Skocz do zawartości
Forum

Kosmetyki dla mężczyzn


Gość oli12

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, szukam czegoś, co pozwoli mi pachnieć jak najdłużej w ciągu dnia. Jestem facetem, żeby nie było ;) Najlepiej jakiś żel pod prysznic lub balsam, który się utrzymuje długo.
Możecie coś polecić? Byłbym wdzięczny :))))
Odnośnik do komentarza
Polecam kosmetyki z FM Group, mozesz kupic sobie balsam, zel a nwet wode toaletowa w tej samej nucie zapachowej, oczywiscie zapach meski, oferuja tez dezodoranty w sztyfcie , wiec cale cialo moze pachniec jednakowo. Popytaj wsrod znajomych, moze ktos z twojej okolicy jest dystrybutorem FM. pozdrawiam. Moj maz i moj brat uzywaja tych kosmetykow i sa bardzo zadowoleni. Dlatego tez je polecam. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Gość Cypitrynka
Dla faceta?? Ja lubię jak mój facet umyje się w Adidasie lub Playboy'u ;) ale wiadomo, każdy ma inne feromony i inne zapachy a i tryb życia ;p więc nie każdy Pan będzie pachniał tak samo, używając tych samych kosmetyków ;p
Odnośnik do komentarza

Tak jak tutaj osoba powyżej pisze, podział na kosmetyki męskie i damskie to czysty marketing. Prawda jest taka, ze te same składniki stosuje sie tutaj i tutaj. Róznia sie co najwyżej zapachem. Kobiece kosmetyki mają zapachy kremowe, męskie mają zapachy bardziej korzenne.
Tak się składa, ze oboje z moją partnerką mamy skórę naczynkową ze skłonością do trądziku rozowatego oraz używamy praktycznie tych samych kosmetyków.

https://www.slowopodlasia.pl/wiadomosci/9456,tradzik-rozowaty-kosmetyki-jak-je-wybrac

Odnośnik do komentarza

A znacie może markę Devonine ? Mojemu mężowi te kosmetyki zamawiam na https://4seasonsbeauty.pl/kategoria-produktu/nasze-marki/devonine/ już dłuższy czas. To kosmetyki z naturalnym składem, nie są testowane na zwierzętach, bardzo skuteczne. Dla suchej, wrażliwej, wymagającej skóry będzie naprawdę ok. I mój mąż chwali te produkty bo każdy kosmetyk ma w sobie kilka funkcji, używając małej ilości produktów zapewnia się skórze wszystko czego potrzebuje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...