Skocz do zawartości
Forum

Jak wygladają wasze pokoje??


Gość xXxWhite_AngelxXx

Rekomendowane odpowiedzi

Moja sypialnia ma jedną jagodową ścianę, resztę cafe latte. Meble są białe i w jasnym drewnie, na łóżku jest jagodowa kapa i poduszki w odcieniu odpowiadającym cafe latte, na biurku jest lampka z haftowanymi kwiatami, a w oknach białe rolety rzymskie.
Odnośnik do komentarza
Gość miniulka911

Mój pokój jest różowo-bordowy a meble sosnowe. W najbliższym czasie planuję remont i zastanawiam się nad przemalowaniem pokoju na biało i dodaniem szarych i białych mebli. Najpierw jednak zrobię wizualizację wnętrza, by mieć pewność, ze moja wizja będzie się jako tako prezentować.

Odnośnik do komentarza
Gość filemonica

~dref
Jak mój obecnie wygląda to lepiej nie będę mówił :D ale niedługo może uda mi się z AM jakąś fajna promocję wychaczyć i jakoś to będzie wyglądało....

teraz jest dobra okazja kupić meble w salonie agaty bo mają fajną promocję możesz kupić meble w ratach 0% rozłożonych na 40 rat i do tego z 2 pierwszymi ratami które zapłaci za Ciebie salon, dlatego teraz jest dobry moment na zakup.

Odnośnik do komentarza

Ja uwielbiam styl modernistyczny ,nieco zimny,uspokajający. Ale pokoj mam troszke inny :) Kolory mam zmiksowane pomarancz, karmel i bez. Troche drewna, duzy efekt daje ozdobienie okna bo mam lambrekin brzoskwiniowy . Kwiaty ,duzo kwiatow sztuczne i zywe(ale ja wlasnie lubie jak kwiaty sa nawet w lazience) .Mam tez pianino w kącie:)

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Pikowana sofa potrafi odnaleźć się w wielu aranżacjach.  Salon to miejsce, w którym prawdopodobnie spędzamy najwięcej czasu w ciągu dnia. Znaleźć tam można urządzenia elektroniczne, jak chociażby kino domowe, konsole, telewizory. To idealne pomieszczenie do spotkania rodzinnego lub podczas wizyty przyjaciół. Jednakże konieczna okaże się odpowiednia kanapa, która oprócz tego, że musi ładnie się prezentować, to powinna być również bardzo wygodna. Zastanawiam się nad zamówieniem jednej jeszcze przed Świętami z https://slf24.pl/sofy/sofy-chesterfield.html 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...