Skocz do zawartości
Forum

najlepsze kosmetyki do włosów


Gość younglady

Rekomendowane odpowiedzi

Kochane, było już wiele tematów dotyczących tego jak radzić sobie z niesfornymi włosami, a teraz z chęcią podyskutowałabym o tym, które kosmetyki najbardziej lubicie i dlaczego. Jest ich przecież bardzo dużo - maski, maseczki, odżywki, pianki, fluidy, spraye, jedwabie itp. Macie swoje faworyty? Dzielcie się :)
Ja zacznę. Uwielbiam maski do włosów, bardzo cenię sobie tą: Extra Rich intensive Maska intensywnie regenerujaca
Wella Professionals robi niezłe kosmetyki, ta maska super regeneruje moje zniszczone i przesuszone włosy i przy tym ślicznie pachnie :)

Odnośnik do komentarza
no może i podobnych tematów już trochę było, ale moim zdaniem to nic nie szkodzi, bo przecież cały czas odkrywamy coś nowego. Jeśli chodzi o mnie to ja lubię różne maski i szampony, ale ostatnio odkryłam URT-OIL z naftą oczyszczoną, który pomaga w odbudowie zniszczonych włosów, ale też zwalcza łupież. I to jest chyba mój ulubiony kosmetyk do pielęgnacji włosów.
Odnośnik do komentarza
Hehe... dobrych kosmetyków jest sporo i długo można je wymieniać, chociaż jeśli miałabym wskazać tylko jeden kosmetyk godny polecenia, to na pewno będzie to szampon HB Jeunesse. Nadaje włosom objętości i życia. Wyglądają o niebo lepiej ;-) Produkt wygląda tak:
Odnośnik do komentarza
na suche i zniszczone włosy polecam odzywkę Wella, Pro-Series, REPAIR, Odżywka odbudowująca do włosów zniszczonych. Jest na prawdę super. Używam jej już od paru miesięcy i jestem bardzo zadowolona. A włosy są be porównania lepsze. Jak dotąd nie trafiłam na lepszą odżywkę do zniszczonych włosów.
Odnośnik do komentarza
ja uwielbiam kosmetyki pielegnacyjne i do stylizacji Bed Head, w tk maxx mozna je czasem dostac za przystępną cenę i to w duzych pojemnościach:) z tanich marek polecam serię Radical-odzywke i szampon, jedynym minusem szamponu jest to ze ciezko rozczesac włosy bez odzywki czy maski oraz wlosy elektryzuja się. Ale pieknie regenerują wlosy i skóre głowy no i zapach pozostawia cudny świeży ziołowy:-)
Odnośnik do komentarza

chętnie polecę do zniszczonych włosów Seboradin Niger. Świetna kuracja dla włosów, do tego bardzo fajny zapach, balsam do włosów idealnie nawilża moje zniszczone włosy. Każdy chwali produkty tej firmy i się nawet nie dziwie, nie za drogą cenę można zadbać o włosy z widocznym efektem :)

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie polecam kosmetyki Hildegard Braukmann. Powinno być w porządku, kwestia systematycznego stosowania tych samych produktów, a ogólnie u mnie bazując na ich kosmetykach udało się uzyskać całkiem fajny efekt. Przynajmniej aktualnie nie mamy żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza

Hildegard Braukmann ma szampon o nazwie Jeunesse - on poprawia objętość włosów, sprawia, że wyglądają one o wiele lepiej, a przynajmniej tak to wyglądało u mnie. Po prostu - kluczowe znaczenie ma podstawowa pielęgnacja, która rzeczywiście przynosi zadowalające efekty.

Odnośnik do komentarza

Mój faworyt to Moroccanoil z olejkiem arganowym. Uwielbiam :) W szczególności kurację. Włosy są gładkie, nie puszą się i łatwo się rozczesują. Dodatkowo można je ułożyć i wygładzić na sucho. Mam małą buteleczkę 25 ml ale jest mega wydajna i mieści się do mojej mini torebki.

Odnośnik do komentarza

Ja mam swojego wieloletniego ulubieńca, którym jest odżywka do zadań specjalnych i praktycznie każdego rodzaju włosów :) Mowa oczywiście o produkcie Smasrt Touch 12w1

Nie obciąża a nawilża i wygładza, włoski po jej użyciu ładnie się układają i pachną niezwykle luksusowo :)
A co powiecie na temat profesjonalnych kosmetyków Davines? Używałyście?

Odnośnik do komentarza
Gość ewelina89912

Przede wszystkim szampon bez silikonu to najzdrowsza opcja dla naszych włosów i do tego, aby spokojnie sobie mogły rosnąć. Im więcej naturalnych kosmetyków, tym lepiej również dla delikatnej skóry głowy. Mnie ostatnio spodobała się oferta na stronie https://yope.me/sklep/szampony.html ponieważ mają świetną ofertę i super cenę za naturalne kosmetyki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...