Skocz do zawartości
Forum

Peeling kawowy na cellulit


Gość beacia3

Rekomendowane odpowiedzi

Mój zaufany sklep internetowy od peelingów dla cery tłustej, mieszanej https://e-naturalne.pl/pl/p/Peeling-AHA-30/1276. U mnie do końca nie wiadomo, prawdopodobnie coś na granicy tłustej i mieszanej, a akurat kwasami robię terapię od dawna i praktycznie niczego więcej nie używam w zakresie głębokiej pielęgnacji. Tutaj akurat ekstrakty owocowe, czuć migdałem, cytryną. Po peelingu skórę łagodzisz dobrymi kremami i masz wyniki. Takie podejście najbardziej polecam.

Odnośnik do komentarza

Ja robie sama w domu- fusy z kawy dodaje do balsamu odżywczo- ujędrnajacego i smaruje mocno rekawicą. Zostawiam na troche  i zmywam. Potem zimny i ciepły prysznic i na koneic mój uędrniajacy cud - OLEJEK BUSAJNA kty ujędrnia i wygładza skrę i pozbywa też celulitu . generalnie juz nie mam ale profilaktycznie raz na 2 tygodnie piling stosuje ale busajną smaruje cały czas, bo skóa jest po nim rewelaacyjna i odmłodniona

Odnośnik do komentarza

Sauna poprawia wygląd skóry,oczyszcza , wygładza i ujędrnia. Piersi też stają się bardziej jędrne,gładkie i kształtne. Najlepiej gdy korzystamy z niej nago,wtedy efekty są widoczne na całym naszym ciele.Wtedy skóra w całości jest wystawiana na wysoką temperaturę i organizm całą swoją powierzchnią się oczyszcza usuwając razem z potem szkodliwe substancje. Po saunie najlepiej schłodzić się w zimnym basenie,to też bardzo dobre jest dla naszego zdrowia ?

Odnośnik do komentarza

Sauna nago jest świetna aby poprawić jędrność i wygląd skóry. Oprócz tego że gdy korzystamy z niej systematycznie skóra staje się bardziej lśniąca,gładka i sprężysta to piersi poprawiają swój kształt i jakby delikatnie się unoszą i powiększają gdy korzystamy systematycznie po saunie z zimnych kąpieli.

Odnośnik do komentarza

Sauna nago jest świetna aby poprawić jędrność i gładkość skóry, sprawia że staje się lśniąca i  pomaga  pozbyć razem z potem toksyn. Polecam także nagie opalanie, przyjemność jest wielka,a ciało ślicznie wygląda jak jest opalone w całości.

Odnośnik do komentarza

Saunę i opalanie nago polecam. Skóra wtedy ślicznie się prezentuje,staje się bardziej jędrna, lśniąca i gładka. Gdy jesteśmy nago to Toksyny są uwalnianie z naszego ciała całą jego powierzchnią. Ze stanika zrezygnowałam kilka lat temu i to chyba była najlepsza decyzja. Piersi stały się jakby trochę większe, bardziej kształtne i wcale nie opadają,wręcz przeciwnie uniosły się trochę w górę.Nic mnie nie ciągnie, nie ciśnienie i nie ociera. Polecam, warto spróbować.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...