Skocz do zawartości
Forum

Jak utrzymać porządek w mieszkaniu?


Gość bellz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam problemów z utrzymaniem porządku w mieszkaniu, jestem pedantką także u mnie musi być czysto. Mam dobre ekologiczne środki czystości z zaazoolaa, którymi ogarniam różne powierzchnie, do tego automatyczny odkurzacz i przede wszystkim chęci do sprzątania. :) 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o ogólny porządek to staram się mieć wszystko poukładane w organizerach. Kurze ścieram 2 razy w tygodniu. Odkurzam codziennie. W zasadzie "odkurzam", bo robi to za mnie robot. Poszukaj sobie na internecie roboty Roomba, ja osobiście mam model i3 i mogę polecić. 

Odnośnik do komentarza

Pojemne pojemniczki wszedzie. Nie tylko w salonie czy w sypialni, ale rowneiż i w kuchni. I przede wszystkim w kuchni. Staram się nie wyrzucać jedzenia. Często robię na przykład jedzenie na 2-3 dni tak aby nie musieć gotować codziennie.... Trzymam w domu pojemniki, w których przechowuję jedzenie. 

Poza tym ostatnio kupiłam sobie wygodne pojemniki do przechowywania cebuli, ziemniaków oraz innych tego typu warzyw. I przyznam, ze sprawdziły się u mnie o wiele lepiej niż wiklinowe koszyki, w których przechowywałam jedzenie wcześniej:

https://bokono.pl/pl/p/Pojemnik-na-warzywa-owoce-cebule-ziemniaki-12L-BIALY/24281

pol_pl_Pojemnik-na-warzywa-owoce-cebule-

Odnośnik do komentarza
Gość anton_vasilev75@mail.ru

Niedawno przeprowadziliśmy się do Warszawy, kupiliśmy mieszkanie, dokonaliśmy remontu i potrzebowaliśmy posprzątać mieszkanie po remoncie, uratowała nas firma sprzątająca Eskurro, tu jest ich strona https://eskurroclean.pl/sprzatanie-po-remoncie. Przez dwa dni staraliśmy się wszystko posprzątać sami, tylko rozmazywaliśmy brud i przestawialiśmy rzeczy. Firma sprzątająca zrobiła to w jeden dzień, a ich ceny są dobre.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...