Skocz do zawartości
Forum

pielęgnacja twarzy


Gość natalecka2

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam 32 lata i zaczynam widzieć, że moja skóra potrzebuje czegoś więcej. Po konsultacji z kosmetyczką zaczęłam używać tylko kosmetyków indyjskich, które coraz bardziej są doceniane wśród pań (więcej można o nich poczytać na tym blogu https://yasmeen.pl/blog/index/list/?p=7 ) Dają super ukojenie, czuję na twarzy wyjątkową moc hinduskich receptur! 

Odnośnik do komentarza

Piękna twarzy musi być nawilżona, oczyszczona, odżywiona – w tym pomaga seria kosmetyków AVA Botanical HiTech. W ofercie jest mleczko do demakijażu, jest tonik, a do tego kremy. Polecam, bo to nowość, która wykorzystuje wiedzę ekspertów, (powstała we współpracy z ośrodkami naukowymi). Skład jest naturalny, więc bezpieczny. ciekawa i innowacyjna nowość.

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka

Polecam nowość od Bielenda. Nowe nawilżające i orzeźwiające maseczki- Mix Maseczek. Są 4 maseczki do wyboru- maska kremowo-żelowa, maseczka z peelingiem, maska musująca i srebrna maska . Jeszcze wszystkich nie używałam, ale 2 pierwsze są super. Warte polecenia.

 

 
 
Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o zabiegi pielęgnacji twarzy, ja korzystam z zabiegów medycyny estetycznej, które sprawiają, że moja skóra jest wciąż w świetnej kondycji ? Korzystam z zabiegów, które dobiera mi dr Rosiński, znając moją cerę i jej potrzeby. W efekcie wyglądam młodo i atrakcyjnie ? Jak ktoś jest z Poznania, to polecam klinikę https://wrosinski.pl/ ?

Odnośnik do komentarza

Ojej, temat rzeka. Ale jeśli na gładką, bez zanieczyszczeń, zmarszczek, trądziku to częste peelingi np. chemiczne, jednocześnie nawilżanie odpowiednimi kosmetykami liub za pomocą mezoterapii. Do tego zabiegi anty-aging, czyli np. dermapen w połączeniu z zabiegami np. laserem frakcyjnym, botoxem . Ja stawiam na zabiegi w SCM estetic. Mam pewność, że jest m pod dobrą opieką i skóra jest gładziusieńka ☺

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o zabiegi ja korzystam z zabiegów medycyny estetycznej w PIMIKu. Mam tam ustalony plan zabiegów i przychodzę jako modelka, dzięki czemu płacę tylko za zużyty materiał. Osobiście korzystam z mezoterapii igłowej różnymi koktajlami, oraz z biostymulatorów- Sunekos pod oczy. Ostatnio byłam jako modelka na szkoleniu ze Skinboosterów i lekarz szkoleniowiec wybrał dla mnie princess rich. Efekt rewelacyjny. Działają jak bufor wodny, dzięki czemu zachowują odpowiednie nawilżenie skóry. Twarz po zabiegu była wyraźnie odżywiona, miała równy koloryt. Na pewno skorzystam jeszcze nie raz. Bo efekty niesamowite.  https://pimik.pl/szkolenia/skinbooster-rewitalizacja-skory-za-pomoca-soft-fillingu/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...