Skocz do zawartości
Forum

Jaką zabudowę zrobić?


Gość alinab

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałam postawić w mieszkaniu szafę komandora, ale nie do końca jestem przekonana do projektu. Z jednej strony bardziej podobają mi się duże drzwi, ale czy przy szafie o szerokości prawie 4m nie będą za ciężkie? Może lepiej zrobić 3 skrzydła?
Odnośnik do komentarza
Gość angela079
moja koleżanka ostatnio robiła taką szafę na całej szerokości pokoju myślę ze ok 3 metry i ma podwóuje drzwi. są dośc ciężke ale ujdzie w tłumie :) uważam że może lepiej u Ciebie będzie jak zrobisz 3 skrzydła. to nawet ładniej wygląda wg. mnie :)
Odnośnik do komentarza
Gość nataliapstryk

Wybór stylu umeblowania kuchni zależy od indywidualnych upodobań, ale również od strony praktycznej, komfortu użytkowników. Istnieją różne style kuchni, by móc odpowiednio wybrać, warto powierzyć do profesjonaliście, gdyż jest to inwestycja na całe lata. Dla niezdecydowanych klientów, lubiących innowacyjne rozwiązania istnieje możliwość połączenia nowoczesności z klasyką. Jest to wyzwanie dla osoby, która nie posiada doświadczenia w tej kwestii. Dlatego też polecam właśnie Tobie specjalistów z naszej grupy, którzy w oparciu o swoje 70-letnie doświadczenie stworzą kuchnię specjalnie dla Ciebie.
Wzornictwo, technologia są indywidualnie przygotowane dla Klienta. Nasze salony istnieją w różnych miastach w całym kraju. Wejdź i sprawdź dla siebie dogodną lokalizację

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...