Skocz do zawartości
Forum

Pryszcze... Pomozcie desperatowi!;)


Gość Sekator

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem tu nowy i z tego co widze to forum dla kobiet, wiec troche tu nie pasuje, ale z 2 strony to wlasnie Kobiety najwiecej wiedzą o tych sprawach...

Moim problemem jak w temacie--> są pryszcze, bolące pod skórą z którymi nie mogę sobie dac rady. Robilem juz chyba wszystko, bez wiekszych rezultatów:( Aktualnie chodzę na siłownie, na basen, codziennie polykam kompleks witamin, bellise, pije zieloną herbatę, zioła i herbatę na problemy skórne (Herbapol) oprócz tego twarz myję przynajmniej 3 razy dziennie zelem do twarzy care & control, zmiany skórne przemywam wacikiem nasaczonym wyciągiem z arniki, zamiennie z aloesem. Moze sie wydawac ze to troche... pedantyczne, ale jestem zdesperowany bo mam juz tego serdecznie dosc, ta "choroba" mnie zabija... psychicznie.
Za wszelkie porady/sugestie bede wdzieczny
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Gość Dwa pryszcze i Ona

a sluchaj,czy sa to podkosrne zmiany?twarz jest zaczeriiewniona ,sucha,luszczy sie?
od jakiego czasu jest choroba?jakie srodki byly stosowane?czy robilas wyniki badan?sa 3 przyczyny tradziku,infekcje bakteryjne,nieprawidlowa praca narzdow wewnetrzych (glownie uklad pokarmowy) oraz hormony,zalecam zrobinie badan na helicobakter oraz zrob gastroskopie i usg jamy brzusznej,wyakze czy jakies sa nieprawidlowosci...zrob sobie tez badanie testosteronu ,tarczycy,musimy wyskluczyc pewne rzeczy badz sie na nich opierac....tymczasem mam dla Ciebie propozycje ...jesli chcesz sie leczyc zewnetrznie to mozna zastanowic sie nad taka kuracja....

zakup sobie na allegro kwas migdalowy 20% na 4 zabiegi potem zwiekszysz do stezenia 25-30%polecam zamowic tez perly lagodzace do skory wrazliwej 1 zl za jedna a taka staracza na 2 zabiegi.....czym oczyszcac twarz,bioderma ma fajne produkty z lini bioderma sebium h20 ,zabieg po oczyszceniu twarzy wykonujesz w rekawiczkach kosmetycznych nakladasz cienka warstwe preparatu na 5-7 minut.dobrze bylo by nalozyc potem maseczke z alg ,na allegro clarena oferuje naprawde dobre maseczki na tardzik,a co wewnetrznie.......
napewno odstawic mikrolelemnty i witaminy w tabletkach,zaopatrz sie w roztwor tp2 Dr Podbielkiego tutaj sobie poczytasz o tym,nastepnie polecam mieszanke ziolowa nastepujacych ziol....pieciornik gesi,uczep,glistnik i mieta pieprzowa,zamow na necie gdzies po 50 g kazdego zmieszaj w jednej proporcjii i zaparzaj lyzeczke ,pijac napar 2 razy dziennie,do tego koniecznie zyworodka pierzasta,roczna rosilna pomocna przy problemach skornych,,,,,to narazie na tyle ,zrob te badania napewno(;

Odnośnik do komentarza
Gość Dwa pryszcze i Ona
i zdecydowanie za duzo przemywania twarzy,2 razy dziennie wystarcza,aloes co prawda sprawdza sie ale glownie przy skorach wrazliwych,bellisa jest przereklamowanaa jesli chcesz juc pic jakas herbate to jak najbardziej zielona lisciasta z herbata z grzyba reishii,naprawde dziala,,,no to juz wszystko
Odnośnik do komentarza

trzeba bardzo dbac o taką skórę, ponieważ jets ona skłonna do podrażnień, ja bardzo nawilżałam skórę, stosowałam peelingi, dobre kremy, zawsze zmywałam makijaz. Stosowałam żel alaclarin on chyba najbardziej mi pomógł z trądzikiem, bo po 33 miesiącach już widziałam bardzo duże zmiany.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...