Skocz do zawartości
Forum

Sposoby na rzadkie włosy


Gość Agniesia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agniesia
Mam już dość rzadkie włosy i one wciąż mi wypasają nie wiem co mam z tym robić używałam już wielu preparatów przeciw wypadaniu włosw ale zaden nie mial jakiegos większego efektu i nie wiem co mam z nimi zrobić!!!!!:(
Odnośnik do komentarza
Miałam podobny problem do Twojego.Byłam załamana,że tyle włosów mi wypada :( Stosowałam różne preparaty i jadłam witaminki,ale z tego wszytkiego pomógł mi tylko Dercos Aminexil SP94 i co ważne nie powoduje skutków ubocznych!Może i Tobie pomoże.Jeśli będziesz miała jakieś pytania to chętnie podzielę się swoimi doświadczeniami bo sama to przeżywałam.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
zanim zacznie sie stosować drogie produkty należy najpierw zastosować kuracje naftą kosmetyczną, mam bardzo długie włosy i wypadały garściami az fryzjerka doświadczona i wieloletnim stażem poleciła mi tą metode, nafta kosmetyczna jest tania i do kupienia w każdej aptece, łużeczka nafty, żółtko z jajka i sok z połówki cytryny, nałożyć na suche włosy, wmasować w skóre, założyć worek foliowy a na to ręcznik frotowy, 15 min odczekać dobrze umyć włosy, i taki zabieg RAZ w miesiącu wzmocni włosy, już po pierwszym razie każda z was odczuje różnice POZDRAWIAM:)
Odnośnik do komentarza
Gość igula1111
mam bardzo rzadkie, cienkie wlosy, na dodstek bardzoo mi sie przetluszczaja i okropnie wypadaja, stosowalam jzu skrzyp i hepantoten, bylam nawwet u dermatologa i nic, dalej wypadaja, czy to moze byc takie przejsciowe?zwiazane z dojrzewaniem?
Odnośnik do komentarza
Gość wiki_fiki
No trafilam na watek, odswiezam! Ja s kolei uwielbiam prostowac wlosy i to mi strasznie je "siani". Normalnie jakbym miala na glowie jakies suche badyle! A szampony mam kurna od fryzjera! ODzywke za ponad 100 zlotych. I nic!!!! Jestem strasznie wkurzona...:mad: :mad: :mad:
Odnośnik do komentarza
Gość gosia32
to niestety tak jest, prostownica jest absolutnym zabójstwem dla włosów! na początku wyglądają ładnie dzięki niej, ale potem... ojojoj, nic dziwnego, że nie jesteś zadowolona ze swoich włosów... wiesz co, jak mi po ciąży zaczęły wypdać strasznie włosy to zaczęłam brać taki suplement co się nazywał Onozis i gdzieś tak po dwóch pudełkach zrobiły się wyraźnie mocniejsze. na pewno takie wzmocnienie od wewnątrz by ci się przydało, skoro szampony i reszta na Ciebie nei działają...
Odnośnik do komentarza
Gość wiki_fiki
Hej. Wchodzę tylko, żeby powiedzieć, że posłuchałam waszej rady i zaczęłam kuracje. Narazie niecałe 3 tygodnie, ale już poprawa jest. Jakieś takie mocniejsze te włosy się zrobiły i gładkie przede wszystkim. No tak bardziej zdrowo wyglądają na pewno :smilewinkgrin:
Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka7777
Sama też mam niestety takie włosy, cienkie i szybko się przetłuszczające. Też mi bardzo wypadają, na to stosuje od niedawno maskę do włosów firmy Wax oraz szampon firmy Pat&Rub (pomarańczowy). Ten zestaw jak widzę, super wpływa na moje włosy. Są one lśniące i sprężyste a co ważne już widzę efekty mniejszej ilości włosów na poduszce.
Odnośnik do komentarza
Gość Usmiechnienta
Witam. Przez ostatnie pół roku strasznie sobie zniszczyłam włosy.. ;/ praktycznie codziennie je myłam, suszyłam, prostowałam lub używałam lokówki... teraz są strasznie cienkie i poniszczone...jakieś 2 miesiące temu kupiłam sobie do prostowania balsam got2b smooth&chic Schwarzkopf. ale i tak włosy są dalej zniszczone i strasznie cienkie... Zastanawiam się czy by nie spróbować brać te tabletki ze skrzypu polnego...słyszałam również o jakiś maskach na włosy... może też warto taką kupić?? Bardzo bym chciała mieć długie i zdrowe włosy..Proszę o pomoc :(
Odnośnik do komentarza
Usmiechnienta napisał/a:
Witam. Przez ostatnie pół roku strasznie sobie zniszczyłam włosy.. ;/ praktycznie codziennie je myłam, suszyłam, prostowałam lub używałam lokówki... teraz są strasznie cienkie i poniszczone...jakieś 2 miesiące temu kupiłam sobie do prostowania balsam got2b smooth&chic Schwarzkopf. ale i tak włosy są dalej zniszczone i strasznie cienkie... Zastanawiam się czy by nie spróbować brać te tabletki ze skrzypu polnego...słyszałam również o jakiś maskach na włosy... może też warto taką kupić?? Bardzo bym chciała mieć długie i zdrowe włosy..Proszę o pomoc :(


Jeśli nie przestaniesz ich katować to nie pomogą Ci żadne najlepsze odżywki maseczki itp. itd. i skrzyp Ci też wtedy nie pomoże...
Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszkaaka
ja też niestety mam bardzo cienkie i żadkie włosy. Niestety w tamtym roku przed zimą zaczęly mi wypadać garściami, więc razem z fryzjerką uznałyśmy, że trzeba radykalnie zmienić pielęgnację. Odstawiłam całkowicie suszarkę do włosów, ponieważ fryzjerka stwierdziła, że wysłuszam włosy za bardzo, niszcze je i osłabiam nowe cebulki i świeże małe włoski. Kupiłam dodatkowo u fryzjerki całe wielkie pudło profesjonalnej mocnej odżywki - chwilę na nie musiałam poczekać, bo musiała zamówić, ale opłacało się - właśnie teraz już je kończe - czyli na ponad pół roku wystarczyło a cena była ok 30 zł - bosko. Kupiłam też brzydko pachnący ale podobno działający - delikatny szamponn rzepakowy, ktory jest specjalny na wlosy wypadające. Dodatkowo fryzjerka uznała, że bardzo płączą mi się włosy, poniewaz mam dość długie - za łopatki - i żeby ich nie męczyć przy rozczesywaniu to nalezy zimną wodą na samym koncu mycia pomoczyć - MAŁE RADY A DUŻE W SKUTKACH :yes: Jednak to nie wszystko. Jeśli włosy wypadają to wina tkwi wewnątrz naszego organizmu - czegoś mu brakuje. Dlatego zaczęłąm łykać MERZ SPECJAL - pomógł bosko i również na twarz i paznokcie :smilewinkgrin: Czytałam też na internecie co robić i podobno ryby mają witaminkę omega3 ktora jest dobra na wlosy wiec jem teraz rybe 2 razy w tygodniu, czasami po prostu puszka :) ale najważniejsze to SKUTKI :p obecnie włosy wypadają mi już normalnie tak jak normalnie powinno być, a nie garściami- trzeba pamietać ze 100 dziennie moze nam wypadac i to nic zlego, a fryzjerka sama zauwazyla u mnie mnóstwo malych wlosków :) nadal nie uzywam suszarki chyba ze na prawde to konieczne a do ryby sie juz przyzwyczailam ,tabletki nadal lykam :) bo chce wlosów jeszcze wiecej. powodzenia dziewczyny :)):bigrazz:
Odnośnik do komentarza
Mi też od dawna wypadają włosy, bo osłabiłam je za młodu przez nieprofesjonalne farbowanie. Obcięłam je więc na króciutko, lecz niedużo to pomogło, bo dalej wypadają. Zakupiłam więc w aptece szampon i odżywkę Radical do wypadających włosów. Efekt jest taki, że włosy wypadają jeszcze bardziej, bo szampon bardzo je splątuje a odżywka dużo nie pomaga w ich rozczesywaniu. Poza tym ten szampon praktycznie wcale nie pieni się na głowie, mimo że nakładam go sporą ilość, przez co włosy nawet po umyciu w dalszym ciągu wydają się brudne. Odżywkę natomiast stosuje się bez spłukiwania, co dodatkowo obciąża włosy, tak że kleją się do głowy i nie dadzą podnieść. Nie polecam więc tego zestawu, mimo iż zachwalają go aptekarze.
Odnośnik do komentarza
ja jestem od roku wierna serii CeCe Med przeciw wypadaniu wlosow, to sa
profesjonalne szwedzkie kosmetyki,ale w cenie zupelnie polskiej ;) kupuje je
ze strony belisoshop.pl, bo poza warszawa raczej trudno je znalezc.. a
szkoda, bo w moim przypadku sie sprawdzaja lepiej niz inne ktore uzywalam.

***
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...