Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość ewelina2411

przedluzanie wlosow

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ewelina2411
mam pytanie. chcialabym przedluzyc wlosy, ale nie wiem gdzie w warszawie mozna to profesjonalnie zrobic.
od czego zalezy mozliwosc przedluzenia wlosow? czy ma na to wplyw naturalna ich dlugosc? kondycja wlosow?
ktora z metod jest najbezpieczniejsza?
czy sa i jakie skutki uboczne?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Stylistka Małgorzata Sołek
Nie wiem gdzie w Warszawie można przedłużyć włosy. To czy można poddać się takiemu zabiegowi zależy od kondycji włosów, np. nie można zrobić tego gdy włosy wypadają lub gdy skóra głowy z różnych względów wymaga leczenia. Najbezpieczniejsza jest metoda Micro Rings Hair Extension i raczej nie ma skutków ubocznych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ewciaa87

Skutkiem ubocznym jest z pewnością ich osłabienie i przy każdym podciąganiu wyrywanie i uszkadzanie twoich włosów. Po takim zabiegu mogą zostać niestety łyse placki na głowie :( Sama przedłużałam włosy dwa razy i o te dwa za dużo. Teraz niestety czeka mnie przeszczep włosów, bo została mi mała łysinka na czubku głowy :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak Warszawa to tylko Miraflores, korzystam z ich usług od roku i jestem mega zadowolona - pełen profesjonalizm i wysoka jakość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...