Skocz do zawartości
Forum

Balsamy...


Gość perelka__Sweet

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o wyszczuplanie to nie wiem, ale odzywka do pielęgnacji skóry Nonabase mnie zachwyciła. Nie mam suchej skóry, a miałam z tym straszne problemy. Swędziało, piekło i jeszcze się czrwieniło....Teraz jest lepiej... mogę porównać kosmetyki jakością do Vichy, a jest znaaaacznie taniej. polecam...aaa...tylko w aptekach:)
Odnośnik do komentarza
ja polecam krem wyszczuplający i antycellulitowy Flosleku. Jest niedrogi i przy regularnym stosowaniu naprawdę widać efekty. W serii antycellulitowej są jeszcze inne preparaty, m.in peeling i spray modelująco-wyszczuplający. Naprawdę fajne kosmetyki.
Odnośnik do komentarza
Ja używam kremu antycellulitowego z AA. W przezroczystej butelce, zielony. Bardzo dobrze nawilża i napina skórę a do tego wyszczupla. I ładnie pachnie. Co jakiś czas testuję inne, ale ten dotąd najbardziej mi spasował.
Odnośnik do komentarza
Gość lenka8990
Greenland napisał/a:
millena napisał/a:
zalezy ile dla ciebie znaczy niedrogi. duża butla 400ml Garniera kosztuje w promocji 17 zł. jakość całkiem dobra więc polecam - taka żółta ujędrniająca.

Popieram.

Również popieram:)
Odnośnik do komentarza
Słyszałyście o balsamach w kostkach? Znalazłam coś takiego w Mydlarni u Franciszka. Korci mnie żeby sobie kupić. Z opisu na stronie wynika, że to znakomity kosmetyk, idealnie nawilża skórę, która staje się aksamitna w dotyku. Świetna rzecz, zamawiam jak nic.
Odnośnik do komentarza
Szprotka napisał/a:
Myślałam bardziej o jakimś dobrze nawilżającym, po prostu po wakacjach moja skóra jest trochę bardziej sucha niż zwykle, ale nie sądzę że będą tu potrzebne jakieś apteczne balsamy


najlepiej, zeby nawilzal i jeszcze ladnie pachnila :d
bo te aptecznie niestety nie zawsze maja ta druga ceche.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...