Skocz do zawartości
Forum

Apteki internetowe


Gość burgund

Rekomendowane odpowiedzi

Co myslicie o takich miejscach? Ja ostatnio często zamawiam w takich aptekach, ze względu na niższe ceny i większy asortyment, ostatnio moją ulubioną jest e-lek.pl - mają bardzo duży asortyment leków i szybko realizuja zamówienie. Wielu moich znajomych nie może się do takiej formy zakupu leków przekonać. A co wy sądzicie na ten temat?
Odnośnik do komentarza
No a ja jestem przeciwna aptekom internetowym. Nie wiem co kupuje - może to być lek który zamówiłam ale i "cegła". Poza tym w normalnej aptece moge sie poradzic, pogadac itd., a w internecie tej szansy nie mam. Co do cen...nie jest prawdą że te apteki są tańsze. Ja mieszkam w Warszawie i kupuje w Aptece za Grosze na Złotej i przykład? Porównywałam cene Hepatilu u mnie i w internecie. Sam lek u mnie był tańszy o 4 zł, a koszty przesyłki wynosiły 10 zł, co razem daje 14 zł drożej - to nie jest oszczędność.
Odnośnik do komentarza
Ja też preferuję jednak apteki stacjonarne. Nie żebym nie ufała pracownikom aptek internetowych, ale te stacjonarne mają chyba więcej zalet. Przede wszystkim można się spokojnie poradzić farmaceuty, porównać leki i wybrać to co będzie dla nas lepsze. Poza tym nie chcę czekać aż mi dostarczą leki z internetu, wolę iść i mieć je od ręki w normalnej aptece. Zostaje jeszcze kwestia cen. Nie jest powiedziane, że leki z internetu zawsze będą tańsze. Aktualnie zaopatruję się w dosyć taniej aptece Juventa w łódzkiej manufakturze i tamtejsze ceny bardzo zaskakują, na plus oczywiście
Odnośnik do komentarza
A mnie to wcale nie przeszkadza, żeby zrobić zakupy w aptece internetowej. Moi zdaniem internet jest przyszłością, a my mamy coraz mniej czasu na to, żeby zrobić zakupy. Mnie wcale nie przeszkadza taka forma zakupów, i nie miałabym oporów, żeby jakieś witaminy kupić w takiej aptece;)
Odnośnik do komentarza
a ja jestem jak najbardziej za tym, żeby kupować przez internet, leki także, bo tak jest taniej.
a jeszcze jak zajrzałam na stronę tej apteki, o której wcześniej była mowa e-lek to widziałam, że mają taką zakładkę promocje i zawsze coś tam jest więc można jeszcze bardziej zaoszczędzić;)
Odnośnik do komentarza
Gość honeydaniels
Ja też zamawiam z www.e-lek.pl, nie wiem, gdzie trafiłam na tę aptekę, w sensie, czy ktoś mi polecił, czy nie, ale jakoś już zostałam, bo oferta faktycznie duża, a stanie w kolejce za emerytami wyjątkowo mnie męczy, więc zaopatruję się we wszystko online. ;)
Odnośnik do komentarza
Gość arcticone
ja tam robie często zakupy w aptekach internetowych. to nie jest tak że nie wiem co kupuje. sa rzeczy które kupuje systematycznie, sprawdzone leki i kosmetyki i wtedy nie musze tego za każdym razem widzieć na oczy. a często wychodzi dużo taniej. korzystam z www.doz.pl , zamawiam przez internet, odbieram w aptece stacjonarnej i nie płace za przesyłkę. A różnica w cenie jset duża :)
Odnośnik do komentarza

W takim razie jeżeli chodzi o wybór dobrej i sprawdzonej apteki internetowej to jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez Gemini z której również korzystam zarówno jeżeli chodzi o zamówienia leków, suplementów, czy nawet kosmetyków do pielęgnacji ciała https://www.aptekagemini.pl/avene-cleanance-expert-emulsja-do-twarzy-skora-tradzikowa-40-ml-0032703 warto sprawdzić, bo jednak są tutaj najlepsze marki i do tego całkiem niezłe ceny. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...