Skocz do zawartości
Forum

blizna na skroni


Gość monisia99

Rekomendowane odpowiedzi

Istnieje wiele metod, dzięki którym możesz zmniejszyć widoczność blizny. Może to być korekta chirurgiczna bądź też wypełnienie przy pomocy materiałów stosowanych w medycynie estetycznej. Wszystko zależy od tego jak wygląda blizna i na jakim efekcie końcowym ci zależy. Najlepiej skonsultuj się w tej sprawie z lekarzem pracującym w klinice medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej.

Odnośnik do komentarza

Witaj. Ja swoją bliznę na plecach likwidowałam za pomocą karboksyterapii. Skuteczne urządzenie to carboxytherapy dual mc2, który posiada gaz medyczny i certyfikat. Mi bardzo pomogło. Nie bolało, żadnych powikłań nie miałam. Dużo nie zapłaciłam, a efekt nieziemski. Jakbyś chciała poczytać więcej to polecam stronkę carboxytherapy.pl

Odnośnik do komentarza
Gość malwinka45

Witam Karboksyterapia nie jest mi obca, przede wszystkim widoczne są efekty stosowania CO2, co jest dla każdej osoby, która z tego korzysta najważniejsze. Moja twarz wygląda znacznie lepiej. Mogę więc z czystym sumieniem polecić usługi Karoliny Martin z Sosnowca.

Odnośnik do komentarza
Gość krajanka22

kosmetolog Joanna Hirszler
W przypadku blizn zastosować można również radiofrekwencję mikroigłową, laser frakcyjny czy wypełniacze. Wszystko zależy od rodzaju blizn, dlatego najpierw musi obejrzeć je lekarz, a potem zostaje dobrana odpowiednia metoda leczenia.

Również zdecydowałam się na ten zabieg w Akademii Kosmetologii w Sosnowcu. Mimo dość młodego wieku musiałam poddać się zabiegowi. Jednak efekty są bardzo dobre, niepotrzebnie, więc się wcześniej obawiałam.

Odnośnik do komentarza
Gość linkata9

Z tego co wiem to teraz gabinety medycyny estetycznej robią takie rzeczy od ręki wypełniaczami z kwasu hialuronowego. Poczytaj choćby o Regenyalu - na pewno jest to lepsze rozwiązanie niż operacja plastyczne, po której rekonwalescencja trwa i trwa. Po takim zabiegu estetycznym z kwasem mozesz od razu wrócić do domu.

Odnośnik do komentarza

Na blizny skuteczne jest też połączenia PRX-T z mikronakłuwaniem. Ogółem to też uważam, że zawsze lepiej sięgać po medycynę estetyczną, jeśli jest taka możliwość. No i to też prawda, że specjalista zawsze najlepiej dobierze rozwiązanie do naszego problemu.

Odnośnik do komentarza

Najlepiej będzie jeżeli uda się Pani do specjalisty, który dobierze najodpowiedniejszą metodę. W przypadku blizn bardzo dobrze sprawdzają się zabiegi laserowe np. Laser frakcyjne CO2, jak również zabiegi przy użyciu mezoterapii mikroigłowej. Niwelowanie blizn bywa długotrwałe i często wymagane jest poddanie się serii zabiegów dla uzyskania pożądanego efektu.

Odnośnik do komentarza

Nie ma skuteczniejszej metody na pozbycie się blizn niż wizyta w dobrym gabinecie kosmetycznym i wykonanie zabiegu. Podczas konsultacji w salonie COCO-TIME we Wrocławiu dowiedziałam się, że w redukcji blizny pomoże mi seria zabiegów laserowych z wykorzystaniem nowoczesnego lasera Q-Swith. Zdecydowałam się i nie żałuję bo widzę już efekty.

Odnośnik do komentarza

Faktycznie laserem można się pozbyć blizn dużo szybciej niż podczas kuracji olejkiem bio oil ale za olejek jest dużo tańszy, fakt że kuracja wymaga cierpliwości i systematyczności ale na pewno warto te parę groszy zaoszczędzić

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...