Skocz do zawartości
Forum

co na zniszczone włosy ??


Gość toja_

Rekomendowane odpowiedzi

Watek jest dosyć stary, ale może jeszcze ktoś tu zagląda... Obecnie używam szamponu z olejkiem arganowym Dove, bardzo dobrze działa na moje włosy i odżywia je. Wcześniej używałam błota do włosów z serii Spa Afryka Bielendy, koleżanka mi poleciła, i tez byłam bardzo zadowolona. Dzięki temu błotu (ono jest w formie odżywki, dodatkowo można stosowac szmapon z tej serii) włosy tak szybko mi się nie przetłuszczały, mogłam myć co 2,3 dni :)
Odnośnik do komentarza
Gość Kama_OPE
Moja przyjaciółka także zrobila sobie trwala. ale byl to lekki zabieg, takze nie obciązył zbytnio włosów. Noi trzeba przyznać, że bardzooo intensywnie dbała o swoją fryzurę., zabiegi pielegnacyjne w domu jak i u fryzjera. Maska na włosy na saunie itd...:) ale wyglądała supeeer
Odnośnik do komentarza
Gość chillout
Ja robie sobie płukanki ziołowe. Na przykład taką z młodej, świeżej pokrzywy. Robie z niej sok i daje na włosy jako kompres na godzine przed myciem szamponem. Z tym, że trzeba pamiętać o tym, że pokrzywe stosuje się tylko na ciemne włosy, bo blond może zostać odbarwiony
Odnośnik do komentarza
Moje włosy są suche z natury i spodnia warstwa jest w gorszym stanie. Czasem mam wrażenie, że ich właściwie w ogóle nie da rady nawilżyć, a z końcówkami jest podobnie. Słyszałam o vitapilu, podobno świetnie poprawia kondycje włosów i przywraca blask. Używała któraś z Was te tabletki?
Odnośnik do komentarza
hej
moje włosy były także zniszczone ciągłym farbowaniem, prostowaniem itd Z własnego doświadczenia wiem że jeżeli chce się wyeliminować problem należy coś o nim wiedzieć:) Ja korzystałam ze strony www.dobrewlosy.com.pl jest tam wiele świetnych artykułów i rad także miłej lektury:)
Odnośnik do komentarza

Wszystko fajnie, tylko dobrze by było trochę szybciej pomóc sobie i na przykład pójść na profesjonalny zabieg na zniszczone włosy. Ja własnie na takim byłam w swoim sprawdzonym salonie urody Studio Anna Łączewska (Pearls of Beauty) i zadziałał bardzo fajnie. Na takim zabiegu byłam u nich pierwszy raz, wcześniej chodziłam do innego salonu, ale oni są świetni, bardzo kompetentni i mają dobre ceny, wiec teraz tylko tam chodzę. W Pearls of Beauty miałam już robione sombre, które wyszło pięknie, jak na zdjęciach z katalogu. 

Odnośnik do komentarza

Ja mam naturalny mysi blond. Miałam długo platynowe włosy, ale z czasem zamarzyłam o pięknych, zdrowych włosach, które nie będą się kruszyć. Zrobilam sombre o chłodnym odcieniu, gdzie u góry mam swój naturalny kolor, a dalej ten chłodniejszy blond. Przede wszystkim moje włosy ratuje olejowanie: olejem lnianym, z nasion bawełny, maska 7 oils z nacomi. Używam szamponu bez sls, raz w tygodniu z sls, przy czym jest to szampon niebieski dla utrzymania odcienia i czuję, że moje włosy się męczą  jeszcze nie wymyśliłam zamiennika. Życzę wytrwałości w zapuszczaniu pięknych, naturalnych włosów! Jeśli chodzi o farby to moim zdaniem jedną z lepszych do blondu jest:

https://lavandin.pl/pl/products/wella-profesionals-koleston-perfect-me-farba-rich-naturals-9-16-bardzo-jasny-popielato-fioletowy-blond-60ml-33144.html

Nie niszczy tak bardzo włosów. 

Odnośnik do komentarza

Łapcie - pro-sprzet.pl/blog/jak-zregenerowac-wlosy-zniszczone-i-pozbawione-blasku.html Podstawowa pielęgnacja ma kluczowe znaczenie. Do tego systematyczne używanie odpowiedniej jakości kosmetyków i na pewno będzie dobrze. Tylko nie oczekujcie, że poprawa nastąpi po kilku dniach. To tak nie działa. 

Odnośnik do komentarza

Ja miałam mocno zniszczone włosy przez ciągłe farbowanie i rozjaśnianie. W tym roku zdecydowałam się na ścięcie włosów i powrót do mojego koloru. Dodatkowo używam maseczek na włosy a także używam oleju abisyńskiego. Większość kosmetyków do włosów zamawiam ze strony  https://www.perfumesco.pl/wlosy tam znajdziesz wiele fajnych marek

Odnośnik do komentarza

Moje włosy były w fatalnym stanie. Próbowałam wielu masek, maseczek, miksów witamin, płukanek i nic. W końcu zdecydowałam się na kurację przeciw wypadaniu włosów, którą zrealizowałam w klinice vesuna z Krakowa. Seria zabiegów haircare, przyniosła oczekiwane rezultaty. Włosy przestały wypadać, jest ich więcej i są w doskonałej kondycji.

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.10.2020 o 20:35, Madzik napisał:

Ja miałam mocno zniszczone włosy przez ciągłe farbowanie i rozjaśnianie. W tym roku zdecydowałam się na ścięcie włosów i powrót do mojego koloru. Dodatkowo używam maseczek na włosy a także używam oleju abisyńskiego. Większość kosmetyków do włosów zamawiam ze strony  https://www.perfumesco.pl/wlosy tam znajdziesz wiele fajnych marek

znam tą stronę. Zaglądam tam już jakiś czas i zawsze znajdę to co szukam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...