Skocz do zawartości
Forum

Peeling kawowy na cellulit


Gość beacia3

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy nie robiłam peelingu w domu, ale znam fajny kakaowy, który jest niezwykle przyjemny w użyciu: Muesli Peelingujące do ciała
z ziarnem kakaowca i kryształkami cukru Erisa. Oczywiście polecam, tylko nie zjedzcie go;)
Odnośnik do komentarza
Gość younglady
Robiłam kiedyś sobie peeling kawowy ale to bardziej z tego powodu, że uwielbiam zapach kawy :) Ostatnio natomiast odkryłam super kosmetyki SAVON NOIR (w mydlarni u Franciszka mają takie cuda), z których można robić sobie swoje własne peelingi i maski do ciała, polecam gorąco bo to jest fantastyczne :)
Odnośnik do komentarza
taki peeling jest faktycznie bardzo dobry sama go kiedyś stosowałam, ale muszę powiedzieć, że jeszcze bardzo dobry jeśli chodzi o walkę z cellulitem są masaże;) czy wy też staracie się masować, żeby mieć ładne i piękne uda???:) czy może chodzicie na jakieś specjalistyczne masaże do gabinetów kosmetycznych??
Odnośnik do komentarza
Gość matrioszka
Peeling kawowy robi się tak jak napisała karorina - kilka łyżeczek kawy trzeba zaparzyć w bardzo małej ilości wody, ja dodawałam do tego czasem troszeczkę oliwki. Faktycznie brudzi, ale bardzo dobrze usuwa martwy naskórek i pozostawia skórę napiętą. Dobrze potem wklepać porządny balsam ujędrniający.
Odnośnik do komentarza
Gość mrowcia_zet
Nie wiem czy to dlatego, ze jestem kawopijaca i po prostu kocham zapach kawy ale peeling kawowy jest moim absolutnie ulubionym. Ostanio podczas wizyty u koleżanki w Warszawie pozwoliłyśmy sobie na małe szaleśntwo i poszłyśmy do Spa Ce-Ce na taki peeling. Nie dosc, ze skora byla gladka i jedrna to jeszcze cudowne poczucie odprezenia. Bardzo polecam takie male przyjemnosci bo potrafia poprawic samopoczucie na dlugo.
Odnośnik do komentarza
Podobno taki peeling z kawą i brązowym cukrem znakomicie działa na skórę i likwiduje cellulit. Poza tym taki peeling znakomicie nawilża skórę. Najlepiej kupować takie kosmetyki w sklepach z naturalnymi środkami do pielęgnacji skóry - moim zdaniem tego typu kosmetyki są lepsze jakościowo.
Odnośnik do komentarza
Peeling kawowy?
Opowiadała mim o nim znajoma, która jakiś czas temu była w Primavera SPA. tam własnie zafundowała sobie taki zabieg i mówiła, że skóra jej niesamowicie po nim odzyła. Trzeba bedzoe wypróbować :)
Odnośnik do komentarza
Ja już kiedyś gdzieś czytałam i słyszałam o Primavera. Wicie strasznie chciałabym tam pojechać na zabieg, w którym wykorzystuje się czekoladę. Oj marzy mi się taki czekoladowy masaż bo działa nie tylko na skórę ale też na zmysły;)
Czy któraś z was już była na takim zabiegu i może się ze mną podzielić wrażeniami??
Odnośnik do komentarza
Myślę podobnie, a mianowicie, że peeling kawowy cellulitu nie zmniejszy, ale uczyni naszą skórę o niebo delikatniejszą. Poza tym pachnie zjawiskowo :rol:
A co do Primavera SPA, to u nich mozna zrobić niesamowity peeling Miodowo – orzechowy peeling całego ciała. Pachnie tak, ze później 9 na 10 facetów na ulicy sie za toba ogląda :D:D:D
Odnośnik do komentarza
Ja też słyszałam, że bardzo dobrze na skórę i walkę z cellulitem działa peeling kawowy. Owszem można się zaopatrzyć w taki gotowy z jakiegoś sklepu, ale jeśli ktoś lubi pić kawę parzoną to myślę, że może śmiało wykorzystać fusy do tego, żeby sobie zrobić taki peeling w domu.
Ja sama kiedyś stosowałam taki domowy specyfik i faktycznie moje nóżki były gładsze.
Odnośnik do komentarza
Nóżki? A to tylko na nóżki sie taki peeling stosuje? Chyba nie, prawda?
Ja bym chciała na plecki i dekolt.
Macie jakiś przepis?
Chociaz nie trzeba coś znalazłam :):)

* zwykła folia spożywcza
* 12 łyżek kawy mielonej
* 1 łyżka imbiru mielonego
* 12 łyżek cynamonu mielonego (2,5 paczki)
* krem ujędrniający lub nawilżający, oliwka
Odnośnik do komentarza
Ale co kofeina ma takiego w sobie, że działa na cellulit?
Jak to działa? jakoś nie potrafię się sama do tego przekonać.
I nie wiem czy lepiej pozwolic specjaliscie się nam zająć.
Zaczyna się robić coraz cieplej. Wypad do primavera spa w jastrzebiej górze może być baaaardzo przyjemny i relaksujący. Poza tym mozna całą rodzinke ze sobą zabrac. Dzieciaki mają się gdzie tam bawić :)
Odnośnik do komentarza
Gość sarenka_2907
kofeina przyspiesza spalanie tłuszczu, bo cellulit to właśnie grudeczki tłuszczu zalegające pod skórą, które się odłożyły. Ciężko te grudeczki spalić ale walka z każdej strony przyczynia się do ich osłąbienia, rozbicia i zaniku :D stosuj peelingi domowe masaże, kup dobry krem i na razie oszczędź na spa. jak wszystko zawiedzie wtedy pojedziesz :)
Odnośnik do komentarza
Gość sarenka_2907
Vichy organizuje na swojej stronie www.vichyconsult.pl konsultacje z dr n.
med. Sylwia Lipko - Godlewska na chacie o walce z cellulitem. Jutro tj 6 maja od godziny 14 do 15.
Warto skorzystać i poznać lepiej swoją skórę. Pamiętam mieli już taką akcje skorzystałam i dowiedziałam się ciekawych rzeczy!
Odnośnik do komentarza
Gość intimila
peeling kawowy swietna sprawa wspomagajaco wwlace z cellulitem. poza tym zapach kawy dziala na mnie tak pobudzajaco. do warto stosowac krem, ktory tez zawiera kofeine, duzo kremow ma ja w skladzie, ja ze sprawdzonych moge polecic vichy celludestock.
Odnośnik do komentarza
Gość sarenka_2907
dokładnie tak i ja też mogę polecić Celludestock :) używam już od ponad miesiąca i świetne efekty! skóra jest napięta, mniej grud tłuszczu czyli bardziej gładziutka, super nawilżona! Smaruje się 2 razy dziennie, krem ma lekką konsystencje i dobrze się wchłania więc nie potrzeba na to dużo czasu :)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...