Skocz do zawartości
Forum

Depilacja miejsc intymnych


Gość wiki_fiki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wiki_fiki
czy depilujecie te miejsca. jeśli tak to jaką metoda.nie ukrywam, że mam dość żyletki ale boję się wosku użyć, bo nawet robiiąc sobie nogi woskiem potrafię się popłakać. czy depilujecie miejsca intymne i jeżeli tak to jak?
Odnośnik do komentarza
Kiedyś goliłam żyletką, ale podrażnienia tak mnie irytowały, że zdecydowałam się na depilację woskiem i jestem bardzo zadowolona, bo włosy odrastają co raz słabsze, co raz rzadsze no i jedna depilacja i mam na 3-4 tygodnie z głowy. Ja zawsze to robię w Spa Ce-Ce bo nie miałabym odwagi samej tego zrobić, a tak mam pewność, że będzie szybko i możliwie najmniej boleśnie.
Odnośnik do komentarza
W moim przypadku (bardzo niski próg bólu) wosk się nie sprawdza :-( choć wiem, że jest najbardziej trwały. Ale mogę coś poradzić dziewczynom, które się golą maszynkami i mają potem chrostki / zaczerwienienia- otóż ogolcie się normalnie maszynką wraz z pianką a potem nałóżcie grubą warstwe płynu do higieny intymnej na ogolone miejsca (ja używam akurat emulsji cleanic ale myślę, że i inne się sprawdzą) i tak zostawcie 3-4 min. A gwarantuje, że nie zobaczycie żadnych podrażnień!
Odnośnik do komentarza
ja normalnie uzywam zyletki ale co jakis czas ale raczej zadko wosku Najpierw zeby zmniejszyc bol i zeby właski były miększe przykładam termofor ktory ogrzewa i zmiekcza skore.. potem plastrami wyrywam ale to starczy tak na tydzien a kiedy włoski przebijaja sie przez skóre to troche poszczypuje xp i sie wrastaja no ale warto zeby na troche ponad tydz miec spokoj :D
Odnośnik do komentarza
Gość kasiulaaaasweet
Moja koleżanka depiluje woskiem bikini i nogi. Jest bardzo zadowolona z czasem włoski zaczęły się pojawiać rzadziej i da się to zauważyć, są słabsze. Ja chodzę na zabiegi do bioodnowy "saska" jest bardzo delikatna i doświadczona kosmetyczka. Teraz akurat trafiłam na pakiety promocyjne :) Bikini + nogi + pachy za 150zł - taniocha :) Polecam!
Odnośnik do komentarza
Blue_Sky niestety pani kosmetyczka będzie Cię oglądać jak Cię pan bóg stworzył i w dodatku w dziwnych pozycjach ;) Jeśli jesteś wstydliwa to nie jest to najlepsze rozwiązanie, bo trzeba przełamać barierę wstydu niemal jak u ginekologa.
Odnośnik do komentarza
ja depilowałam - za bolesne i dużo krwi, wyrywałam woskiem - głównie podrażnienia były problemem ale szybsze niż depilator. W obu przypadkach wlosy wrastały pod skóre co dodatkowo sprawiało kłopoty. Zyletka u mnie odpada bo wtedy to mam syfy i podraznienia. Od paru lat juz stosuje golarki elektrycznej, zzwyczaj depilator ma dwie koncówki - te ostrza nie są tak nisko jak w zyletce wiec nie podrazniaja skóry.
Byłam tez na laserze i to 6 razy - nie wiele pomogło, może na samym poczatku widziałam róznicę. To co prawda było pare lat temu a technika idzie do przodu, wiec moze teraz maja skutecnziejsze metody, ja jednak zaluje kasy ktora na ta depilacje wydalam.
Odnośnik do komentarza
Gość Krysia7801

Mam wrażenie, że depilacja woskiem to wybór kobiet, które nie mogą korzystać z lasera. Bo nie wyobrażam sobie, że miałabym się poddać torturom wyrywania włosów, kiedy po zabiegach epilacji laserowej wypadają one same... Ja robiłam epilację (serię 5 zabiegów) kilka sezonów temu w QClinique i od tamtej pory nie mam problemu z włoskami. Wystarczy co jakiś czas zabieg przypominający. Pojedynczy zabieg trwa ok. 20 min.

Odnośnik do komentarza

A ja wiem, czy takie drogie....  często salony robią promocję, no wydaje mi się, że 200 zł za bikini co 5 tygodni to nie aż tak dużo. Ale na prawdę są to dobrze zainwestowane pieniądze. Ja miałam duży i ciemny zarost dlatego nie zawahałam się i jestem już po zabiegach na nogi i bikini. Jestem z Warszawy i tam chodzę do salonu https://www.depicare.pl/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...