Skocz do zawartości
Forum

Zmarsczki łatwo usunąć


Gość baas

Rekomendowane odpowiedzi

Już gdzieś na forum na ten temat się wypowiadałem.Powtórzę jeszcze raz . JAk nie chcesz czytaj to nie czytaj i basta.

W dniu 22X. firma BAAS z Sulejówka otworzyła Instytut Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Zadaniem Instytutu jest prowadzenie szkoleń dla osób, które chcą nauczyć się TMC i pracować w tym zawodzie. Oprócz teorii są zajęcia praktyczne. Wykładowcami są dyplomowani lekarze chińscy- rodowite Chinki z ponad 20 letnią praktyką w zawodzie.To tak dla potwierdzenia mojej wiarygodności

A teraz najważniejsze!!!

W ramach zajęć praktycznych zabiegowi usuwania zmarszczek poddała się Pani z bardzo zniszczoną skórą twarzy i z licznymi zmarszczkami, wiek 50+. Wyglądało to niezbyt ciekawie.

Po pierwszym zabiegu była już bardzo widoczna poprawa, ocenił bym na 50%, po drugim już ok. plus,minus 75%. Zobaczymy co będzie dalej. W każdym razie chyba jest zadowolona skoro poprosiła o rezerwacje na kolejne dwa terminy. Powiem więcej. Na zabieg przyprowadziła również swojego chłopa i on już jest po pierwszym zabiegu.

Co to się drodzy Państwo narobiło, nawet faceci zaczęli dbać o wygląd skóry twarzy? Ja jestem jeszcze w opozycji do tego męskiego trendu ale kto wie, może zmienię zadanie. Przepraszam, że nie podaję kontaktu do siebie.

Nie chcę, by moją wypowiedź brzmiała jak reklama, bo nie oto chodzi.Najlepszą reklamą są efekty, tzw. reklama szeptana.
Moją intencją jest powiadomienie Pań o nowych możliwościach, o sposobach likwidacji zmarszczek oraz że można zdrowo i tanio to zrobić, bez ingerencji chemii, bez ingerencji różnych takich tam....Warunek jest jeden.
Powinien to robić fachowiec znający bardzo dobrze TMC.

Jeszcze raz pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
rosiehw napisał/a:
pewnie, ze tak, jesli mozna stosowac podukty, ktore moga minimalizowac oznaki zmarszczek, to lepsze na pewno niz botox, ta seria bielendy laser xtreme jest podobno calkiem fajna:)


czy sama uzywasz czegos z tej serii? moja mama tego uzywa i mnie tez korci, chociaz nie mam nawet 30 lat :P co lepsze, krem czy serum?
Odnośnik do komentarza

W dzisiejszych czasach medycyna estetyczna oferuje szereg zabiegów, dzięki którym możliwa jest redukcja zmarszczek, np. radiofrekwencję mikroigłową, laser frakcyjny, ostrzykiwanie osoczem bogatopłytkowym, toksyną botuliniową czy kwasem hialuronowym. Z całą pewnością mamy teraz większe możliwości i możemy skuteczniej niż kiedyś przeciwdziałać starzeniu.

Odnośnik do komentarza

Oprócz codziennej pielęgnacji warto od czasu do czasu pokusić się o zabieg w profesjonalnym salonie. Są to zupełnie inne zabiegi i ich efekt jest inny. Często pojawiają się nowości i nie wszystkie są tak inwazyjne jak np botoks. Polecam salon Silk Touch. Jeśli pojawi się coś nowego będą to oferować. Swoją wiedzę z zakresu kosmetologii wspierają również wiedzą medyczną, gdyż wiele zabiegów poprzedza konsultacja lekarska. Polecam

Odnośnik do komentarza

No tak... niestety.. ale proces starzenia co jest coś, co w koncu dopada każdą kobietę. Ja zauważyłam, ze zaczynam się starzeć w wieku 30 lat. Tzn. normalna osoba, która się nie przypatruje itd, nie zna sie, to bedzie uważała, ze wciąż wyglądam pięknie i młodo. Ale niestety to co mi sie zrobiło na policzkach, jest oznaką starości, zmarszczki mimiczne na czole. Chciałam je usunąć. jestem po wizycie u lekarza medycyny estetycznej. Ten zaś polecił mi preparat Restylane. Czy ktoś coś wie moze na jego temat więcej? jak długo utrzymuje się efekt? Słyszałam, ze ma ta rejestrację FDA, a to jest pierwszy ogromny plus. Za wszelkie odpowiedzi z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Gość Monari Trade

Można sie łatwo pozbyć zmarszczek oczywiście ? Np zabieg wampirzego liftingu w Dzięgielewska instytucie Oka, okazał się być dla mnie rewelacyjny. Bo te wszystkie kremy kremiki. A idźcie !! efekt placebo tylko i nic więcej 

Odnośnik do komentarza

Również polecam zabieg osoczem bogatopłytkowym ❤️ Z tym że ja chodzę do dra Migały w Klinice Sfera. Jak ktoś z Wawy, szczerze polecam, bo to świetny lekarz. I zgadzam się, że niestety kremy na zmarszczki nie działają, one mają być stosowane profilaktycznie. 

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, przyszedł czas w którym chciałabym już rozprawić się ze swoimi zmarszczkami (głównie lwią, a i fajnie byłoby zniwelować poprzeczne czoła, ale nie przeszkadzają mi tak bardzo i pod oczami, wiek 35lat i opalanie zrobiło swoje). Opinia publiczna mówi, że botoks to ostateczność, bo skutki uboczne, bo zanik mięśni za ileś lat itd. bo już trzeba robić to non stop. Internetów nie czytam bo większość to artykuły sponsorowane. Pytam Was. Co Wy myślicie o botoksie? Czy myślicie o przyszłości stosując go? Czy długotrwałe wstrzykiwanie toksyny za kilka, kilkanaście lat nie wyrządzi szkody w organizmie? Czy miałyście powikłania? Jak wygląda skóra na której botoks "puszcza". Czy rzeczywiście jak się już zacznie to trzeba kontynuować? Czy jeśli nagle przestanę robić botoks (np. ze względów finansowych) to skóra będzie się szybciej starzeć? Jeśli chciałabym robić botoks w sezonie wiosenno letnim a na jesień i zimę sobie darować (bo wtedy zaszywam się w domu, rzadko wychodzę) to w tym drugim półroczu skóra będzie wyglądać gorzej? Z jednej strony boje się botoksu, z drugiej myślę sobie, że mam na swojej buzi konkretne miejsca, które mi się nie podobają i zamiast miziać po całej twarzy laserem, mezoterapią mikroigłową czy innymi cudami, wstrzyknęłabym sobie toksynę i po sprawie.

No i jakieś opinie o Arte Clinic w Gliwicach? Pytam się bo zastanawiam się czy sie tam nie zapisać. https://arteclinic.pl/kosmetologia

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.11.2020 o 19:56, Gość klotilde napisał:

U mnie na zmarszczki wspaniale sprawdza się botox, od dwóch lat regularnie wykonuje zabiegi w Klinice Sfera u dra Migały - https://www.klinikasfera.pl/botox Obecnie jest w bardzo dobrej cenie, bo już od 350 zł. 

Potwierdzam, na zmarszczki botox działa cuda! Sama też korzystam i jestem tego żywym dowodem, jak bardzo cera się zmienia, gdy znikają zmarszczki mimiczne. Wyglądam i czuję się dużo młodziej i atrakcyjniej, korzystając z tego wspaniałego zabiegu ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...