze będzie mieć moja przyszła kuchnia. Nie wiedziałam, że można tak przebierać w wyborze. A lodówka w formie budki telefonicznej zapewne nie każdemu spasuje, ale wygląda nieźle. Jak się ma sporo pieniędzy i wyobraźnie to można wiele kupić. Chętnie zobaczyłabym fotki całego wnętrza w tym klimacie.
Odnośnik do komentarza
świetne są te kolorowe lodówki, pasują do nowoczesnego wnętrza, mnie bardzo kusi to, żeby sobie taką sprawić. Tylko, że pewnie drogie są, ahhh mam nadzieję, że na magicznej plancie będzie jakaś fajna promocja.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...