Skocz do zawartości
Forum

Sprzęty do zabudowy czy wolnostojące?


Gość matrioszka

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zawsze uważałam, że te do zabudowy są lepszym rozwiązaniem. Ale jak zobaczyłam te "cudeńka" z LG, to łaskawiej myślę o wolnostojących sprzętach. Bardzo fajnie można dzięki takim smaczkom ożywić wystrój. Znajomi wyremontowali kuchnię i tam, gdzie jest kuchenka jest cały pas czarnej błyszczącej powierzchni (czarny, gładki piekarnik, czarna lśniąca płyta za kuchnią i czarny okap). Wygląda niezwykle ekskluzywnie i fajnie przełamuje jednolite szafki.
Odnośnik do komentarza
Faktycznie robią wrażenie te kolorowe... To jakaś limitowana seria była, prawda? Bo rzeczywiście nigdzie nie widać tych cudeniek... Takich na pewno bym nie zabudowała. I szczerze mówiąc nie do końca rozumiem, jak zabudowa oszczędza miejsce? Chyba, że piętrowo się sprzęt wstawia...
Odnośnik do komentarza
No niestety, tak mi się wydaje, że nie można już ich dostać. Ale pociesza mnie fakt, że całe czarne są już normą. Bardzo spodobał mi się pomysł znajomych z tym czarnym pasem w kuchni i sama bym coś takiego chciała :)
Odnośnik do komentarza
a to jest chyba już indywidualna sprawa. Bo jedni wolą mieć sprzęt wolnostojący inni zabudowani. Ważne jest to, żeby dopasować do swoich upodobań i do wnętrza. Jeśli o mnie chodzi to ja chyba postawiałabym na sprzęt do zabudowy;)
Odnośnik do komentarza

Mam podobne zdanie. Lodówka w zabudowie wyglada fajnie jednak mam kilka wad. Mianowicie słaba jest wentylacja tak wiec albo wywiercimy dodatkowy otwór wentylacyjny albo będziemy musieli mieć swiadomość ze taka lodówka bedzie bardziej awaryjna.Po drugie faktycznie takie lodówki maja mniejszą pojemność. No i są droższe jesli interesują nas dodatkowe funkcje takie jak no frost.

Z wolnostojących polecam ten model: https://sklep.gkpge.pl/lodowko-zamrazarka-bsnf-9152-w . Ma technologię no frost, na której polecam nie oszczędzać z uwagi na to, ze dzięki temu nie będzie się zbierała woda na ścianach lodówki oraz zamrażarki.

Odnośnik do komentarza

Ja lodówkę mam wolnostojącą, ale już płytę mam do zabudowy. Wybrałam electrolux Sense Fry - Slim Fit - czyli jest cieniutka i zajmuje naprawdę mało miejsca. Jest świetna i łatwo utrzymać ją w czystości. Nie chciałabym mieć kuchenki wolnostojącej.

Odnośnik do komentarza

o super ,że o takich sprawach mowa ?  ja własnie zastanawiam się nad zakupem takiej wagi kuchennej Adler ad 3166 https://www.adler.com.pl/index.php/Main/Produkt/ad_3166 - bo poza tym że dokładnie odmierza wage produktów z dokładnością do 1 g to jeszcze można precyzyjnie sprawdzać objętość mleka czy wody ? Także taki sprzęt 2 w 1 ? a nawet 3 bo może służyć także jako misa ?

Odnośnik do komentarza
Gość joAneczka3

Jestem zwolenniczką zabudowy, lubię, jak kuchnia wygląda spójnie i wszystko jest dobrze dopasowane – dlatego polecam firmę Fraktal, która zabudowała mi kuchnię, zaprojektowała i zrobiła meble dopasowane dokładnie do mojej kuchni.

Odnośnik do komentarza

Kuchenka mikrofalowa naprawdę ułatwia życie. Zwłaszcza wszystkim zabieganym, którzy nigdy nie mają czasu na jedzenie. Nie każdy jednak potrzebuje zaawansowanego modelu o rozbudowanych funkcjach, w który trzeba sporo zainwestować. Tania mikrofalówka może być równie dobra i przynieść nam moc korzyści. Jak znaleźć najtańszą kuchenkę mikrofalową, która spełni wszystkie nasze oczekiwania? Na to pytanie znalazłam odpowiedź w tym artykule https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/najtansza-mikrofalowka-jak-wybrac-dobra-i-tania-kuchenke-mikrofalowa-3013.html

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o wybór lodówki do zabuowy:

Minusy: mało lodówek do wyboru, bardzo płytka, co za tym idzie bardzo mało pomieści jedzenia.. Plusy: ukryta w meblach, zdecydowanie lepiej to wygląda niż jak jest widoczna.

Szukając sprzętu polecam zajrzeć sobie na ten blog projektanta wnętrz z Krakowa:

https://marengo-architektura.com/blogs/

Możęcie tam znaleźć wiele inspiracji co do wystroju samej kuchni i mebli ?

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...