Skocz do zawartości
Forum

krem na odparzenia


Gość justynka900

Rekomendowane odpowiedzi

Gość justynka900
Czy któraś z Was posiada krem sudocrem? Poszukuje więcej opinii na jego temat i doświadczeń związanych ze stosowaniem tego preparatu. Podobno jest na odpieluszkowe odparzenia skóry u niemowląt a szukam dla mojej Ani, bo ma pupę odparzoną.. przy okazji przydałoby się coś nowego w apteczce na ogólne oparzenia.
Odnośnik do komentarza
Gość BARBARA SEKLECKA

Ja używałam sudocremu normalnego przy starszym dziecku teraz również używam ale sudocrem care &protect jest teraz nowa wersja krem jest fajny lekki nie taki cięzkijak tamten i szybciej goi odparzenia. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Gość korovamilky

Polecam Sudocrem care&protect. ma lekką konsystencję, inną od tego w szarym pudełku, lepiej się go rozprowadza i ładnie pachnie. Moim zdaniem jest najlepszy. U synka sprawdził się świetnie likwidując zaczerwienienia i zapobiegł kolejnym podrażnieniom. ma też składnik znieczulający co przy podrażnieniach na plus :)

Odnośnik do komentarza

Również używałam Sudocrem u starszej córci, a u młodszej to ten Sudocrem Care & Protect; nawet ostatnio w aptece internetowej wapteka w zestawie jak kupiłam, to dodatkowo miałam drugą tubkę 30 g; zgadzam się, że ten drugi szybciej się wchłania, a działa bardzo skutecznie;

Odnośnik do komentarza

Hej,
Ja obecnie używam tej nowej maści sudocrem care&protect. Zapobiega powstawaniu odparzeń i podrażnień dlatego fajnie mieć go w swoim dziecięcym niezbędniku :) do tego ma fajną konsystencję i dobry skład więc ja osobiście polecam do codziennego stosowania.

Odnośnik do komentarza

Polecam odparzenia pieluszkowe nie leczyć ale im zapobiegać.... Jest to zdecydowanie najlepsze działanie jakie możecie powziąć:
http://czytelnia.cefarm24.pl/zdrowie/matka-i-dziecko-zdrowie/odparzenia-pieluszkowe-jak-im-zapobiegac
Odparzenia pojawiają sie najczęściej w sytuacji, w której zbyt rzadko zmienia sie pieluszkę. Odparzenie pupy może wystąpić również po nocy lub w trakcie bardzo upalnych dni, kiedy zaniedbamy wymianę wypełnionej moczem lub kupą pieluchy. Brak dopływu powietrza do wrażliwej i delikatnej skóry w połączeniu w zawartym w moczu amoniakiem to najprostszy sposób na wystąpienie bolesnego zaczerwienia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...