Skocz do zawartości
Forum

Depilacja laserowa


Gość milena935

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chcesz na dłużej pozbyć się owłosienia proponuje zabiegi laserem diodowym. Seria 4-6 zabiegów daje naprawdę dobry efekt. Wszystkie depilatory dostępne na rynku emitują wiązkę świetlną, której skuteczność w przypadku depilacji jest po prostu słaba. Z opinii moich pacjentów wiem, że stosowanie takich depilatorów opóźnia wzrost nowych włosów, natomiast z chwilą zaprzestania zabiegów problem wraca. W przypadku epilacji laserowej wiązka laserowa jest spójna, dokładnie trafia do celu jakim jest cebulka włosa (poprzez melaninę) a po zaprzestaniu zabiegów włosy, które się jeszcze pojawią będą osłabione i jaśniejsze.

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Gość MałgosiaJan

Uważam, że dla osób, które mają ciemne włoski depilacja laserową jest naprawdę świetną sprawą. Sama zdecydowałam się na ten oryginalny light sheer duet po wcześniejszych próbach depilacji za 99 zł gdzie efekt był mizerny. Szukałam wcześniej tego urządzenia i finalnie zrobiłam u kosmetyczek na Sławkowskiej (Kraków) bo salon jest blisko mojej pracy. Generalnie to była dobra decyzja - minęło już parę miesięcy a moja skóra pozostała gładka. Jeden minus- no seria trochę kosztuje, ale uważam, że warto.

Odnośnik do komentarza
Gość dorotaszerszen

Zawsze miałam ogromny problem z niechcianym owłosieniem zwłaszcza w okolicy bikini i na udach. Włosy były bardzo twarde i grube. Nie wyglądało to dobrze.. Na zabieg epilacji zdecydowałam się na rok przed wakacjami. Wykonywałam go w Centrum zdrowej skóry Damian w Warszawie. Wszystko przebiegło bardzo profesjonalnie.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny nie wiem czy jest teraz dobra pora na wykonanie depilacji laserowej bo po zabiegach trzeba raczej chować skórę przed słońcem. A teraz jest gorąco. Jednak jeśli chcecie się zapisać od jesieni to mogę polecic dobry gabinet w Krakowie, w ktorym sama miałam wykonaną depilację:
https://bonadea-krakow.net.pl/oferta/depilacja-laserowa/

Mianowicie tę klinikę. Zabieg trochę boli, ale dla efektów warto jest przecierpieć.

W klinice mają laser light sheer, ktory rzeczywiśćie daje trwałe oraz stałe efekty! Nie to co ipl.

Odnośnik do komentarza

ja depilowałam głównie okolice bikini w klinice dermed w Krakowie, na efekty nie narzekam, wręcz przeciwnie, w końcu nic nie odrasta, nie wrasta i nie kłuje. Zabieg jak najbardziej na plus no i do tego profesjonalna obsługa oraz mega korzystne ceny dla każdego

Odnośnik do komentarza
Gość Matilda

Polecam ten salon dziewczynom z Torunia: http://www.estetiqo.pl/, tutaj dzieją się cudza i wychodzi się z gładkimi nogami po pół godzinie :D Serio, zabieg trwa tak krótko, no i wizyt jest mniej niż przy tradycyjnym laserze. Po prostu ten laser Light Sheer to chyba jakaś nowoczesna forma depilacji, bo działa fenomenalnie. A sam zabieg jest całkiem komfortowy mimo moich obaw o ból 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...