Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość natalecka2

pielęgnacja twarzy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Emilka362

Zauważyłam ogromną różnicę odkąd zaczęłam używać serum glicolowe od eveline. Warto wprowadzić go do codziennej pielęgnacji.

20220521-164033.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kasiulek1243

przede wszystkim dobra pielęgnacja! od jakiegoś czasu zwracam większą uwagę na produkty, które stosuje do codziennej pielęgnacji, staram się wybierać wegańskie kosmetyki i z takiego typu mogę polecić niebieską serię z bielendy - blue matcha! produkty super działają na moją twarz, a co najlepsze są w dobrej cenie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rozalia

Ważny jest dobór dobrych kosmetyków do naszej cery. Jeśli chcesz gładką skórę, to polecam krem intensywnie nawilżający z amvi cosmetics 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lilka

Fajną miękkość i rozświetlenie daje serum z wit.C od amvi 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Roksana

Polecam zacząć używać peelingi enzymatyczne 🙂 fajny jest z amvi cosmetics 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Julia11

U mnie fajnie się sprawdza kremik regenerujący na noc od amvi cosmetics 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Papaha

Pielęgnacja musi być dobrana do potrzeb skóry 😉 Ja na przykład używam kosmetyków z linii Beauty&Glow z Eveline i one mi bardzo służą. Tonik rozświetlający z kwaem glikolowym bardzo mi poprawił skórę 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Brexe

Mycie, krem i spf. Tyle wystarczy, a jakie dokładnie kosmetyki to juz zalezy od tego jakieasz potrzeby. Potem mozesz sb yo rozbudować o jakieś serum, maseczke wieczorem, czy peeling raz w tygodniu, znowu wszystko zaleznie od potrzeb.

Jeśli chodzi o zmarszczki to u mnie nieoceniony okazał się botoks:

https://instytut.bielenda.pl/blog/botox/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tonia

Przede wszystkim, warto robić sobie 3 razy w tygodniu peeling, aby pozbyć się wszystkich skórek 🙂 U mnie fajnie się sprawdza ten peeling ziarnisty z amvi cosmetics ❤️ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Iza

A ja polecam kosmetyki z bielendy. Super jest ta nowa seria water balance. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sonia

Podstawą jest dobra pielęgnacja!! Szczególnie dobre nawilżenie skóry:) do tego sprawdzi się krem nawilżający, ja polecam ten od amvi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Matylda

Uwielbiam nawilżające kosmetyki do twarzy z Bielendy z linii Blue Matcha, w dobrej cenie i bardzo dobre

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kassa

Polecam sprawdzić suplement Merz Spezial. Zwykle tabletki zawierające witaminy, ale w moim przypadku działają cuda i są świetnym uzupełnieniem kuracji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pytulka

Jeśli chodzi o skórę twarzy to naprawdę zachęcam do sprawdzenia zestawu najpotrzebniejszych witamin, które znajdują się w w suplemencie diety Merz Spezial. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Agata

Zabiegi oczyszczające w Perfect Look Clinic! Serio, nie ma lepszego sposobu na gładką skórę, niż regularne korzystanie z zabiegów w salonach kosmetycznych, zwłaszcza tak dobrych jak PLC, sprawdźcie same: https://perfectlook.clinic/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rozalia

Dobrym sposobem na gładką skórę jest robienie peelingów enzymatycznych. Ja lubię ten peeling od amvi cosmetics ❤️ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maja

Jeśli zmagasz się z trądzikiem to polecam serię kosmetyków blue matcha bielenda, ja używam i widzę różnicę w kondycji mojej skóry! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest wiele marek kosmetycznych ferujących kosmetyki o dobrym składzie. Jedną z nich jest Herbapol Polana, której kosmetyki nie tylko mają prosty skład, ale dodatkowo są wegańskie i nie kosztują przy tym fortuny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi