Skocz do zawartości
Forum

Powiększanie ust


Gość motylek2000

Rekomendowane odpowiedzi

klinika jak Klinika, ale trzeba się tez dowiedzieć na jakich preparatach pracuje dany lekarz. No bo wiadomo, ze kazda raz że chce mieć naturalny efekt a nie niewiadomo czego. Druga sprawa, każda chce by preparat byl bezpieczny. U mnie np lekarz przed zabiegiem bardzo polecił mi preparat Restylane. Przeszedł chyba najszersze badania na rynku. Poza tym jako nieliczny ma rejestrację w FDA czyli w Amerykańskim Urzędzie rejestracji wyrobów medycznych, który bardzo restrykcyjnie podchodzi do bezpieczeństwa i jakości produktów. I tyle ;) A wy ? jakie preparaty miałyście drogie panie ?

Odnośnik do komentarza

Ja zdecydowałam się na powiększenie ust i jestem generalnie zadowolona. Powiększałam w tej klinice medycyny estetycznej w Gliwicach. Ogólnie sporo kosmetyczek obecnie powieksza usta ale sama nie wiem czy chcialabym się oddać w ręce takiej osoby. Jestem zdania, ze o wiele lepiej jeśli zabieg jest wykonywany przez lekarza. Szczególnie, że efekt jest trwały i trzyma się prawie rok

Jestem bardzo zadowolona z efektu. Usta są wymodelowane, nie mają już takiej asymetrii jak miały wcześniej i po prostu wygladają o wiele lepiej.

Odnośnik do komentarza

~KateWu
klinika jak Klinika, ale trzeba się tez dowiedzieć na jakich preparatach pracuje dany lekarz. No bo wiadomo, ze kazda raz że chce mieć naturalny efekt a nie niewiadomo czego. Druga sprawa, każda chce by preparat byl bezpieczny. U mnie np lekarz przed zabiegiem bardzo polecił mi preparat Restylane. Przeszedł chyba najszersze badania na rynku. Poza tym jako nieliczny ma rejestrację w FDA czyli w Amerykańskim Urzędzie rejestracji wyrobów medycznych, który bardzo restrykcyjnie podchodzi do bezpieczeństwa i jakości produktów. I tyle ;) A wy ? jakie preparaty miałyście drogie panie ?

Hej;) Miałam powiększane tym kwasem usta w sumie już dwa razy. Efekt utrzymuje się bardzo długo bo u mnie spokojnie jakiś rok czasu ;)

Odnośnik do komentarza

Ja miałam bardzo małe usta i nie czułam się do końca kobieco. Zrobiłam zabieg powiększenia ust i wyszły idealnie, równy kształ i sa większe. Zabieg wykonywałam w klnice Magnopere ul. Grzegórzecka 67d/ 102 Kraków i polecam

Odnośnik do komentarza

Moje usta nigdy nie były zbyt duże oraz miały nieregularny kształt. Zdecydowałam się na zabieg powiększenia ich i to był swietny pomysł. Teraz wygladaja idealnie, efekt bardzo długo się utrzymuje. Zabieg wykonywałam w klnice Han-Medica ul. Aleja Matki Bożej Fatimskiej 94 w Wadowicach  i polecam

Odnośnik do komentarza

Ja robiłam zabieg powiększania ust u dra Rosińskiego w Poznaniu w Aestetic Clinic, tu masz stronę http://wrosinski.pl/ Pan Dr to świetny specjalista, a klinika to jedno z najlepszych miejsc na mapie Polski, jeśli chodzi o medycynę estetyczną. Zdecydowanie polecam właśnie takie sprawdzone miejsce na zabieg na usta :)

Odnośnik do komentarza

Miałam problem czy zdecydować się na zabieg powiększenia ust. W klinice MTT Estetica w Krakowie  . zaproponowano mi abym zrobiła zabieg za pomocą Saypha Rich który utrzyma się do ms czasu i wtedy zobaczę czy nadal będę chciała taki zabieg oraz rozmiar. Treaz już wiem jak to wygląda więc zdecyduję się na zabieg kwasem hialuronowym

Odnośnik do komentarza
Gość Wielbicielka

Jak powiększać usta, to tylko u fachowców. Sama mogę polecić klinikę SCM estetic w Krakowie. Są skupieni bardzo na potrzebach klienta i dopasowują poszczególne metody i zabiegi właśnie pod niego. Przy okazji mają tam też świetne zabiegi wyszczuplające. Sama jestem właśnie po serii endermologie, bomba!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...