Skocz do zawartości
Forum

Peeling kawowy na cellulit


Gość beacia3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość honeydaniels
Nigdy nie robiłam. Jak to działa? Lubię bardzo takie kosmetyki jak nie tylko działają, ale i jak dobrze pachną, wtedy walka z wszelkimi mankamentami jest przyjemniejsza. :) Jak pachnie tak dobrze, jak kosmetyki z Body Shopu to chcę to! :)
Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszkaaka
cofeina działa na cellulit, nawet kremy są z tym składnikiem, także można od czasu do czasu zrobić sobie taki prawie darmowy peeling kawowy - po prostu z fusów po kawie. Ja zrobiłam sobie parę razy, skora jest gładka i przyjemna w dotyku, podobno coffeina burzy te komórki tłuszczowe ale to pewnie trzeba dlugo uzywac zeby byly efekty ...
Odnośnik do komentarza
Zabiegi na pewno są pomocne przy walce z cellulitem, ale wydaje mi się, że całkowicie skórki pomarańczowej nie usuną. Skuteczne są bardziej kompleksowe działania, np. takie jak proponuje stop-cellulit, czyli odpowiednia dieta, suplementacja oraz terapia falą akustyczną. Takie zaatakowanie cellulitu działa o wiele skuteczniej niż zwykłe zabiegi.
Odnośnik do komentarza
Polecam wam inny peeling, skuteczny i wartościowy. Chodzi o HB Jeunesse. Poza tym, że oczyszcza skórę, to przy okazji jej nie podrażnia. Działa ;-) Kosmetyk macie na zdjęciu - łatwo znaleźć w sieci. W drogeriach nie widziałam:
Odnośnik do komentarza
Jeśli chodzi o cellulit to w Primaverze w Jastrzębiej Górze mają fajny zabieg wyszczuplający z algami termoaktywnymi, ponoć daje świetne efekty. No, ale oczywiście peeling kawowy to zdecydowanie klasyk bo na cellulit kofeina działa chyba najlepiej. A swoją drogą, wiecie, że picie kawy z mlekiem przyczynia się do powstawania cellulitu?
Odnośnik do komentarza
Ja pisałam chyba kilkukrotnie w innych wątkach - też stosowałam, w wersji kawa+olej rzepakowy (ma dużo witaminy E, jest tani i nie pachnę po nim jak frytka), czasami z dodatkiem soku z cytryny i miodu - efekty super, więc polecam każdemu :)
Odnośnik do komentarza
Gość Hibiskus012
działa świetnie :) chociaż ja dla lepszego i szybszego efektu działam też od środka i łykam detocell, skórę mam teraz świetną, jędrną i gładką, cellulit prawie niewidoczny, jeszcze miesiąc i będzie na prawdę super :)
Odnośnik do komentarza
Dzięki. Sprawdzę ten peeling. Momentami mam naprawdę dosyć testowania kosmetyków, bo kupuję kolejne produkty, po czym okazuje się, że żaden z nich kompletnie nic nie daje.
Najgorsze, że najczęściej takie problemy pojawiają się przy kupowaniu kosmetyków tych najbardziej znanych marek...
Odnośnik do komentarza

U mnie w tej chwili suplementy odpadają, bo karmię piersią, A jak wiadomo przy niemowlaku czasu brakuje, więc i ćwiczenia poszły w odstawkę :/ Ale za to zainwestowałam w lepsze kosmetyki :) Trochę zapłaciłam, ale są tego warte, bo efekty już po miesiącu regularnego stosowania bardzo mnie zaskoczyły :) Balsamu używam codziennie, a peelingu 1-2 razy w tygodniu, skóra jest bardzo dobrze nawilżona, gładka i cellulit wyraźnie mniejszy :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 8.05.2010 o 15:54, Gość koala napisał:

naprawe kofeina pomaga spalać tłuszcz?! ?
no ja musze powiedzieć ze też borykam się z cellulitem ale o kawie nie słyszałam ani o tym kremie z kofeiną...
będę musiała to wypróbowac ?

Tak zgadza się kawa i np cynamon działa rozgrzewająco, działa dobrze na celluit

A i może nie kawowa ale polecam Arganową maskę peelingującą do twarzy 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...