Skocz do zawartości
Forum

Samoopalacze


Gość atena102

Rekomendowane odpowiedzi

Ja niestety nie mogę się opalać a nie chcę wyglądać jak "córka młynarza", postanowiłam zainwestować w dobry samoopalacz. W Saphorze znalazłam serię Sun Fan firmy Pat&Rub, jest w niej balsam samoopalający ze składników naturalnych. Patrzyłam na ich stronę internetową, aby upewnić się czy te kosmetyki faktycznie są naturalne. No i rzeczywiście składniki tego balsamu posiadają certyfikaty ekologiczne skład jest opisany same olejki, wyciągi, ekstrakty z różnych roślin. Balsam ładnie sie wchłania, nie pozostawia smug, a opalenizna bardzo naturalnie wygląda.
Odnośnik do komentarza
Gejsza nie znam tej firmy Pat&Rub a bardzo mnie zaciekawiło, że jak piszesz są ze składników naturalnych. Naprawdę nie zostawiają smug? Bo to jest najgorsze w samoopalaczach ,że często zostawiają smugi. :( Czy bardzo drogi jest ten samoopalacz i czy to krem, czy balsam?
Odnośnik do komentarza
Gość blondyneczka_83
A już myślałam, że jestem jedyną osobniczką stosującą kosmetyki Pat&Rub :P Jak się okazuje, to jednak są ich zwolenniczki ;)
Ja w sumie nie mogę nic powiedzieć o tym samoopalaczu, bo go nigdy nie używalam, ale mogę się wypowiedzieć w kwestii balsamu kojąco/rozświetlającego po opalaniu. Od czasu do czasu chodzę na solarium, a później "balsamuje" się własnie tym naturalnym balsamikiem. Rewelacja po prostu!
Nie dość, że ma delikatny zapach, to jeszcze jest mega wydajny, no i te złote drobinki, które się świecą - ten balsam byłby dobry na randkę :D wraz ze śniadaniem hehehe :lol:
Kupiłam go z 3 tygodnie temu w Sephorze i o ile się nie mylę, to on około 80-85 zł kosztował. Może cena nie jest najniższa, ale na prawdę warto, bo jest wydajny i delikatny.
Odnośnik do komentarza
Gość sweet_joint
A ja zamiast samoopalacza chodze na opalanie natryskowe VersaSpa w kabinie, które pewnie działa na tej samej zasadzie co sammoopalacze;)
Skóra pokryta jest równomiernie i jewzcze nigdy nie maiałam smóg... Takie opalanie kosztuje 30zł i starcza na ok 2 tygodnie;) Polecam wszystkim zamiast wsmarowywania samoopalaczy co trzeci dzień;)
A co do tego balsamu po opalaniu Pat&Rub to sama jestem ciekawa, wiec pewnie zakupie go w najbliższym czasie;)
Odnośnik do komentarza
Gość blondyneczka_83
Kurcze jak ja żałuję, że u mniej w mieście nie ma opalanie natryskowego :( A uwierzcie, że nie chce mi się jeździć 25km do innego miasta specjalnie na zabieg, bo ja wydam więcej na benzynę niż na to opalanie :(

Samoopalaczami to ja nie mam cierpliwości się smarować, a poza tym uważam, że to jest sztuczne :) Z solarium korzystam sporadycznie. Na przykład ostatni raz byłam jakieś 1,5 miesiąca temu i zaczynam już przypominać córkę młynarza :) Dlatego też właśnie smaruje się tym balsamem pat&rub, który nadaje skórze świetny odcień i jest lekki, nie klei się i subtelnie pachnie, także zapach nie gryzie się z perfumami.
Odnośnik do komentarza
Gość blondyneczka_83
Ja z Flosleku to tylko stosuje żel ze świetlikiem i babką pod oczy, bo przez siedzenie przy kompie (taka praca) dorobiłam się worków pod oczami :( żel ten jest świetny i daje radę.
Jednak ja, tak jak już pisałam wcześniej stosuję wyłącznie balsam do ciała pat&rub, ponieważ pozostawia on nietłustą warstwę, jest trwały, nadaje skórze zdrowy odcień, a i nawet jak wychodzę spod prysznica, to dalej się świecę :) Naprawdę polecam :)
Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka7777
Ja osobiście nie cierpię samoopalaczy ani solarium wolę naturalne słoneczko. Jednak moja siostra używa Balsam do ciała samoopalający Pat&Rub przed wyjściem na imprezę i trzeba przyznać, że ładnie wygląda po posmarowaniu się nim. Nie też żadnych smug.
Odnośnik do komentarza
Gość blondyneczka_83
A czy ten samoopalacz pat&rub długo się utrzymuje na skórze? Co ile trzeba powtarzać aplikacje tego kosmetyku?

Jakby nie patrzeć, to od stosowania samoopalacza nie dostaniemy raka, ewentualnie plamy, które prędzej czy później zejdą ;)
Odnośnik do komentarza
Gość wiki5025
ja żeby używać samoopalczy na całym ciele to najpierw smaruje sobie brzuch i sprawdzam jaki jest efekt bo wiele razy wyglądałam jak nie dojrzała pomarańcza teraz jestem na etapie używania samoopalacza z mary cohr opalenizna jest lekko brązowa i długo się utrzymuje a co ważne nie ma zacieków.
Odnośnik do komentarza
Gość honeydaniels
A używał ktoś kosmetyków Palmers? Mają w swojej ofercie kosmetyki na bazie masła kakaowego, świetnie pachną. Mają tam taki samoopalacz, ładnie i szybko się wchłania, więc wydaje mi się, że dobry byłby dla tych, którym się spieszy tak jak mi :)
Odnośnik do komentarza

Ja dwa miesiące temu kupiłam Minetan caramel tanning w piance i świetnie się sprawdził. Mam jasną cerę, a ten akurat daje efekt lekkiej opalenizny, także bardzo mi pasuje. Ładnie się nakładał, jedynie cena dość spora, ale to już indywidualna kwestia oraz tego jak często się używa samoopalacz. Od siebie polecam również przejrzeć 10 polecanych samoopalaczy https://soestetic.pl/najlepszy-samoopalacz-ranking - może to coś pomoże przy wyborze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...