Skocz do zawartości
Forum

Jak rzucić palenie?


Gość ilona567

Rekomendowane odpowiedzi

Mówienie dzisiaj o szkodliwości palenia tytoniu brzmi jak banał. Rak płuca, miażdżyca, impotencja, zawał… to choroby, które każdy palacz świadomie nosi w kieszeni. Skoro to takie oczywiste, to dlaczego palimy? Zapraszam do rozmowy osoby, które palą i tych którym udało się zerwać z nałogiem. Rady tych ostatnich mogą być bezcenne.
Odnośnik do komentarza
Do pewnego momentu pewnie tak. Zaczyna się z reguły z ciekawości, może chęci akceptacji przez środowisko, szpanu... Istnieje to niebezpieczeństwo, że z każdą chwilą wplątujemy się coraz bardziej w nikotynową sieć. Bywa, że kiedy przychodzi refleksja i opamiętanie nie jesteśmy w stanie sami sobie poradzić problemem.
Odnośnik do komentarza

Mój tata rzucił palenie z dnia na dzień:) Na szczęście ma silną wolę i nie pali już cztery lata. Ja nigdy nie paliłam i nie cierpię tego nałogu u innych mój facet popala ale kupiłam mu pastę dla palaczy dzięki niej było mi łatwiej znieść zapach papierosów

Odnośnik do komentarza

Jak byś zobaczyła co potrafi rak zrobić z człowiekiem w kilka miesięcy, to byś rzuciła do razu.
Ja tak mam z ojcem, który musi być teraz pod stałą kontrolą nas i aparatury.
Widok przeraża i daje do myślenia.
Ja od razu rzuciłam.

Odnośnik do komentarza

Ja rzuciłam z dnia na dzień. Jak zobaczyłam swoją cerę i żółte zęby to odechciało się mi wszystkiego. Do tego wszystko śmierdziało papierosami wszystko wokół. Paliłam prawie 2 paczki dziennie. Jeszcze do tego złe samopoczucie. Postanowiłam rzucić ale to nie koniec. Wyprowadzenie zdrowia na dobre tory potrwało trochę. Badania, witaminy itd... Chciałam też wybielić zęby, w tym celu udałam się w Warszawie do Odent. Pomogli mi rozjaśnić uśmiech :). Dodatkowo okazało się, że mam problemy z płucami... Ludzie, rzucajcie papierosy bo to nic dobrego. Teraz już nie palę rok i jestem szczęśliwa :)

Odnośnik do komentarza
Gość alicja180180
Mi pomogły e-papierosy. Przerzuciłam się ze zwykłych śmierdziuchów na e-fajka od Tabaque (tanie i śliczne wzory) i zaczęłam przyjmować mniej nikotyny, nie mówiąc, że pozbyłam się smrodu i trujących substancji. Jeszcze trochę popalam, ale to już nie to co kiedyś.:yes:
Odnośnik do komentarza
Dla mnie e-papierosy są najlepsze. Smród zniknął i otoczenie jest z tego najbardziej zadowolone. Palę te z green-smoke. Na długo mi starczą. Ceny mają też konkurencyjne. Wiem, że znacznie mniej truję swój organizm. Nie ma w nich właśnie tych toksyn. Tak jak napisała poprzedniczka, ja też palę mniej. Może i kiedyś całkiem rzucę palenie.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...