Skocz do zawartości
Forum

Jakie manicure polecacie?


Gość Berenika26

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Berenika26
pytanie jak w temacie. Pojawia się wiele nowych odmian, pomysłów, ja przyznaję, że moje paznokcie nie często oddaję w ręce kosmetyczki i chcę to zmienić. Tipsy to nie dla mnie, ogólnie mam ładne paznokcie, ale trochę zaniedbane. Co nada im ładny wygląd?
Odnośnik do komentarza
Gość nisia123456
ja nie robie nic specjalnego z moimi paznokciami i osobiscie uwazam, ze sa ladne i zdrowe :) maluje je zwyklym lakierem, zmywam zwyklym zmywaczem z witaminami AiE i tyle ;) widocznie jem duzo witamin w pokarmach ;)
Odnośnik do komentarza
Na pewno nie polecałabym tipsów, bo to chyba najgorsze, co możesz zrobić swoim paznokciom, wiem z doświadczenia. Długo zajęło mi doprowadzenie ich do normalnego stanu po przygodzie z tipsami.
Od pewnego czasu robię sobie akryle i jestem zadowolona. Słyszałam też o manicure japońskim, że podobno taki świetny, ale nie miałam okazji sprawdzić, bo u mnie w salonie go nie robią.
Odnośnik do komentarza
Gość nisia123456
oj tak, tipsy to zdecydowanie cos najgorszego co mozna sobie zrobic. Ja tak jak pisalam, nie robie nic specjalnego z paznokciami, ale za kilka miesiecy wychodze za maz... no i na slub chce zrobic cos ladnego z paznokietkami, ale na pewno nie tipsy. moze manicure japonski ? co o nim myslicie ?
Odnośnik do komentarza
Gość angela079
mnie się bardzo podoba i uważam że jest najbardziej naturalny manicure hybrydowy. Obecnie bardzo popularny i napewno tańszy niż inny choć zapewne jest to związane z jakością używanych lakierów. Wiem że np. GELeration z Jessica cosmetics są super jakości i napewno mocno wytrzymałe tak do 21 dni są na paznokciu.
Odnośnik do komentarza
Gość kukuryku
zdecydowanie hybrydowy manicure. Wygląda normalnie tzn naturalnie, a nie jakieś prostokątne, długie szpony, którymi nie da się nic zrobić. Sama nie należę do grona dziewczyn, które mają ładne paznokcie, ale od kiedy zaczęłam robić taki rodzaj manicure jestem zadowolona, niektóre koleżanki nawet nie rozpoznają, że to nie są moje naturalne paznokcie, tak dokładnie i ładnie mam zrobione:D
Odnośnik do komentarza
Ja robiłam manicure hybrydowy w Salonie Chantal w Warszawie.Nie wyobrażam sobie zrobienia tego w innym salonie.Miła obsługa,ceny nie pamiętam,ale nie było to bardzo drogie.Manicure był zrobiony po prostu perfekcyjnie i przede wszystkim nie zniszczył mi paznokci.
Odnośnik do komentarza
O tym japońskim ogladałam kiedyś program, poleruje się paznokcie, potem nakłada specjalną pastę z witaminami a potem nakłada sie jakiś puder, daje bardzo ładny naturalny efekt. Ale w hybrydach, to w sumie nie wiem o co chodzi. Nakleja sie coś na paznokcie czy maluje? Jak długo się trzyma?
Odnośnik do komentarza
Ja korzystam z lakierów hybrydowych New Nails. Długo miałam problemy z paznokciami - teraz wyglądają już one całkowicie normalnie. Lakiery hybrydowe zapewniają mi przede wszystkim utrzymanie paznokci w należytym stanie. To co na nich stworzę zaraz nie odpada, lecz się utrzymuje i właśnie dla mnie ma to kluczowe znaczenie.
Odnośnik do komentarza
Gość SimplyNails
Dłonie są wizytówka kobiety także bardzo ważne ,aby pazurki też były zadbane. Jak już paznokcie odrosną to wtedy można im nadać ładny kształt poprzez piłowanie, usuwa się skórki. Dodatkowo można kupić sobie jakieś suplementy na wzmocnienie paznokci i odżywki do paznokci. A potem to już tylko malujesz ulubionym lakierem i cieszysz się pięknymi dłońmi.
Odnośnik do komentarza
Ja polecam manicure biologiczny, bo osobiście nie przepadam za wyrywaniem skórek. po tym zabiegu dłonie są miękkie a paznokcie zdrowe i zadbane :) Lubię eksperymentować z wzorkami na paznokcie więc chodzę do profesjonalnych salonów na manicure. Mój ulubiony w Krakowie to Artnail, bo używają tam bardzo dobrych kosmetyków, obsługa jest miła i wię dużo na temat wszelkich nowinek :)
Odnośnik do komentarza

Manicure japoński to typowa pielęgnacja oraz to czy dana płytka będzie dobrze wyglądała po zabiegu, powinno zależeć od kosmetyczki.
Paznokcie żelowe polecam osobom, które lubią nosić długie paznokcie oraz którym nie trzyma sie manicure hybrydowy.

Jeśli jednak preferujemy delikatny wygląd manicure, lepszą opcją będzie zdecydowanie się na manicure hybrydowy.

https://natalialarina.pl/ Nl Slowianka Nataliia Larina ul. dr. Józefa Babińskiego 71A
30-393 Kraków NIP: 6783147460 Regon: 122833197
tel. 732 705 007 szkolenia@slowianka-nails.pl

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...