Skocz do zawartości
Forum

Jak dbać o paznokcie?


Gość xXxWhite_AngelxXx

Rekomendowane odpowiedzi

Ja noszę hybrydy, u mnie się sprawdzają, inaczej ciągle łamię paznokcie. Robię hybrydy sama, bo to spora oszczędność, dlatego polecam fajny sklep on-line z akcesoriami kosmetycznymi, który niedawno odkryłam: https://www.mosbeautyshop.pl/

Odnośnik do komentarza
Gość Klaudia

Mi się lepiej sprawdziło serum z biotebala do paznokci, które nawilżyło płytkę i ją wzmocniło, dzięki temu znowu mam długie paznokcie i mogę je malować. Przy częstym myciu dłoni nie tylko skóra bywa przesuszona. Każdemy przyda się wzmocnienie paznokci.

Odnośnik do komentarza

Zaczełam od wspomnianego serum do paznokci. Używam dopiero pięć dni ale uważam, że zakup był trafiony. Biotyna, skrzyp i siarka są całkiem przyzwoitym składem. Myślę, że kolejne dwa tygodnie w zupełności wystarczą, by odzyskać bardzo twarde paznokcie. 

Odnośnik do komentarza

U mnie serum nawilżające z Biotebalu. Zdecydowanie nawilżające płytkę paznokcia i pomagające uporać się z pęknięciami. To jest mój faworyt, dużo lepszy niż wizyty u kosmetyczki. Tu efekt widać szybki i człowiek nie wydaje tyle pieniędzy. 

Odnośnik do komentarza

Ja po prostu stosuje odżywki ? Grunt to systemtyczność. Moja pielęgnacja opiera się właściwie jedynie na odżywce Total Action 8w1 z Eveline ? Wzmacnia i odżywia paznokcie. Po takie kuracji nie ma mowy o jakimś łamaniu się czy rozdwajaniu.

Odnośnik do komentarza
Gość Asia Fiodor
W dniu 31.03.2022 o 01:22, Lenka123 napisał:

polecam jeszcze wmasowywać olejki w skorki, paznokcie po tym pięknie rosną

też lubię te olejki, ale do tego stosuję dietę bogatą w witaminy i dodatkowo merz spezial z cynkiem i żelazem

Odnośnik do komentarza
Gość ewi9444

Tylko i wyłącznie odżywki do paznokci. Ja używam Eveline Med+ maska na noc do paznokci i moim zdaniem jest najlepsza. Dużym plusem jest jej cena i to, że naprawdę ładnie wygląda na paznokciach, no i przez noc super na paznokcie działa.

 

279186099-312726197514728-83715808009850

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...