Skocz do zawartości
Forum

Wnętrza


Gość aniuta

Rekomendowane odpowiedzi

gdzie najczęściej urządzacie mieszkanie? macie ulubione sklepy? bo ja to standardowo jestem fanka ikei i wszystkiego co robią :) potrafią tak zagospodarować pokoje, że patrząc pierwotnie na pokój nigdy by się do tego nie doszło, że może tak dobrze wyglądać. kurczę, mieć w domku takiego projektanta ikei, fajnie by było :D
Odnośnik do komentarza
Gość matrioszka

Ikea ma fajne aranżacje, ale niestety robi meble kiepskiej jakości - coś się odkleja, wyciera, kilka razy już się tak nabrałam. Teraz co najwyżej kupię jakiś drobny dodatek. I myślę, że kupowanie całego zestawu wyglądającego dokładnie tak jak sklepowa aranżacja nie jest najlepszym pomysłem. Lepiej dłużej szukać, ale stworzyć coś własnego :)

Odnośnik do komentarza
Gość zarrakh
Ikea jest bardzo fajnym miejscem na znalezienie inspiracji :) faktycznie niektóre rozwiązania są wprost rewelacyjne :) mój ostatni nabytek meblowy (nie liczę pierdółek w stylu kubek, wyciskacz do czosnku itd. ;) ) to fotel do biurka. służy mi już prawie 3 lata i nadal jest w idealnym stanie, więc to zależy co się wybierze prawdopodobnie :)
mnie się strasznie podobają pomysły na kuchnię - np. zagospodarowanie szuflad :D no bajka :D
poza tym podobają mi się rzeczy w Almi Decor, choć zazwyczaj ceny mnie tam zabijają. ale i tak chodzę tam i oglądam, bo często udaje mi się znaleźć coś, co mi się tam spodobało, w innym sklepie :) ostatnio nawet na jakiś event tam trafiłam i (o dziwo!) był pokaz mody :) muszę poszperać w necie, bo nie do końca się w biegu zorientowałam o co chodziło...
Odnośnik do komentarza
No właśnie, śliczna :) Obejrzałam ją w tych 'AlmiDecorowych aranżacjach i muszę przyznać, że na serio dobrze wyglądała... Wiecie co mnie tam jeszcze zachwyciło?

Z tyłu, te 2 obrazy nad łóżkiem to klimatyzatory! :o
Odnośnik do komentarza

Na pewno nie kupujecie ciemnych mebli, bo nie opędzicie się od kurzu:yes: Lodówka zrobiona na czerwono to klasyka. Wkorzystanie bieli czerni i czerwieni zawsze musi dac dobry efekt. Mi osobiście podobaja się białe meble, do tego dodajcie np. czerwona sofę, gdzies tam na lini aneksu kuchennego np. ta czerwona lodówka LG, czarny długowłosy dywanik i na ścianie tryptyk z białych róż, a nad sofą zielona wisząca lampa, która ożywi całość

Odnośnik do komentarza
Ikea jest spoko ale już troszkę mi się przejadła. Co prawda mam od nich troche mebli ale ostatnio przerzuciłam się na zakupy przez internet bo można znaleźć ekstra oryginalne rzeczy. I tak odkryłam jakiś czas temu sklep myin.pl gdzie kupiłam kilka super świeczek, akcesoriów do kuchni i stolik. Poza tym chyba uzależniłam się od zakupów przez internet
Odnośnik do komentarza
Ikea jest super, no ale rzeczywiście jakość nie jest 100 procent! Fajnie też szukać meble antyki i second handy po są inne i nie porównywalne.. ale trzeba mieć troche czasu aby szukać. Na internecie, np ebay, też można znaleść ciekawe rzeczy...
Odnośnik do komentarza
Wszystkie meble się kurzą;) te jasne też. Ja mam kuchnię wykończoną na ciemno, ciemny blat, ceramiczny zlew w kolorze starego kamienia, czarny okap, lodówkę, i kuchenkę i ciemne szafki. Ale podczas gotowania i tak często się sprząta, więc ciemny kolor nie jest uciążliwy, a dodaje wnętrzu estetyki. Szafki kuchenne kupiłam nowe, mam wielki stuletni drewniany kredens a sprzęty kuchenne wszystkie kupione w megamedia.pl. Mają tam naprawdę wielki wybór całego wyposażenia do kuchni, paneli do zabudowy, drobnych urządzeń agd plus cały dział rtv, ale tym to już się mąż zajmował;)
Odnośnik do komentarza
Wydaje mi się, że do takich klasycznych kolorów jak czarny trzeba dużych przestrzeni, bo inaczej optycznie pomniejszają pomieszczenie. np. taka czarna lodówka LG ładnie wygląda przy białych meblach lub ecru i ciemnej podłodze. Wtedy jest ona elementem kontrastującym całość do tego czerwone zasłonki, super. A jaki masz kolor ścian w kuchni?
Odnośnik do komentarza
A ja uwielbiam urzadzać mieszkanie po swojemu, czyli np. samej coś uszyć np poszewkę na poduszkę, czy pomalować ściany wg własnego graficznego projektu. Figurki dekoracyjne taż sama robię, a co :P się jest kreatywny to się to wykorzystuje :P
Odnośnik do komentarza
rzepka - jak ma się sporo czasu, to może i można :) W sum,ie chyba o to chodzi. Ale ja nie mam takiego talentu. Ledwo szyję :| Ale zdjęcia i obrazy uwielbiam wieszać po swojemu :) I sporo frajdy mi to daje.
A co do tych dizajnerskich lodówek - mi się podoba strasznie ta czarna LG. W połączeniu z jasnymi, błyszczącymi blatami. Niesamowite połączenie. Ostatnio byłam w MM i widziałam, że normalnie już są czarne lodówki (wczesniej myślałam, że to jakaś seria limitowana - z tymi kryształkami, a przez to cena też była hmm... wyjątkowa :P)
Odnośnik do komentarza
Gość intimila
ja jestem zachwycona wieloma firmami wydajacymi profesjonalne katalogi, wtedy wszystkie produkty, nawte te na ktore nie zwrocilabym uwagi w skelpie wygladaja super, ale o to w tym chodzi;)
tutaj oczywiscie przoduje ikea bo ich rozwiazania sa po prostu takie dostepne, almi decor tez jest swietne, uwielbiam tez ogladac lazienki wlasnie na stronie paradyzu, chociaz ta aranzacja pokazana przez koleznaka wyzej to chyba jakas nowosc bo pierwszy raz widze;)
Odnośnik do komentarza
Gość intimila
no wlasnie te pomieszczenia sa tam takie duze, to sa wrecz salony ,a nie lazienki:P ale to wszytsko dlatego, zeby pokazac wszytskie wzory. wszytsko jednak da sie dopasowac do mniejszych polaczen np wykorzystujac np. tylko dwie konkretne sciany z projektu.
Odnośnik do komentarza
Gość sarenka_2907
Kupie te płytki. W sklepie salonach partnerskich też mają dekoratora. Na pewno mi coś doradzi! Wprawdzie mąż jeszcze nie wie że wybrałam "akwariową" łazienkę ale już odwrotu nie będzie. Muszę tylko znaleźć najbliższy sklep bo chciałbym je wcześniej jeszcze zobaczyć.
Odnośnik do komentarza
Gość sarenka_2907
O kubek mogę grać wszyscy :) a wycieczka jest dla osób którzy w dniach 1.07-12.09.2010 zakupią płytki za co najmniej 600 zł :) Także jak ktoś nie planuje remontu może chociaż zgarnąć sobie śliczny kubeczek :)
Odnośnik do komentarza
Gość sarenka_2907
Mąż jest bardzo zadowolony :) Trochę mamy problemu z doborem szafek. Ale mamy nadzieję, że odwiedzenie jeszcze paru sklepów rozwieje nasz problem. Wiemy jak to ma wyglądać ale nigdzie nie możemy tego znaleźć :) Na FB teraz jest wszystko :) A o konkursie paru ciekawych rzeczy też się można dowiedzieć :)
Odnośnik do komentarza
hm, a moze tylko jakies polki zamowione np z drewna pomalowanego na bialo? tak zeby nie zaslaniac takich ladnych kafelek. albo nawet szklane polki, chociaz z tym to bedzie potem pelno sprzatania:P
no juz przejzalam sobie ta strone i tez tam zagralam o kubek.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...