Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość natalecka2

pielęgnacja twarzy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość janna

Jeśli chodzi o zabiegi, to uważam, że wszystko jest dla ludzi. Ja osobiście korzystam i myślę, że dzięki temu moja skóra jest w tak dobrej kondycji. Jestem pacjentką dra Rosińskiego w Aestetic Clinic w Poznaniu, https://wrosinski.pl/ i absolutnie nie wstydzę się tego, że korzystam z potencjału medycyny estetycznej. Efekty są tak naturalne, że i tak niewiele osób mi wierzy 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Olleyka
W dniu 20.08.2020 o 15:27, capricorn napisał:

A jakieś macie do polecenia kosmetyki takie a la toniki itp?

Ja znam dobry tonik i mogę polecić, chodzi mianowicie o tonik AVA z serii Pure & Free, odświeża i nawilża, do tego ma w składzie łagodzącą alantoinę. Tonik to bardzo ważny kosmetyk w codziennej pielęgnacji, a wiele osób o nim zapomina.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tamara

Ja stosuje serum iUNIK ze sluzem slimaka, bardzo je lubie bo po niedlugim czasie stosowania widze juz pierwsze rezultaty. Ponadto pielegnuuje twarz kosmetykami koreanskimi, m. in takie marki jak pyunkang yul - sprawdzaja sie sweitnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kiniaa

u mnie od lat gosci pyunkang yul koreanska marka do pielegnacji zwlaszcza dla cery tradzikowej 😉 polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lucy43

Zgadzam się, że pielęgnacja, ale też dieta i na pewnym etapie także zabiegi medycyny estetycznej. Ja miałam duży problem z przebarwieniami posłonecznymi i super efekty dał Dermapen. Taki zabieg doradził mi dr Migała (klinika Sfera) i nie mylił się. Szybki, nieinwazyjny zabieg, po którym szybko moja skóra doszła do siebie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Matylda Książek

„Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną” – w jednym z filmików pada cytat ze znanego filozofa i lekarza. Jak to wygląda w przypadku zdrowego odżywiania? Czy możemy czerpać przyjemność z tego, co jemy, a równocześnie zachowywać piękną i zdrową sylwetkę? Czy musi się to wiązać z jakimś przymusem? Nie! Nie musisz być na dietach cud, czy stosować się do narzuconych z góry planów odżywiania. Twoje problemy mogą rozwiązać się całkowicie naturalnie! Jednak, aby było to możliwe i przebiegało zdrowo, musisz poznać kilka zasad zdrowego odżywiania. Koniecznie obejrzyj fimy z tej listy: youtube com/watch?v=S6B-EJ7IrZc&list=PLkFYBPzv0mgUJSj63L4vFOQMTKiHfJDEj&index=2. Znajdziesz tu fachową wiedzę i podejście skupione na drugim człowieku. Zrozumienie to podstawa. Regulacja apetytu również. Bez niej nie da się jeść wszystkiego i czerpać z tego należytej satysfakcji!

Wielkie znaczenie dla naszego odżywiania ma systematyczność. Nasz organizm reaguje na to, co powtarzalne, jeżeli będziemy jedli regularne posiłki o podobnych do siebie porcjach pod względem wielkości, to nasz organizm przyswoi sobie tę wiedzę i zacznie funkcjonować w oparciu o nowe wytyczne. Sprawdźcie sami!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Justyś

Według mnie ogromny wpływ na moją cerę ma stosowanie collagenu od Collibre 😉 skóra jest bardziej jędrna i co najważniejsze utrzymuje się to długo, w przeciwieństwie do kremów na twarz które działają zazwyczaj około doby.

Zdecydowanie polecam https://myactivelife.pl/pl/25-collibre-collagen

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bogna Newman

Problem niezdrowego odżywiania się jest wszechobecny. Wiele dolegliwości i chorób wynika właśnie z tego. Mnóstwo osób w ogóle nie przejmuje się tym, co jedzą. Mówią „tak już mam” i tyle. Rzeczywistość żywieniowa Polaków wcale nie musi tak wyglądać!

Możemy zmienić swoje odżywianie i jest to w naszej mocy. Wbrew pozorom, nie mogą być to radykalne zmiany, ale niewielkie… Stopniowe! Dlaczego? Nie chodzi o to, aby doznawać szoku i rezygnować z siebie, czy swoich potrzeb. Pierwszy i ważny krok do zmiany, to podjęcie próby regularnego odżywiania się.

Warto ustalić sobie stałą liczbę posiłków i ich pór. Do tego warto zadbać o to, by posiłki miały podobną wielkość. Pomoże Wam w tym program DrDietman – jest całkowicie bezpłatny! Poznaj zasady zdrowego odżywiania się i zacznij zmianę już dziś:

To wiedza dostępna dla każdego i to na wyciągnięcie ręki. Aby być na bieżąco, subskrybuj kanał Jedz Dobrze By Młynarski. To, co wydawało Ci się niemożliwe – jest w Twoim zasięgu!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość OlivJa

Ja pielęgnuję twarz w trzech krokach: mycie + tonizacja + nawilżanie. Toniku i kremu używam od marki Apis – żelowy tonik z tybetańskimi owocami goji i krem Hydro Balance dotleniająco-nawilżający. Polecam, polska firma z naturalnymi składami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bencia

Mam suchą skórę dlatego używam kosmetyków nawilżających. Idealnie na mnie działają z tej naturalnej serii z Bielendy- Eco Nature. Polecam i nie są drogie, a skuteczne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość martyna

w pielęgnacji twarzy pomoże koreańska kuracja dobrymi kosmetykami pyunkang yul 🙂 u mnie działają świetnie nawilżają i oczyszczają 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...