Skocz do zawartości
Forum

pielęgnacja twarzy


Gość natalecka2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość chorwatka
twarz to taka część naszego ciała, która jest dosyć wymagająca. By moja skóra była w dobrej kondycji i zadbana używam kilku kosmetyków, przede wszystkim nawilżający krem, dobre mleczko do demakijażu (stosuję kosmetyki Flosleku), poza tym maseczki i peelingi do twarzy (dax cosmetics), kolorowe kosmetyki też powinny być dobrej jakości.
Odnośnik do komentarza
Na pewno regularnie robienie sobie peelingów jest dobrą metodą na to, żeby mieć gładką cerę. No i oczyszczanie twarzy raz na jakiś czas również na pewno nie zaszkodzi. Dzięki tego typu zabiegom twarz na pewno od razu wygląda lepiej.
Odnośnik do komentarza
Rozmawiałam z kosmetologiem z Elite i okazuje się, że teraz odchodzi się od mechanicznego oczyszczania twarzy na rzecz zabiegów z medycyny estetycznej. Pomocne w tym są np. lasery, zabiegi kwasami, mikrodermobrazja.
Odnośnik do komentarza
Ja mam serię z Sanoflore, kosmetyki naturalne, żel do mycia twarzy, krem, maseczka i roll-on na wypryski. W sumie fajne kosmetyki, nie uczulają, wszystkie składniki są pochodzenia naturalnego, ładnie pachną i nie uczulają, polecam jeśli ktoś ma problemy z cerą
Odnośnik do komentarza
Raz na jakiś czas warto pojechać do SPA i tam skorzystać z różnych zabiegów. Na przykład w Hotelu Głęboczek większość zabiegów opartych jest na winoterapii. Mają one naprawdę zbawienny wpływ na cerę plus niesamowicie odprężają. Warto czasami zafundować sobie taki wypoczynek.
Odnośnik do komentarza

Witam
Przede wszystkim WSZYSTKO regularnie, a nie raz na jakiś czas ! peelingi, kremy, maseczki, toniki, żele ! cokolwiek używamy używajmy regularnie aby mogło działać, jeżeli bierzemy tabletki na cerę to też tylko regularnie ! warto jest robić sobie również domowe maseczki na twarz, takie wygładzające, w internecie mnóstwo jest przepisów jak je samodzielnie wykonać samemu w domu bez wychodzenia do kosmetyczki :) z mojej strony polecić moge aloes, taki prawdziwy aloes w postaci liści, okładać tym sokiem buźke, efekty są niesamowite ! dodatkowo można pić aloes ze sklepu spozywczego taki zwykly w butelce, rowniez bardzo dobrze dziala, mozna go spotkac w roznych drogeriach, np w rossmanie itp .
Goraco pozdrawiam !
Anita : )

Odnośnik do komentarza
Gość Karoliniak

Optymalne, czyli zdrowe odżywianie się w tym picie dużej ilości wody i ruch - to ma ogromny wpływ na kondycję skóry.
Bardzo ważna jest również systematyczność w zabiegach.
Musisz dobrać odpowiednie kremy do swojego rodzaju skóry.
Poszukaj dermokonsultacji, np. Sylveco ma takie, ja na nich poznałam ponad rok temu ich kosmetyki i kosmetyki Biolaven.
Mam do twarzy: peeling oczyszczający, płyn micelarny, krem pod oczy, tonik hibiskusowy, tymiankowy żel do mycia twarzy i krem na noc oraz na dzień z Biolaven.
Ważne jest oczyszczani skóry z makijażu i "dnia codziennego", a później przywrócenie jej równowagi (np. tonikiem).
Kiedyś myślałam, że 2 kosmetyki wystarczą (do mycia i nawilżania), ale moje problemy skończyły się dopiero jak wprowadziłam kompleksową pielęgnację skóry (oczyszczanie, nawilżanie, odżywianie).

Odnośnik do komentarza
Gość ela_kowcun

Sama staram się wprowadzić w swojej codziennej pielęgnacji kilka zasad:
Dokładnie oczyszczam skóre
Regularnie przeprowadzam peelingi
oraz regularnie masuję skórę ( dzięki temu masazowi wygląda o wiele lepiej oraz jest jędrna)

W zeszłym roku jednak po raz pierwszy wybrałam się na zabieg na twarz.Mianowicie na osocze bogatopłytkowe
https://cliniqmed.pl/oferta/medycyna-estetyczna/osocze-bogatoplytkowe-wampirzy-lifting/

I efekt bardzo dobry, naturalny Skóra wygląda jak odmłodzona. W tym roku równiez idę.

Odnośnik do komentarza

Witajcie!
W ramach kampanii informacyjnej mam przyjemność być Waszym doradcą online. Pozostaję do dyspozycji dla wszystkich zainteresowanych tematyką najwyższej jakości kosmetyków. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiem zarówno w tym jak i skorelowanych wątkach.

Ada
Doradca online Zepter International Poland
shop.zepter.com.pl

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...