Skocz do zawartości
Forum

Sposób na blizny i rozstępy


Gość ala_najbor

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie byłem co do zabiegu w gabinecie szczególnie przekonany. Takie usuwanie blizn jest dramatycznie drogie. Lepiej w pierwszej kolejności przynajmniej spróbować jakichś specjalistycznych środków np. Contractubex. Moja blizna pooperacyjna jest już dzięki temu żelowi bliżej do zniknięcia niż była jeszcze kilka tygodni temu. 

Odnośnik do komentarza

Jak zaszłam w ciąże to pojawiły mi się rozstępy, ale szybko na to zareagowałam i smarowałam te miejsca kolagenem w żelu https://nanocosmetics.pl/produkt/kolagen-w-zelu-active-gel-pure-nanocollagen/ i udało się pozbyć tych niteczek które pojawiały się na ciele. Trzeba szybko reagować, bo inaczej może być ciężko się pozbyć tych zmian. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.10.2022 o 10:41, Anitka21 napisał:

A coś na stare rozstępy? Byłam dzieckiem, które mocno wyrosło w podstawówce i mam przez to teraz dużo rozstępów na plecach. Nic z tym nie zrobiłam wtedy, ale teraz bym już chciała

Im starsze blizny, rozstępy na ciele tym tak naprawdę ciężej jest je usunąć. Ale myślę że warto spróbować, wiele z preparatów na rynku nie jest szczególnie drogich więc to nie zaszkodzi. Wypróbuj może nawet ten Contractubex, który już tu ktoś proponował. Myślę, że nie skrzywdzi :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...