Skocz do zawartości
Forum

Jak pozbyć się zmarszczek?


Gość Agaluk

Rekomendowane odpowiedzi

miałam spory kompleks moimi oczami, z wiekiem skóra mi w tych okolicach zwiotczała i dodawało mi to jezcze wiecej lat i taki smutny wyraz twarzy, zdecydowałam sie zabieg odmładzania okolicy oczu w akademii medycyny estetycznej ursynów. Efekt jest widoczny od razu i z tego co mi mówil lekarz nawet rok się może utrzymać.

Odnośnik do komentarza

Botoks i kwas hialuronowy działaja na roznego rodzaju zmarszczki.

Botoks jest polecany jeśli chodzi o usunięcie zmarszczek mimicznych, takich jak zmarszczki na czole czy zmarszczki palacza.

Kwas hialuronowy dobrze działa na wypełnienia. Na przykład polecany jest na wypelnienie bruzd nosowo wargowych.

Jeśli zalezy Wam na dużym odmłodzeniu, polecam zainteresować się terapią komórkami macierzystymi https://klinikamagnuccy.pl/komorki-macierzyste/

Odnośnik do komentarza

Z mojej strony na pewno moge polecić wypełnianie kwasem hialuronowym. A dokładniej preparatem Restylane. Zmarszczki miałam wypełniane pół roku temu i jak na razie efekt świetnie sie utrzymuje ;) I na pewno mogę powiedzieć, że preparat jest jak najbardziej bezpieczny.

Odnośnik do komentarza
Gość Milenakrakow

Miałam bardzo silne zmarszczki mimiczne na czole i zdecydowałam się na delikatny botox który wykonywałam u Pani doktor w klinice Dr Legrand w Krakowie. Z efektu jestem bardzo zadowolona, zachowałam mimikę twarzy, efekt jest bardzo naturalny, a ja wyglądam świeżo i na wypoczęta. Polecam.

Odnośnik do komentarza

Ja robię kilka razy w tygodniu jogę twarzy. Niestety usta się od tego nie powiększają, ale na pewno staja się bardziej jędrne i sprężyste. Zapewne za sprawą medycyny estetycznej możemy poczuć się młodsze i piękniejsze, a to gwarantuje nam dobre samopoczucie, i lepszą akceptację społeczną dlatego polecam sprawdzone gabinety, czasami fakt trzeba troszkę naturze pomóc. Ja robiłam sobie kwas hialuronowy u dr. Majcherczyk i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona a o jodze twarzy właśnie powiedziała mi przy okazji pani doktor z Dream-Med :) więc z Łodzi to tylko ten gabinet!

Odnośnik do komentarza
Gość Monika Anna

Wszystko zależy, kto czego oczekuje. Z mojej strony polecam wampirzy lifting z wykorzystaniem osocza bogatopyłkowego ;) Jestem po takim zabiegu w Dzięgielewska instytucie Oka. Metoda jest bezinwazyjna także jak ktos ma jakies obawy to już piszę, ze nie ma sie czego bać ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Julia Witula

Najlepiej chyba sie ich pozbyc przez wypełnianie zmarszczek ;) Tzn ja tak miałam, że sie ich pozbyłam właśnie w taki sposób i bardzo dobrze zrobiłam. A zmarszczki miałam wypełniane preparatem Restylane.

Odnośnik do komentarza

Polecam zabieg ClearLift. Ekstra laser, bez uszkodzenia skory, żadnego zaczerwienienia i można od razu nałożyć makijaż. Miałam 4 zabiegi i teraz po dwóch miesiącach od serii widzę bardzo ładne, naturalne efekty. Robiłam w klinice dr legrand.

Odnośnik do komentarza
Gość MonikaJan

A nie myslałyście o zbaiegu wampirzego liftingu? Ja się właśnie zdecydowałam na taki zabieg w Dzięgielewska Instytucie oka. Zabieg miałam robiony w grudniu. metoda bezinwazyjna, zadnych skutków ubocznych ;)

Odnośnik do komentarza

By zrozumieć różnicę pomiędzy kolagenem a kolagenem musisz zadać sobie więcej trudu, poczytać co to jest hydrolizat kolagenu a czym jest liofilizat kolagenu. Jakie właściwości ma kolagen rozrobiony w płynie a jakie np. w kapsułce czy proszku, elemntów świadczących o wysokiej jakości kolagenu jest wiele. Moja świadomość o kolagenie, jego jakości i efektach przyjmowania sprawia że jestem bardzo wymagająca na dzień dzisiejszy jedynym kolagenem który spełnia moje wymagania, oczekiwania i pokrywa się z posiadaną wiedzą jest kolagen liofliozwany lyocoll https://lyofarm.pl

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...