Skocz do zawartości
Forum

Dobry fryzjer warszawa


Gość Fryzjerstarowka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Fryzjerstarowka
Witam

Widzę iż dużo osób ma problemy z włosami takich jak np jak prostować jakich farb używać itp Miałam podobne problemy znalazłam super salon fryzjersko- kosmetyczny który pomoże doradzić dobierze farbę wyprostuje włosy dobierze makijaż a więc świetnie nadaję się również aby przygotować się do ślubu a salon ten znajduje się na ul Brzozowa 20 ,,Fryzjer Starówka'' pozdrawiam wszystkich :D
Odnośnik do komentarza

Na al. KEN 36A w salonie Gnatyshyn pracuje Pani Marlena. Naprawdę super stylistka z profesjonalnym podejściem do klienta a przede wszystkim fryzjerka z pasją i kreatywnością. Rozumie klienta i potrafi doskonale doradzić i dobrać odpowiednią fryzurę. Każdemu, kto chce mieć eleganckie i oryginalne uczesanie gorąco polecam jej usługi.

Odnośnik do komentarza

Jak szukasz profesjonalnego salonu fryzjerskiego to zobacz Dea Atelier. Salon oferuje nie tylko ciekawą stylizację fryzur ale również koloryzację włosów i ich skuteczną regenerację, które są wykonywane przy użyciu najwyższej jakości preparatów. Polecam!

Odnośnik do komentarza

A sprawdzałaś może ofertę, którą znajdziesz tutaj agneess.com? Salon mieści się w warszawskiej Galerii Ursynów i świadczy rozbudowaną ofertę z zakresu usług fryzjerskich. Ponadto odwiedzając fryzjera można od razu zaopatrzyć się w profesjonalne produkty do pielęgnacji włosów takich firm jak Loreal bądź Kerastase.

Odnośnik do komentarza

Świetny salon jest w galerii na Ursynowie, nazywa się Agnees. Chodzę tam od kiedy mieszkam w tamtej okolicy, miałam już farbę kilka razy, baleyage nawet no i cięcie, wszystko zawsze wychodzi tak, jak chciałam. Super miejsce, w dodatku fajna atmosfera.

Odnośnik do komentarza

Bazując na opinii znajomych z pracy wybrałam się do salonu fryzjerskiego Agneess w Galerii Ursynów i jestem bardzo zaskoczona zarówno jakością usług jak i preparatów, które tam stosują. Moje włosy po rozjaśnianiu wyglądają na zdrowe i lśnią!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o salony wybieram tylko takie w których wyposażenie salonu fryzjerskiego stoi na naprawdę wysokim poziomie. I umiejętności fryzjera są potwierdzone przez bliskich mi ludzi. Raz zdarzyło się że przez awarię i nie uwagę fryzjera zostałam bez włosa na głowie. Teraz już wiem że chodzenie byle gdzie nie popłaca. :)

Odnośnik do komentarza
Gość Fiona2323

Od kilku lat chodzę już do Leny, która pracuje w salonie Gnatyshyn - całkowicie zaufałam jej w kwestii moich włosów :) Całość salonu również sprawia bardzo dobre wrażenie. Jeśli ktoś ma kiepskie doświadczenia, warto się do nich przejść - mi wyratowali włosy ze stanu opłakanego

Odnośnik do komentarza
Gość Anastacia

~rejeksandra
Ja z całego serca polecam Danutę Cyboroń z Magii Blondu. Zawsze wychodzę od niej zadowolona, a wcześniej to różnie bywało ;)

Też polecam. Świetne koloryzacje i ścinanie włosów, uwielbiam Magię Blondu, wg mnie najlepszy salon!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...