Skocz do zawartości
Forum

Przedłużanie włosów


Gość Tancz tancz tancz glupia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tancz tancz tancz glupia
[b]Od jakiegoś roku mam przedłużane włosy.Pierwszy raz robiłam w salonie za 1200 zł metoda na zgrzewy.Nie polecam osobiście,ponieważ bardzo dużo włosow póżniej wypada.Ja mam gęste włosy,więc nie widać różnicy,ale jak ktoś ma cienkie włosy to może sie rozczarować:|
Teraz przedłuzam włosy na ringi.I jestem bardzo zadowolona. :)
Niestety hurtownie,z ktorej zamawiałam włosy zamknęli i nie wiem co teraz.Nie wiem gdzie mam zakupic w miare tanie,naturalne wlosy,dobre gatunkowo i jasny blond :confused: :| Zna ktos moze dobra hurtownie w wielkopolsce?Bo jakos to zamawiania z allegro wlosow nie jestem przekonana ...
[/b]
:)
Odnośnik do komentarza
na ringi czyli jak? sama jestem ciekawa bo tez mam chetke przedluzyc sobie wlosy;) no ale jednak 1200zl to sporo a i efektow tez pewnych nie ma. myslalam aby przedluzyc wlosy wlosami na tasmie. i szybciej i napewno tanie a i jak sie znudzi to mozna bez problemu i bez bolu zdjac.;)
Odnośnik do komentarza
Gość JolaBella
Też myślę o przedłużeniu włosów. Nie tak dawno miałam włosy do pasa, ale nie wiem co mnie podkusiło i je obcięłam... A moje włosy rosną chyba najwolniej na świecie, więc nie wytrzymam tyle czasu w krótkich. Czy może któraś z was przedłużała włosy w Krakowie i okolicach?
Odnośnik do komentarza
Jakie są wasze opinie na temat przedłużania włosów? Moje niestety początkowo nie były za dobre. Zainteresowałam się w ogóle tematem, ponieważ moje krótkie i cienkie włosy nie wyglądają niestety ładnie. Długo szukałam różnych szamponów i odżywek, ale jakoś nic nie pomagało, nawet liczne maseczki i te naturalne i ze sklepu. W końcu jednak dowiedziałam się, że można włosy zagęszczać i przedłużać, ale niestety popełniłam kolosalny błąd. Zamiast wybrać się do jakiejś profesjonalnej fryzjerki, wybrałam wersję ‘przedłużanie w domu’. Niestety fakt że było 200 zł taniej, ale bez żadnej gwarancji! I tak skończyłam z czymś okropnym na głowie. Strach było na mnie patrzeć, oczywiście nie od razu – tylko po 3ch dniach! A co najlepsze, fryzjerka nie odbierała ode mnie już telefonu! Od tego czasu zraziłam się niesamowicie i stwierdziłam, że już z amatorów nie skorzystam. Potem wiele więcej musiałam wydać na ratunek włosów, całe szczęście znalazłam beauty for you, gdzie pomogli mi się pozbyć tego okropieństwa z głowy i założyli prawidłowe pasemka na ultradźwięki.
Zastanawiam się teraz, czy może nie skorzystać z metody infralight – owszem droższa, ale czytałam że łączenia są bardzo wytrzymałe i dyskretne. Czy któraś z Was miała może przedłużane lub zagęszczane włosy na infralight?
Byłabym wdzięczna za wasze opinie!
Pozdrawiam

P.S: nie korzystajcie z fryzjerów-domokrążców-amatorów bo jest taniej, weźcie przykład ze mnie i niech to będzie przestroga!
Odnośnik do komentarza
Witajcie moje drogie! Opowiem Wam o tym jak było ze mną i przedłużaniem włosów. Pierwszy raz skusiła mnie niska cena – strasznie się zawiodłam. Szukałam wtedy pomocy u innej profesjonalnej fryzjerki. Tak trafiłam na Panią Ewę.
Dopiero u Pani Ewy dowiedziałam się, dlaczego to co poprzednia fryzjerka zrobiła mi na głowie było tak okropne.
Fryzjerki próbują oszczędzać na włosach, na popularnym serwisie aukcyjnym kupują najtańszej jakości pasemka włosów czyli podróbki o niskiej gęstości i bardzo cienkie. Nie chcą po prostu w nas zainwestować, a zdecydowanie chcą jak najwięcej zarobić.
Poza tym musicie uważać na niektóre Panie zajmujące się tym dodatkowo – jako zajęciem na weekendy i tanim sposobem na zarobienie pieniędzy. Raz dałam się tak naciągnąć. Teraz nauczona na swoich błędach mogę z całą stanowczością polecić Wam jak nie dać się oszukać.
Po pierwsze proponuję poczytać co nie co o samym zabiegu i metodach jakich można użyć. Zajrzyjcie koniecznie na Beauty for You. Tam można wszystko na spokojnie przeczytać, jest opisane każde z rodzajów przedłużania. Potem dopiero zastanówcie się i zadecydujcie co będzie dla Was najlepsze.
Ja wybrałam najnowszą metodę na rynku – infralight. Szybko i bezpiecznie.

Ja sobie cenię, bo łączenia są bardzo wytrzymałe – ale muszą być profesjonalnie założone. Trzymają się zdecydowanie lepiej niż wykonane innymi urządzeniami.

Chętnie doradzę i powiem Wam jak takie włosy potem pielęgnować – nie jest trudne, ale trzeba znać tajniki i odpowiednie sposoby.

Mam nadzieję że Wam nieco wyjaśniłam, w razie czego piszcie na PW i powiem Wam więcej :)
Odnośnik do komentarza
Gość Jupijajka

Ja przedłużałam metodą Ultrasonic - tak robią w Great Lengths. Ogólnie byłam w salonie autoryzowanym i trochę się bałam na poczatku, ale po pierwszej wizycie byłam tak zadowolona, że przedłużałam już 3 razy i zawsze w GL.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z przedmówczyniami. Jeśli chcecie długo cieszyć się z efektów to tylko Great. Korzystam z ich usług już ponad rok i jestem baaardzo zadowolona. Nigdy wcześniej moje przedłużane włosy nie wyglądały tak dobrze i naturalnie ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Arleta87

Kochane, przedłużam w Great Lengths włosy i jestem zdania, że każda metoda jest dobra, a wybór zależy od Was - zależy czy chcecie włosy na dłuższy czas czy krótszy. Na krótszy to najlepiej GL Tapes ;) Ja wybieram Multisonic i cieszę się efektem 4-5 miesięcy :)

Odnośnik do komentarza

Potrzebowałam w sumie długich włosów tylko na wesele i wybrałam taśmy od Great Lengths. tak mi się spodobał efekt, ze zostałam z nimi na dłużej ;) Cudna długość, gładkość i brak efektu łączenia pasemek <3 Pięknosci!

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio robiłam swoje włosy w salonie hollywood hair warsaw metoda łączenia HH keratin mini bondes i jestem zachwycona. Nie spodziewalam się takiego efektu dzieki takiej metodzie, jest po prostu zniewalający. Wyglądam w końcu jak milion $ :D Nad tą pracą czuwało kilka pań, więc wiem że moje włosy mialy zapewnioną profesjonalną opiekę. Polecam ten salon.

Odnośnik do komentarza

Bardzo polecam ! dlugie geste i piekne wlosy dodają do pewnosci siebie ? Warto tez rozejrzec sie za dobrym salonem ktory wykona usługe profesjonalnie. Ja znalazlam w warszawie hollywood hair - cudowne miejsce i panie ktore sa mistrzyniami. Bardzo polecam to miejsce wlosy wygladają mega naturalnie i są cudowne pod kazdym wzgledem

Odnośnik do komentarza

Ja jestem zwolenniczka dlugich gestych wlosow wiec zdecydowalam sie na zabieg zageszczania i przedluzania w salonie hollywood hair. Efekt nieziemski a to najwazniejsze. Bardzo cenie sobie podejscie pań  do zabiegu. Pelen peofesjonalizm, polecam

Odnośnik do komentarza

No jeśli chodzi o profesjonalne przedłużanie to na pewno Hollywood Hair można polecić. Duży plus za to, że wykorzystują naturalne włosy ? Mają niezawodną metodę - małe łączenia, przede wszystkim bezpieczne. Jak ktoś nie wie że mam przedłużone to kompletnie się nie zorientuje, tak dobrze jest to zrobione ? 

Odnośnik do komentarza

Są różne metody - fryzomania.pl/blog/przedluzanie-wlosow-jaka-metoda-najlepsza.html Przede wszystkim to musi być wykonane profesjonalnie. Jeśli będzie inaczej to nie ma szans na trwały efekt, a przede wszystkim na to, że nie zaszkodzicie swoim włosom. To naprawdę ważne. 

Odnośnik do komentarza

Ja polecam salon hollywood hair w Warszawie ? Panie znają się na rzeczy i cały zabieg to czysta przyjemność, a efekt przedłużania długotrwały ? Ja przedłużałam włosy metodą hh keratin mini bondes i jest naprawdę super !

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...