Skocz do zawartości
Forum

Sucha skóra na nogach


Gość negraandzia

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mieszkam ze współlokatorkami i kąpiele wydają się być mało atrakcyjne - nie miałabym siły codziennie czyścić wanny. Ja mam mój scrub ze swedish spa z oriflame, do tego po kąpieli olejek. Niestety woda w stolicy strasznie wysusza skórę, nie obejdzie się bez codziennej pielęgnacji.
Odnośnik do komentarza
Gość SimplyNails
Ja używa olej kokosowy. Ma on bardzo szeroki zakres działania. Może być stosowany jako balsam do ciała, jako krem do rąk, jako balsam do masażu. Jest idealny do cery suchej i łuszczącej się, swędzącej. Najlepsze rezultaty można uzyskać wcierając olej w jeszcze wilgotna skórę, tuż po kąpieli.
Odnośnik do komentarza
Też mam bardzo suchą skórę, może nie jest to aż tak trudna sytuacja, jak u założycielki watku, ale problem istnieje. Póki co najlepszym balsamem, jakiego używałam i używam nadal jest balsam z masłem shea, a konkretnie firmy Institute Karite, bo one mają najlepszy skład. Inne takie balsamy niby mają w nazwie masło shea, ale warto sprawdzać skład, bo dopiero przy tej firmie zobaczyłam, jak dobrze może działać taki kosmetyk.
Odnośnik do komentarza
Gość angela079
Na moją suchą skórę fajnie ostatnio zadziałały kąpiele z użyciem mleczka nawilżającego Luksja Care pro. Naprawdę fajnie się rozprowadza i skóra się robi bardziej napięta, myślę że przez to że jest bardziej nawilżona. nie mam już na nogach czy rękach takich białych, suchych placków. Cena bardzo fajna więc po co wydawać nie wiadomo ile na żele.
Odnośnik do komentarza
Też znam to mleczko, kupiłam, bo było w niezłej promocji, niecałe 7 zł za 500 ml, ale sprawdziło się całkiem nieźle :) Wzięłam to z mleczkiem owsianym, bo najbardziej odpowiadał mi zapach, ale spróbuję te innych :) A Ty które masz?
Odnośnik do komentarza
Gość gierczymy
Ja taką przesuszoną skórę smaruję kremem regenerującym do ciała dermika passione body. Działa naprawdę świetnie nawet na skórę bardzo suchą. Do tego pięknie pachnie i po prostu miło się go używa.
Odnośnik do komentarza
Ja również mam suchą skórę na całym ciele - a szczególnie na nogach. Bez balsamów do ciała się nie obywa ;)
Ostatnio sprawiłam sobie świetny kosmetyk, aż się pochwalę :D Silnie odżywczy krem do ciała z masłem shea L'Occitane. Najpierw miałam miniaturkę, potem kupiłam sobie normalną objętość. Jest cudowny. Świetnie nawilża skórę, jest po nim bardzo delikatna, gładka, aż miło się dotyka ;)
Ma również świetny zapach. Balsam jest bardzo wydajny tak więc mimo niemałej ceny opłaca się.
Odnośnik do komentarza
Ja również mam suchą skórę na całym ciele - a szczególnie na nogach. Bez balsamów do ciała się nie obywa ;)
Ostatnio sprawiłam sobie świetny kosmetyk, aż się pochwalę :D Silnie odżywczy krem do ciała z masłem shea L'Occitane. Najpierw miałam miniaturkę, potem kupiłam sobie normalną objętość. Jest cudowny. Świetnie nawilża skórę, jest po nim bardzo delikatna, gładka, aż miło się dotyka ;)
Ma również świetny zapach. Balsam jest bardzo wydajny tak więc mimo niemałej ceny opłaca się.
Odnośnik do komentarza
Gość Melania92
Jeszcze oprócz balsamów, bardzo lubię masła do ciała, sa trochę gęstsze i wydajniejsze niz zwykły balsam... Moim idolem jest ostatnio masło czarna oliwka z bielendy, zawiera oliwę z oliwek i super nawilża, a ja ma duże problemy z suchą skorą...
Odnośnik do komentarza

Hildegard Braukmann ma genialne kosmetyki do suchej cery i tutaj wszystko powinno całkiem sprawnie działać. Moje doświadczenia z ich produktami są mega pozytywne. Powiedzmy, że udało się nam odmienić cerę bez specjalnych technik - wyłącznie podstawami.

Odnośnik do komentarza

Jest coś takiego jak krem witaminowy HB - powinien wam pomóc wszystko ogarnąć. Tutaj głównie chodzi o podstawową pielęgnację. U mnie udało się naprawdę uzyskać fajny efekt podstawowymi krokami. Cera gładsza, nawilżona, zdrowa, delikatna i oby tylko tak to wyglądało dalej.

Odnośnik do komentarza

ja na suchą skórę nie narzekam. smaruje na całe ciało olejek bio oil, który powoduje, że jest nawilżone i pachnące. stosowałam go również jak miałam problem z przebarwieniami na twarzy i dlatego już został moim stałym kosmetykiem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...