Skocz do zawartości
Forum

Lakiery hybrydowe


Gość martanowa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość chillout
Konieczna jest lampa UV. Ja miałam hybrydę z mollona i trzymała mi się 3 tygodnie. Kolor nie blaknie, nie odpryskuje, no rewelacja. A z normalnymi lakierami to mam tak, że każdy wytrzymuje mi na paznkiciach średnio 1 dzień. Dlatego też hybryda stała się dla mnie wybawieniem. Polecam
Swoją drogą, że nie są to takie lakiery, ani tanie akcesoria
Odnośnik do komentarza
chillout napisał/a:
Ale jeśli chce się robić hybrydę częściej niż 2- 3 razy w życiu to warto się wyposażyć we własny sprzęt, bo u ksometyczki się zwyczajnie nie opłaca



Nie zgadzam się z tobą. Lakier kosztuje koło 100zł dotego baza i top to następne 200zł plus lampa itd. Nie wyobrażam sobie malowania paznokci na jeden kolor a trudno zainwestować w lakiery 1000zł więc pozostaje manicure i pedicure u kosmetyczki.
Odnośnik do komentarza

Też zastanawiam się nad nałożeniem lakieru hybrydowego. Słyszałyście może o takim: Neonail Mono UV 3w1?
Zastanawiam mnie sprawa zmywania lakieru - czy pomimo, że lakier jest trwalszy i lepszy to czy zmywacz nie zniszczy bardziej płytki paznokciowej?

Odnośnik do komentarza

Te same hybrydy new nails od bardzo dawna - nie ma z nimi żadnych problemów, lakiery są ok, paznokcie wyglądają zdrowo, ładnie i estetycznie. Oczywiście wszystko wymaga tutaj stosowania kosmetyków odpowiedniej jakości. To podstawa.

Odnośnik do komentarza

Swego czasu robiłam sobie sama hybrydki, używałam lakierów semilac, natomiast ze względu na nawał pracy i wogóle nie chce mi się w to bawić i robi mi koleżanka, też używa semilac, uważam że są to bardzo dobre lakiery hybrydowe i cena też przystępna.

Odnośnik do komentarza

Jak zaczynałam swoją przygodę z semilacami, to też się bałam, że sobie nie poradzę, a malowanie okazało się bardzo proste, jak nabierze się wprawy, to już w ogóle jest ok. Ostatnio stwierdziłam, że jestem uzależniona od hybryd, mam w swojej kolekcji już 19 semilaców :D i to na pewno nie koniec, bo paletę kolorów maja boska :-)

Odnośnik do komentarza
Gość Telimera

A widziałyście nowe kolory w palecie hybryd Semilac? Rany, ja wczoraj weszłam na stronę i znów zamówiłam sobie trzy kolejne kolory:) Czekam na przesyłkę i będę szaleć z kolorami. Akurat przed wakacjami, będę miała piękne paznokcie nad morzem :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...