Skocz do zawartości
Forum

Wnętrza


Gość aniuta

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sarenka_2907
no czytałam, że tylko 20 kubków dziennie a już sporo osób gra:) Nawet na FB są przecież :)
a te szafeczki to ecru może weźmiemy albo jakieś mleczne takie :) ciężko z wyborem bo naprawdę w każdym sklepie widzimy coś ładnego
Odnośnik do komentarza
mozesz sie zasygerowac bezposrednio tym co jest na stronie, ale tam w sumie nie ma praktycznie zadnych szafek:P ja bym raczej stawiala na bialy, ecru moze sie gryzc z kafelkami.
no spore zainteresowanie jest bo nawet ile tych komenatrzy na fb jest.
Odnośnik do komentarza
jeżeli chodzi o meble, to w sieci kupuję na esmebel.com, można tam dostać w przystępnych cenach ekologiczne meble drewniane..wyglądają niesamowicie, no i są o wiele lepszej jakości niż te z płyt wiórowych, które można znaleźć w sieciowych sklepach stacjonarnych
Odnośnik do komentarza
Gość magnificia
Co do aranżacji wnętrz, to bardzo często wchodę na stronę n-design.pl, gdzie jest bardzo dużo zdjęć odnowionych pomieszczeń, przez projektantów tam pracujących. Oglądając ich galerię, to naprawdę prawie każdy z ich pomysłów zastosowałabym u siebie w domu.
Odnośnik do komentarza
Też lubię Almi Decor ( ich sklepy są niesamowite), mam słabość do projektów Louise Campbell, a ostatnio za sprawą jednego artykułu www.swiatrezydencji.pl/design/ze-swiata-designu/meble-zmyslowo-ubrane polubiłam markę Kartell i B&B Italia. Tekst tak samo inspirujący, jak meble. Poza tym niedawno dotarłam tu: sklep.galeriadomino.pl/sklep/domino.html i znalazłam parę innych firm.
Odnośnik do komentarza
Kiedyś też byłam wielką fanką zakupów w ikei, bo mają w asortymencie na prawdę piękne rzeczy, niestety, wszystkie meble, które tam kupiłam już w ciągu roku zaczęły się psuć, lub dosłownie sypać :( Od tamtej pory akcesoria i artykuły do wnętrz kupuję tylko w sprawdzonych miejscach, takich jak na przykład heban.net/, mają w ofercie wyłącznie solidne materiały ;)
Odnośnik do komentarza

o rany, temat dla mnie <3 tez lubię dekorowanie i urządzanie, ale najgorsze jest jak coś mi wpadnie w oko i okazuje się, że kosztuje miliony ;( dlatego kupuję najczęściej jakieś mniejsze rzeczy jak mnie najdzie ochota na zmiany. Tak stałam się kolekcjonerką zasłon, poduszek, lampek stołowych i krzeseł (kocham jak przy stole każde jest inne <3 ). Zasłony i lampy jednak wygrywają, bo nie naruszają tak portfela i więcej się ich mieści w domu xD ostatnie łupy to kinkiety z Markslojda w mega promce na mlamp.pl (polecam jeśli jeszcze coś jest xp ) i teraz poszukuję nowych, grubych zasłon w kolorze łososiowym, także jak ktoś coś widział to wiecie co robić - będę wdzięczna za sprawdzone linki ;)

Odnośnik do komentarza
Gość rumille

Dekoracje do mieszkania kupowałam jak do tej pory w wielu sklepach Przyznam się, że głównie w tych tańszych i często po promocjach bo gust jednak ciągle mi się zmienia i lubię ciagle coś nowego do domu kupować. Jakby to były droższe rzeczy to chyba bym zbankrutowała.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...