Skocz do zawartości
Forum

pielęgnacja twarzy


Gość natalecka2

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o zabiegi, to uważam, że wszystko jest dla ludzi. Ja osobiście korzystam i myślę, że dzięki temu moja skóra jest w tak dobrej kondycji. Jestem pacjentką dra Rosińskiego w Aestetic Clinic w Poznaniu, https://wrosinski.pl/ i absolutnie nie wstydzę się tego, że korzystam z potencjału medycyny estetycznej. Efekty są tak naturalne, że i tak niewiele osób mi wierzy ?

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.08.2020 o 15:27, capricorn napisał:

A jakieś macie do polecenia kosmetyki takie a la toniki itp?

Ja znam dobry tonik i mogę polecić, chodzi mianowicie o tonik AVA z serii Pure & Free, odświeża i nawilża, do tego ma w składzie łagodzącą alantoinę. Tonik to bardzo ważny kosmetyk w codziennej pielęgnacji, a wiele osób o nim zapomina.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się, że pielęgnacja, ale też dieta i na pewnym etapie także zabiegi medycyny estetycznej. Ja miałam duży problem z przebarwieniami posłonecznymi i super efekty dał Dermapen. Taki zabieg doradził mi dr Migała (klinika Sfera) i nie mylił się. Szybki, nieinwazyjny zabieg, po którym szybko moja skóra doszła do siebie ?

Odnośnik do komentarza

mój makijaż = brak makijażu ; ]
czyli sama natura i jej wdzięki ; DD
nie lubię się malować, nie umiem i się źle w tym czuję, zupełnie jak inna osoba x p
dlatego może do tej pory z parę razy miałam coś kolorowego na twarzy tak dla eksperymentu ; p
w sumie to brak pudrów i podkładów dobrze mi robi na cerę bo nadal mam ją jak wczesna nastolatka ; DDDD

Jedyne co czasami sobie nakładam to
błyszczyk
tusz do rzęs
ewentualnie cienie jak gdzieś wychodzę

 

Jeśli chodzi o zmarszczki to regularnie chodzę na botoks: https://bonadea-krakow.net.pl/oferta/azzalure-botox-toksyna-botulinowa-typu-a-2/

Daje u mnie dobre rezultaty :) 

Odnośnik do komentarza

Uwielbiam naturalną pielęgnację, a zaczynam od doboru odpowiednich kosmetyków i codziennych rytuałów. Polecam oczyszczanie lekkimi piankami od Heimish, pielęgnację uniwersalnymi kremami Pyunkang yul. To dobre, koreańskie marki, które mają bardzo dobry wpływ na kondycję skóry.

Odnośnik do komentarza

Sposoby na gładką skórę? Hm, myślę, że nikt nie udzieli tu jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od tego w jakim wieku jesteś oraz z jakimi problemami się borykasz. Ja osobiście mogę polecić zabieg z wykorzystaniem lasera FOTONA 4D, który pomaga w wielu problemach skórnych. Nie tylko ją odmładza, ale też rozjaśnia przebarwienia, redukuje blizny potrądzikowe czy też zamyka naczynka. Wszystko zależy od zapotrzebowania.  Ja zdecydowałam się na ten zabieg w SCM estetic w Krakowie u dra Piotra Pałki i jestem bardzo zadowolona, polecam!

Odnośnik do komentarza

Od siebie polecam Kolagen Morski świetnie wchłanialny Peptide Zarapharm - ma w składzie naturalny kolagen morski ze skór ryb czyli najlepszy jak pisza znawcy, wzbogacony witaminą C między innymi z ekstraktu z dzikiej róży

Na mnie podziałał, z efektów jestem bardzo zadowolona

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...