Skocz do zawartości
Forum

cera


Gość mattix160

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Drogie Panie.Mam do Was prośbę.;)Liczę na waszą wyrozumiałosc i chęć pomocy.:DD Zawsze miałem cere suchą ale od pewnego czas zaważyłem że bardzo się przetłuszcza-czyli zrobila się tłusta :( Co ja mam robić ? czym to może być spowodowane ? Proszę o pomoc.Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
może to być związane też z hormonami zmianą trybu życia, stresem, zmianą klimatu etc, Ja sama wiem, jak wielkim problemem jest mieć cerę tłustą, bo taką mam od zawsze chyba. na szczęście istnieją kosmetyki, które pomagają w jej pielęgnacji.
powiem ci, że dla mnie największym problemem jest to, że moja skóra wydziela strasznie dużo łoju i niestety ciężko sobie jest z tym poradzić. Ostatnio, gdzieś czytałam, że bardzo dobrym środkiem na walkę z tłustą cerą jest URT-OIL z naftą oczyszczoną. Ma działanie przeciwłojotokowe, oczyszcza skórę i pory, zapobiega zmianom ropnym.
Odnośnik do komentarza
Ja tez miałam problemy z cera i poszlam do dermatologa, który odpowiednio dobrał mi krem. Może faktycznie twoje zmiany na cerze sa spowodowane stosowaniem niewłasciwych kosmetykow albo może zmieniłaś mijsce zamieszkania i nie słózy ci woda w miejscu w ktorym jestś. Zgadzam sie równiez że może to być spowodowane przez stres, hormony lub złą, nieregularną dietą
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...