Skocz do zawartości
Forum

depilacja


Gość sabinka1590

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zadowolona11

Mnie od depilacji jednorazówka odstraszała perspektywa że następnego dnia bede miała już odrosty:-( Kupiłam depilator, ale bolało. Teraz zaopatrzyłam sie w Brauna IPL, który dziala na włoski światłem. No bajka-nic nie boli a efekty juz widze.

Odnośnik do komentarza
Gość nieznajoma777

No własnie słyszałam o tym Braunie. Chcemy z sistra kupić na połowe. Jak sie sprawdzi to kupimy druga i każda bedzie miała dla siebie. Dla mnie najważnniejsze jest to, że nie boli i to że włoski są coraz słabsze.

Odnośnik do komentarza

robiłam sobie przez kilka miesięcy zwykłym depilatorem nogi i jakoś nie mogłam się przyzwyczaić do bólu, przerzuciłam się na ipl babyliss, o bólu zapomniałam :) można sobie dopasować do karnacji i też do wrażliwsych miejsc jest druga nasadka, kilka zabiegów już za mną a efekt już jest

Odnośnik do komentarza
Gość HairShine

A ja tam zdecydowanie polecam depilacje laserowa . raz a porządnie ;) Miałąm depilacje laserową nóg oraz okolic bikini w klinice miracki w warszawie . 4 powtórzenia ;) skóra jest cały czas chłodzona ;) więc nie ma mowy o jakichs poparzeniach itd ;)

Odnośnik do komentarza

Kremy do depilacji nie są skuteczne.... Po pierwsze ich dzialanie nie jest dużo dłuższe niż działanie maszynki. Po drugiej jest to czysta chemia oraz nie wpływają dobrze na skóre.Osobiscie nie lubie równiez ich zapachu bo mi śmierdzi. Jesli podliczycie sobie to ile wydawaliście na te wszystkie maszynki oraz na kremy depilacyjne to wyjdzie dość duża sumka. Nie lepiej jest zastanowić sie nad depilacją laserowa? Depilacja taka jako jedyna daje trwałe efekty.
VectusGdynia Depilacja Laserowa
ul. Powstania Styczniowego 22/2a
81-519 Gdynia
Rejestracja: 58 506 65 94
Polecam ten gabinet w Gdyni. Na stronie opisane jest czemu taka depilacja jest skuteczna: http://depilacjavectus.pl/

Odnośnik do komentarza
Gość Dominika3355

Przez długi czas stosowałam depilatory, efekty były ale wiadomo po miesiącu czynność musiałam powtarzać. Postanowiłam odłożyć trochę kasy i wybrać się na laserową depilację bikini. Jestem bardzo zadowolona z rezultatów zabiegu. Po 6 wizytach w salonie moja skóra jest idealnie gładka, a po włoskach nie ma śladu. Skorzystałam z salonu Laser Delux w Kielcach https://www.laserdelux.pl/kielce/depilacja-laserowa. Polecam to miejsce.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...