Skocz do zawartości
Forum

Jak pozbyć się zmarszczek?


Gość Agaluk

Rekomendowane odpowiedzi

jasne ,ze zmarszczek się nie da tak łatwo pozbyć , ale mozna je w pewnym sensie zredukować . nawilżać jak najbardziej , tylko trzeba wiedzieć jak nawilząć czyli jakie kremy powinno się stosować . są kremy z kwasem hialuronowym , są też kremy odmładzające , np własnie na beautikonie są takie kremy marki z it` s skin . to są kremy z wyciagiem z kawioru . no dużo tego ogólnie jest . moja mama kupiła sobie krem własnie ten odmładzający na beautikonie i jest mega zadowolona .

Odnośnik do komentarza

hej, Ja bym tu poszła bardziej w moze w jakiś zabieg odmładzający ? np na zabieg laserem ? efekty są na prawde widoczne . Moja mama , która ma 50 lat poszła na taki zabieg odmładzania za pomocą lasera do klinki miracki w warszawie .miała chyba z 3 ,ze tak powiem powtórzenia , cos koło tego ,w każdym razie zmarszczki wokół ust , oczu zostały zredukowane ;)

Odnośnik do komentarza

Jak najbardziej można wypełnić zmarszczki kwasem hialuronowym. Proszę również rozważyć zabiegi laserem frakcyjnym eCO2. Świetnie spłyca zmarszczki a także zagęszcza skórę i pobudza fibroblasty, które odpowiadają za produkcję kolagenu i elastyny. Proszę pamiętać, że efekty zabiegu w dużej mierze są uzależnione od jakości sprzętu oraz profesjonalnego operatora wykonującego zabieg.

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza

Z tym fitnessem twarzy coś słyszałam ;) Z tym ,ze ja jednak jakoś nie mam nerwów do tego ;) Ja osobiście używam kremu przeciwzmarszczkowego z wyciągiem z jadu węża marki it`s skin ( najlepiej go kupić na beautikonie , dlatego ze sklep posiada wyłacznosć na te kosmetyki ). A co do kremu to daje efekt natychmiastowego liftingu .;)

Odnośnik do komentarza
Gość patka33

fitness twarzy :) ja słyszałam o jodze twarzy, ale to pewnie to samo. Ale niestety zmarszczek ćwiczeniami nie wyeliminujemy, bo to chodzi o nawilżenie skóry a starzenie jest naturalnym procesem. Ale za sprawą medycyny estetycznej możemy poczuć się młodo i pięknie, to zaś gwarantuje nam dobre samopoczucie, równowagę psychiczną i lepszą akceptację społeczną. Polecam sprawdzone gabinety, trzeba nieco naturze pomóc. Ja robiłam sobie kwas hialuronowy u dr. Majcherczyk i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona.

Odnośnik do komentarza

Robię botoks regularnie. Staram się raz na pół roku przejść cykl terapeutyczny na zmarszczki i na odmłodzenie. Mam 50 lat, a pracuję w mediach, więc utrzymanie wizerunku to jeden z czynników rozwoju i utrzymania kariery w mojej branży. W Opolu polecam z czystym sumieniem panią Aleksandrę Sobczyk – Smereczyńską. To przede wszystkim lekarz medycyny estetycznej z wieloma specjalizacjami. Powiem krótko. Wprowadza botoks bez efektu maski, a to jeden z najważniejszych czynników zadowolenia. Cera wygląda naturalnie. Trzeba oczywiście powtarzać, ale raz na 6 – 8 miesięcy. Zależy też od uwarunkowań genetycznych częściowo, ale to już trzeba skonsultować się z panią Aleksandrą w Imeiaa. W Opolu trudno o podobny gabinet medycyny estetycznej. Mam nadzieję, że paniom mogłam. Gorąco pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość rosa123

w wieku 20 lat to raczej jakieś naturalne środki raczej ci polecam. I zastosowanie się do kilku podstawowych rzeczy, które ochronią cię przed pogłębianiem procesu. A byłaś może w gabinecie medycyny estetycznej na konsultacji? Moim zdaniem w dobrym gabinecie powiedzą ci to samo po dokładnym obejrzeniu buzi i twoich zmarszczek :) Tak po 27 roku życia polecę ci moją panią doktor z gabinetu Dream-Med w Łodzi a teraz używaj wysokich kremów z filtrem, joga twarzy, pij siemię lniane itd.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o zmarszczki mimiczne, im szybciej Pani zdecyduje się na ich ograniczenie, tym lepiej. Dużo prościej jest zredukować świeże, jeszcze nie głęboko zakorzenione załamania. W tym celu polecam rozważenie przebudowy skóry za pomocą laserów frakcyjnych. Zachęcam do skorzystania z konsultacji z kosmetologiem, gdzie omówi Pani swoje potrzeby oraz rozwieje wątpliwości, jeżeli takie są :) .

Odnośnik do komentarza

Sama nie wykluczam sytuacji, że w przyszłości nie wybiorę się na jakiś zabieg w gabinecie. Jednak na razie wolałabym nie iść. Szczególnie, że nie jest tak źle ;) Mam 30 lat, jakies zmarszczki na swojej twarzy widze. Nie są jednak jakieś duze i zauważyłam, że znikaja po nocy oraz po innym konkretnym wypoczynku.

Polecam zadbać szczególnie o nocną pielęgnację:
http://thebodyshopclub.pl/blog/pielegnacja-twarzy-noc-poznaj-3-skuteczne-metody

Dokładnie oczyścić twarzy ( zelem albo pianką)
Następnie nałozyć serum na twarz
A potem przykryć ją delikatnym ale jednocześnie odżywczym kremem.

Zobaczycie,że będą efekty bo skóra najlepiej regeneruje się właśnie w nocy.

Odnośnik do komentarza
Gość Kasia Rejchel

Najlepiej oddać się w ręce lekarze medycyny estetycznej, dla mnie to nic dziwnego. Ja sama chodzę na fotoodmładzanie do Instytutu Bielenda w Krakowie. Skóra jest w świetnej kondycji po takim zabiegu, jeszcze jak fajny krem pod oczy sobie kupimy to efekt jest gwarantowany ;)

Odnośnik do komentarza

I tutaj muszę sie z tym zgodzić. Nie ma mozliwosci pozbycia sie zmarszczek za pomoca kremów ze sklepu. Nie maja takiej mocy jak profesjonalne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, które maja o wiele lepsze dzialanie jeśli o to chodzi....

Ze swojej strony na pierwsze zmarszczki mimiczne polecam zabieg botoksu:
https://www.mttestetica.pl/botox-krakow/

Zabieg jest mało inwazyjny, jednocześnie jest w stanie przynieśc bardzo pozytywne efekty jesli chodzi o wygląd naszej skóry.

Odnośnik do komentarza

Tez miałam dosyć swoich zmarszczek i zdecydowałam się na serie zabiegów ClearLift w kliniće dr legrand. Miałam chyba 4 zabiegi raz w tygodniu. Efekty pojawiły się gdzieś po miesiącach od serii, wyglądam o wiele młodziej i tak jakoś promienniej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...