Skocz do zawartości
Forum

Jaki jest wpływ amfetaminy na wynik testu ciążowego?


Gość Caren20

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!.. Mam duzy problem...Przez ostatni czas zdarzalo mi sie zazywac amfetamine,Nie duzo,i nie nalogowo..Ale wydaje mi sie,ze jestem od paru tyg w ciazy,ostatnia miesiaczke mialam 29 Grudnia..robilam sobie 4 testy juz i wychodzily negatywne...Bylam na pogotowiu dzisiaj bo zaczelam krwawic i zauwazylam(rzadka,bardzo ciemna krew,skrzepy nie wielkie,i zylki czerwone bardzo cieniutke,lekkie pobolewanie brzucha)Teraz krew ustapila)Na pogotowi zrobili mi test po przez mocz,wyszedl negatywny,wyslali mnie do szpitala..tez wyszedl test negatywny,pobrali mi krew i kazali jutro zadzwonic.....Dziwne prawda?Dziwi mnie to dlatego ze czuje sie jak w ciazy,piersi mi bardzo urosly(i jest wydzielina mleczna-lepka w prawej piersi..ten caly miesiac sluz mialam bardzo gesty, mleczny i w duzych ilosciach,tylko taki sluz mialam w tym miesiacu wogule mi sie nie zmienial..I teraz sie martwie,czy to bylo poronienie(Poronilam 2 lata temu w 14 tyg),czy poprostu jestem w ciazy ale pojawilo mi sie krwawienie ze skrzepami,a test wychodzi negatywny po przez anfetamine....Wydaje mi sie,ze to jest wlasnie to,ze organizm nie wykrywa hormonu Hcg po zazywaniu amfy....i zastanawiam sie teraz,czy badanie krwi tez wyjdzie negatywne mimo tego ze jestem w ciazy,czy amfetamina ma wplyw na to? Acha podczas krwawienia w rzadkiej krwi i skrzepow zauwazylam 3 male takie biale blonki,jak by 3 malusienkie zarodki. Nie wiem co mam juz myslec,boje sie Dodam jeszcze ,ze mozliwe jest ze to jest ciaza mnoga i 5 tydz..ale nie powiem czemu tak uwazam bo to moze sie wydac dziwne.. Pozdrawian I czekam na odpowiedz:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...