Skocz do zawartości
Forum

Jak dbać o paznokcie?


Gość xXxWhite_AngelxXx

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gejsza19
Nie polecam wycinania skórek, bo one wtedy jeszcze szybciej rosną. Aby wzmocnić paznokcie super jest odżywka keratynowa gal, wmasowuje się ja w paznokcie i skórki. Odżywka ta można tez wzmocnić brwi i rzęsy, kosztuje grosze w aptece.
Odnośnik do komentarza
Gość blondyneczka_83
Ja 1-2 razy w tygodniu odsuwam skórki takim drewnianym patyczkiem i rzeczywiście nie narastają. Czasami moczę paznokcie w ciepłej oliwie z oliwek z dodatkiem witaminy A i E. Natomiast odżywkę keratynową z gala, o której piszesz również miałam okazję wypróbować i rzeczywiście rewelacyjnie wzmacnia paznokcie. Ja jedno opakowanie miałam przez kilka miesięcy a zapłaciłam za nie kilka złotych :D
Odnośnik do komentarza
Gość Kropka_w_kropke
ja tez nie wycinam skorek lepiej je odsuwac i smarowac oliwka do paznokci . jesli chodzi o odzywki to ciezko znalezc naprawde dobra ja ostatnio zakupilam sobie taki preparat odzywczy i wzmacniajacy na Splendore za 7 zl i musze powiedziec ze bardzo mi podszedl :)) pazurki mi sie tak nie lamia i rosna fajnie :))
Odnośnik do komentarza
ładne paznokcie...? hmm w moim przypadku to oznacza aby się nie łamały i nie rozdwajały ;p co do koloru to już jakieś święto musi raczej być ;p ogólnie używam takiej odżywki wzmacniającej z diamentami z eveline, co do tych diamentów to nie jestem pewna o co chodziło producentowi ale chyba o to aby paznokcie nie były już tak łamliwe ale właśnie twarde jak diament ;p w sumie to jestem z tej odżywki zadowolona bo nie jest ona przezroczysta tylko nadaje płytce paznokcia taki jakby biało- srebrzysty połysk ;p
Odnośnik do komentarza

Łamliwe paznokcie, rozdwajające się włosy są objawami. Najlepiej zwalczyć przyczynę. Polecam spróbować uzupełnić witaminy. Można stosować suplementy diety, ale ja preferuję dostarczać do organizmu witaminy w naturalnej postaci - owoce, warzywa i RYBY.
Ryby, o nich się nie mówi, zawierają kwasy omega 3.

Codziennie jedząc owoce i warzywa organizm odwdzięczy się piękną skórą, zdrowymi włosami i paznokciami.

Odnośnik do komentarza
Używam odzywek, dobrych kremów do rąk i paznokci, jeśli muszę mieć do czynienia z chemikaliami to wszystko robię w rękawiczkach. Nigdy nie miałam tipsów, żelu, akrylu, paznokcie mam ładne i mocje, jedyne, co mi chodzi po głowie to manicure hybrydowy, moze któraś z Was miała?
Odnośnik do komentarza
wiesz co problemów może miałam trochę, ale odżywka Jessici mi pomogła i też zastanawialam się nad czymś trwalszym jeśli chodzi o manicure. Ja nie miałam, ale moja koleżanka ( urodziła ) stwierziła, że chciałaby mieć zadabne ręcę a przy bąblu cięzko o czas na malowanie, wysychanie, utrwalanie. Poszła na hybrydowy i jest bardzo zadowolona. Była właśnie w salonie z którego ja stosuje odżywkę - tam mi ją kupiła :)
Odnośnik do komentarza
Tu_pak, mam ten sam problem, dziecko, dom, praca, na pewno nie mogę sobie pozwolić na malowanie paznokci co 2 dni, fakt, ze zwykłe lakiery jessica tez mi około tygodnia wytrzymują na paznokciach, ale wiecie jak to jest, skoro można mieć to prawie na miesiąc, to czemu nie ;)
Odnośnik do komentarza
Gość tenisoofka
Jeśli chcecie się dowiedzieć "Czy białe plamy na paznokciach wskazują na brak wapnia?" albo "Czy od czekolady można dostać pryszczy?" :) i rozwiązać inne, niekonieczne kosmetyczne, zagadki polecam Wam zajrzeć do książki "Czy to prawda, że..." Drossera :) Baaardzo fajna!
Jak chcecie, to Wam powiem, jak jest z tymi paznokciami :)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...