Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość maja_to_ja

homeopatia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość maja_to_ja
Hej,
co sadzicie o homeopatii? lekarz mi wlasnie przepisal leki homeopatyczne, mimo ze jestem w ciazy... niby lekarz ma zawsze racje, ale jestem ciekawa Waszych doswiadczen, czy to jest zupelnie bezpieczne?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość maja_to_ja

To sobie sama odpowiem:) Zazywalam zgodnie z zasadami i musze powiedziec, ze jestem bardzo zadowolona z rezultatow:))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gtuszi

moja siostra uzywała roznych leków homeopatycznych,juz tego nie robi poniewaz wydała dduzo kasy a działania były odwrotne,wysypka na skórze była mocniejsza! ja wole leki na bazie naturalnych składników:na gardło biore tymianek i podbiał, na wzrok aronox bo znalazłam fajną strone w necie o tych tabletkach naturalnych ,uzywam tez czasami innych tabletek ziołowych,wszzystko co naturalne jest dobre.a homeopatia to sciema

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sarenka_2907
Mi lekarz przepisał coś homeopatycznego na gardło, nic nie pomogło dopiero poszłam do apteki kupiłam Uniben i on zadziałał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...