Skocz do zawartości
Forum

Wypadające włosy


Gość bejbej

Rekomendowane odpowiedzi

od jakiegoś czasu borykam się z tym problemem :shy:
Szkoda mi mojich pięknych kręconych włosów.
Stosowałam WAX, ale bardzo podrażniał moją skóre głowy i musiałam z niego zrezygnować, choć efekty dawał ;) Jakie mpolecacie specyfiki :confused: Byłabym wdzieczna za każdą propozycję :)
Odnośnik do komentarza
Gość anusia19033
wiecie ja mam zadke wlosy i w dodatku mi wypadaały ale od miesiaca przestaly bo tak szukalam dlugo w necie i znalazlam lek loxon 5% z tego co mi wiadomo jest na recepte ale mozna go na allegro kupic mam nawet link moge podac: allegro.pl/loxon-5-najlepiej-dzialajacy-na-lysienie-i2048784880.html
zawsze go kupuje z allegro juz po pierwszym uzyciu gdy umulam wlosy prawie zaden nie wypadł jak nie wierzycie poczytaj w necie:)
Odnośnik do komentarza
Gość karolina888888

Coś o tym wiem.. Poza włosami straciłam też sporo nerwów na walkę z wypadaniem. Bywało i tak, że na szczotce zostawała mi ogromna kępa po zwykłym czesaniu. Poczytałam trochę w sieci i udałam się do trychologa. W moim przypadku padło na klinikę https://www.hair-med.com.pl/ . Zrobili mi kurację na wypadanie włosów. Jeżeli chodzi o efekt to sama byłam pozytywnie zaskoczona. Zdecydowanie polecam.. Dzięki nim pozbyłam się swojego odwiecznego problemu.

Odnośnik do komentarza

Ja też mam straszny problem z włosami :( Właściwie to praktycznie nigdy nie byłam z nich zadowolona, a z wiekiem było tylko gorzej... Od jakiegoś czasu chodzę z tym problemem do SCM Estetic w Krakowie, i tutaj zajmuje się mną dr Sułowicz. Mezoterapia głowy z użyciem różnych preparatów przynosi całkiem zadowalający efekt:)

Odnośnik do komentarza
Gość Korneliaaaa

~Ala KRK
Ja też mam straszny problem z włosami :( Właściwie to praktycznie nigdy nie byłam z nich zadowolona, a z wiekiem było tylko gorzej... Od jakiegoś czasu chodzę z tym problemem do SCM Estetic w Krakowie, i tutaj zajmuje się mną dr Sułowicz. Mezoterapia głowy z użyciem różnych preparatów przynosi całkiem zadowalający efekt:)

Nie myślała Pani o przeszczepie włosów?

Odnośnik do komentarza

Istnieje kilka przyczyn wypadania włosów, w tym choroby dziedziczne, problemy medyczne, zmiany hormonalne i reakcje na niektóre zabiegi. W zależności od przyczyny wypadania włosów można ono oddziaływać tylko na skórę głowy lub także na inne obszary ciała, np. brwi. Może także postępować szybko lub powoli, a także mieć charakter stały lub tymczasowy. Istnieją również różne stopnie wypadania włosów, od łagodnego do nadmiernego. Nadmierne wypadanie włosów ze skóry głowy można nazwać łysieniem.

W zależności od przyczyny i stopnia wypadania włosów, a także tego, jak bardzo nam to przeszkadza, można dobrać odpowiednie sposoby leczenia. Leczenie może mieć na celu
stymulowanie odrastania włosów, spowalniania wypadania włosów lub ukrywania wypadania włosów. Lekarz będzie w stanie doradzić najodpowiedniejszą opcję dla każdego, w zależności od przyczyny i stopnia utraty włosów.

Kiedy zasięgnąć porady lekarza w sprawie wypadania włosów? Przede wszystkim wtedy, gdy się chce zastosować nowy lek, jesteś kobietą, a wypadaniu włosów towarzyszy nadmierny wzrost włosów na twarzy i ciele, a także autoimmunologiczne, takie jak toczeń rumieniowaty, w przypadku niedoboru żywieniowego, choroby tarczycy, leczenia chemioterapią lub przyjmowania leków hormonalnych. Istnieje jednak jeszcze sporo więcej wskazań na ten temat. Źródło: https://www.olej.edu.pl/wypadanie-wlosow-lysienie/

Odnośnik do komentarza

Problem nadmiernego wypadania włosów jest powszechny, natomiast jest na to sposób. Zielona herbata bardzo korzystnie wpływa na kondycję włosów. Pobudza ona wzrost nowych włosów i zapobiega ich nadmiernemu wypadaniu. Polecam bliżej zapoznać się z tematem. Ciekawy artykuł o mocnych i zdrowych włosach.
https://homegreenteaspa.com/zielona-herbata-wlasciwosci-pielegnacyjne-na-skore-i-wlosy-ktore-musisz-znac/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...