Skocz do zawartości
Forum

Jak pozbyć się zmarszczek?


Gość Agaluk

Rekomendowane odpowiedzi

Ja korzystam z gabinetów kosmetycznych. Gdyby, nie dzisiejsze salony to nie wiem co bym zrobiła! Poprawienie estetyki swojego ciała to nic złego. Ja robiłam sobie lifting twarzy i jestem bardzo zadowolona! Gdybym miała jeszcze raz podejmować decyzję to znowu bym się zdecydowała na ten zabieg. Mam już plany na inne zabiegi na przyszłość :)

Odnośnik do komentarza
Gość ulakula
ja mam ledwo 40 lat i naprawdę dzięki codziennej pielęgnacji wystrzegłam się bardzo pomarszczonej skóry... jestem zadowolona z jej stanu :)
od mniej wiecej 25 roku życia używam jakichś kremów - przeciwzmarszczkowych, nawilżających, ujędrniających... to działa :) tylko trzeba pamietać że ważne jest zapobieganie i ogarnięcie w odpowiednim momencie!
w moim wieku polecam zawsze kremy AA - np. revita intensa 50. tutaj szczególnie fajny jest krem-maska - nakładasz na 15 minut a resztę wsmarowujesz w twarz, twarz wygląda po takim "zabiegu" po prostu... wow.
ponadto - masaże (przy okazji wklepywania kremu), gimnastyka twarzy (miny przed lustrem)...
a co do botoksu czy kwasu hialuronowego - sama nie wiem czy kiedykolwiek zdecyduję się na ostrzykiwanie twarzy... moje koleżanki mają takie zabiegi za sobą i są zadowolone, ale ja chyba jednak poczekam aż naprawdę zacznę mieć problemy ze zmarszczkami (oby do tego nie doszło!)
Odnośnik do komentarza
ja moze 30stki jeszcze nie mam, ale uwazam ze im wczesniej zacznie sie dbac o skore pod katem zmarszczek tym lepiej! teraz kupilam serie Skin clinic profesional z bielendy. zaczelam od serum na noc a teraz chce jeszcze kupic krem na dzien :)
Odnośnik do komentarza
dość radykalne podejscie, na poczatek wole sprobowac jednak kremow i czy innych serum by dbac za wczasow, pannasia tez mam ta serie! to serum jest bardzo fajne i wole sprobowac najpierw z takimi produktami, bo wiadomo ze na efekt trzeba troche zaczekac
Odnośnik do komentarza
rosiehw napisał/a:
dość radykalne podejscie, na poczatek wole sprobowac jednak kremow i czy innych serum by dbac za wczasow, pannasia tez mam ta serie! to serum jest bardzo fajne i wole sprobowac najpierw z takimi produktami, bo wiadomo ze na efekt trzeba troche zaczekac


ja teraz kupilam argan face oil bielendy- jest na promocji w rosmanie jeszcze pare dni :)
Odnośnik do komentarza
Według mnie rewelacyjną firmą jest vichy, bardzo lubię ich kremy. A w kwestii zmarszczek chciałam zapytać czy któraś z Was jest w stanie wypowiedzieć się co do kremu liftactive supreme. Siostra upatrzyła sobie na gwiazdkę a ja chciałabym wcześniej zasięgnąć opinii.
Odnośnik do komentarza
Vichy nie stosowałam, na razie nie mam jeszcze za dużo zmarszczek, ale moja starsza siostra bardzo chwaliła sobie tę serię skin clinic professional z Bielendy, o której już ktoś wspomniał. Kupiła serum odmładzające i krem na dzień, mówiła że przy regularnym stosowaniu widać stopniowe efekty
Odnośnik do komentarza
Gość Dorota84
Tu_pak, dobry wybór, kupuj w ciemno ;) a własciwie już nie w ciemno, bo Ci trochę rozjaśnię ;) Mam ten krem i bardzo lubię, fajnie napina skórę, cera wyglada na mniej zmęczoną, efekt spokojnie utrzymuje się przez cały dzień.
Odnośnik do komentarza
elizaq 90 - usuwanie zmarszczek przynajmniej w wypadku mojej siostry to byłaby raczej przesada.
Dorota84 - przeczytałam sugestie i twoja opinię. :) Kupiłam. Siostra nie ma ogromnych zmarszczek także skoro krem działa napinająco powinna być zadowolona. Krem stosowała by sobie rano. Powiedz mi tylko jak z jego wchłanianiem w skórę ?
Odnośnik do komentarza
Gość Katarzyna001

Dziewczyny, a co myślicie na temat zabiegu termoliftingu? Kremy na mnie nie skutkują i chyba muszę sięgnąć po silniejszą broń.. Znalazłam gabinet podobno dobry, oferujący ten zabieg http://www.rubinkiewiczmed.pl/frakcyjny-termolifting-rf-3d-2/ . Czy mogłabym liczyć na jakąś szczerą opinię? I w temacie samego zabiegu i odnośnie gabinetu? Dziekuję :)

Odnośnik do komentarza

Eliza, ja się boję "usuwac" zmarszczki w sposób mechaniczny, poza tym, nie jestem zwolenniczką sztucznych metod. Ja wolę jedna zainwestować w dobre kosmetyki, a jakiś czas temu wpadł mi w ręce artykuł o koreańskich kosmetykach i wypróbowałam całą serię IT'S SKIN i skóra już po tygodniu się rozjaśniła, nawilżyla w taki przyjemny sposób. Warto zajrzeć do sklepu Beautikon

Odnośnik do komentarza

A próbowałas takich lepszych kremów ? np organicznych ? moja mama ostatnio ma troche bzika na tym punkcie po przeczytaniu pewnej ksiażki , sekrety urody koreanek , gdzie laska pisze jak dbac o skóre itd . I znalazła takie kosmetyki it`s skin ( swoją drogą bardzo dobre ) . I tak sie ta moja mama obkupiła ,ze zostawiła dośc dużą sumę pieniędzy w Beautikonie;)

Odnośnik do komentarza

Wyciąg z jadu węża? Bałabym się, że dostane porażenia twarzy.. Raczej wole klasyczne zabiegi na zmarszczki, do których mam pewność, że zadziałają. Chociaż ostatnio jest dużo nowośći, ktore nawet lepiej działają niż klasyczne botoksy czy kwasy hialuronowe

Odnośnik do komentarza

Ja jestem za osoczem bogatopłytkowym. Robiłam regularnie i naprawdę efekty było widać, tylko nie od razu, trzeba dać organizmowi tak ze 3 tygodnie. Dla mnie alergika ważne było że wykorzystują twoją własną krew więc ryzyka, że wystąpi odczyn nie ma. Dobrze jest tylko sprawdzić jakiego systemu używa lekarz bo niektóre za mało zagęszczają płytki krwi i wtedy efektu nie ma (testowane u koleżanek). Mój lekarz używał systemu Angel, ale narazie jest tam jakiś problem z certyfikacją więc szukam czegoś nowego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...