Skocz do zawartości
Forum

Sposoby na cellulit


Gość Pusio

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Monikas

Najlepsze efekty daje nam możliwość korzystania systematycznie z sauny.Najlepiej gdy korzystamy z niej nago. Wtedy skóra całą swoją powierzchnią uwalnia toksyny z organizmu.Dodatkowo piersi stają się bardziej jędrne i kształtne a skóra gładka i lśniąca. Wydaje mi się też że po kilku miesiącach korzystania z sauny są jakby delikatnie większe ?

Odnośnik do komentarza

Sauna poprawia wygląd skóry,oczyszcza , wygładza i ujędrnia. Piersi też stają się bardziej jędrne,gładkie i kształtne. Najlepiej gdy korzystamy z niej nago,wtedy efekty są widoczne na całym naszym ciele.Wtedy skóra w całości jest wystawiana na wysoką temperaturę i organizm całą swoją powierzchnią się oczyszcza usuwając razem z potem szkodliwe substancje. Po saunie najlepiej schłodzić się w zimnym basenie,to też bardzo dobre jest dla naszego organizmu ?

Odnośnik do komentarza

Saunę i opalanie nago polecam. Skóra wtedy ślicznie się prezentuje,staje się bardziej jędrna, lśniąca i gładka. Gdy jesteśmy nago to Toksyny są uwalnianie z naszego ciała całą jego powierzchnią. Ze stanika zrezygnowałam kilka lat temu i to chyba była najlepsza decyzja. Piersi stały się jakby trochę większe, bardziej kształtne i wcale nie opadają,wręcz przeciwnie uniosły się trochę w górę.Nic mnie nie ciągnie, nie ciśnienie i nie ociera. Polecam, warto spróbować.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio odkryłam że sauna bardzo pomaga pozbyć się cellulitu. Gdy korzystamy z niej regularnie, najlepiej nago, wtedy skóra całą swoją powierzchnią odprowadza toksyny z organizmu. Bardzo dobrze też działa na skórę i piersi. Polecam, stosowałam balsamy i kremy,ale efektów takich jak po saunie nie miałam.

Odnośnik do komentarza

Polecam, mi sauna też bardzo pomogła poprawić wygląd skóry. Warto korzystać systematycznie, oprócz tego że pozbyłam się cellulitu to piersi stały się jakby delikatnie większe,poprawił się też ich kształt i odzyskały jędrność. Na własnej skórze się przekonałam że chodzenie bez stanika jest bardzo dobre dla piersi. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...