Skocz do zawartości
Forum

pielęgnacja twarzy


Gość natalecka2

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.10.2011 o 14:57, Gość Nail_Enamel napisał:

Ja mam gładziutką twarz i stosuję krem tradycyjny nawilżający i płyn z kwiatu pomarańczy marki Fitomed. Szczególnie polecam płyn!

I krem i płyn kosztują po 11,50 zł i kupic można w sklepie firmowym- fitomed.pl

też używałąm tych kremów. Dodatkowo polecam brac witamine A i C, a najlepiej cąły zbiór w jednym, np. Merz Special Dragees, od razu pełny kompleks.

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.10.2021 o 18:13, patrycja1974 napisał:

ja używam tylko kosmetyków naturalnych a moim faworytem jest krem z bielendy z linii eco sorbet dobrze się wchłania i delikatnie pachnie

A co Pani myśli na temat stosowania (obok kosmetyków) dodatkowej suplementacji, np. drażetkami Merz Special. Polecam je osobiście moim znajomym, bo działają i są niedrogie. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.11.2021 o 15:13, Gość Grażka napisał:

A co Pani myśli na temat stosowania (obok kosmetyków) dodatkowej suplementacji, np. drażetkami Merz Special. Polecam je osobiście moim znajomym, bo działają i są niedrogie. 

J tez mogę polecić te drażety merz special. Opłacają się i mają sporo witamin działających na skórę

Odnośnik do komentarza
Gość BloodMary
W dniu 22.09.2021 o 16:52, Gość Neczka napisał:

Podstawa to dobry krem, ja używam matującego Acne-stop od APIS. Potrzebowałam ujarzmić moją błyszczącą skórę, ograniczyć wydzielanie sebum, a ten krem mi w tym częściowo pomógł.

Ja do tego kremu używałam dodatkowo Merz Special, bo uważam, że właściwe odżywienie skóry jest równie ważne

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.11.2021 o 11:58, Gość Marta napisał:

też używałąm tych kremów. Dodatkowo polecam brac witamine A i C, a najlepiej cąły zbiór w jednym, np. Merz Special Dragees, od razu pełny kompleks.

Bardzo fajne te draże, zawierają chyba wszystko co potrzebne na wypadające włosy

Odnośnik do komentarza

Przy pielęgnacji twarzy wiele osób zapomina o oczach. Warto pamiętać o tym obszarze, bo jest najbardziej narażony na starzenie. Do pielęgnacji polecam przeciwzmarszczkowy żel roll-on pod oczy od marki Eveline. Świetnie napina skórę dookoła oczu, zmniejsza opuchliznę i zasinienie.

Odnośnik do komentarza

Tylko witamina C i dobry SPF. Nie ma innego sposobu na wieczną młodość niż to. Jakbym miała coś jeszcze doradzić to, żeby szukać zawsze cashbacku i zniżki bo robiąc zakupy przez internet można naprawdę sporo zaoszczędzić a niestety im lepsze kosmetyki tym droższe. Na  Picodi zawsze coś jest i już się nauczyłam, żeby zawsze sprawdzić czy czegoś nie mają.

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.04.2022 o 14:48, Gość Maryla D. napisał:

dodam tylko, że oprócz kosmetyków do pielęgnacji dobrze dodać do diety witaminy A i C. Proponuję zestaw Merz Spezial w przystępnej formie drażetek. Wspomaga cerę i przyspiesza regenerację 

bardzo fajny zestaw, polecam  również

Odnośnik do komentarza

Pielęgnacja twarzy jest bardzo ważna, od niej zależy też wygląd makijażu, ale i zdrowy wygląd skóry twarzy. Osobiście cenię sobie miejsca, w których kupię wszystko, czego potrzebuję. I to nie tylko do pielęgnacji, ale właśnie i makijażu. A ostatnio widziałam bardzo fajny produkt  https://aleperfumeria.pl/pl/skinfood-fresh-fruit-5-koloryzujacy-tint-do-ust-i-policzkow.html ktoś z Was już testował? Jestem szalenie ciekawa jak się sprawdzi. Jakieś opinie już macie na jego temat?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...